سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۲:۱۳:۲۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۳۰ تیر ۱۳۹۵در ۱:۳۲ ب.ظ تعداد بازدید: 461 بازدید کد خبر:59077 چاپ خبر

درمانگاه شهدای دلفان به بهره‌برداری رسید+ تصاویر

0

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

طی مراسمی با حضور علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درمانگاه شهدای دلفان به بهره‌برداری رسید. مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان در این مراسم گفت: درمانگاه شهدای دلفان با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد تومان در دو طبقه ساخته شده است. امین بهاروند افزود: مساحت این زمین ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع […]

طی مراسمی با حضور علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درمانگاه شهدای دلفان به بهره‌برداری رسید.

مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان در این مراسم گفت: درمانگاه شهدای دلفان با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد تومان در دو طبقه ساخته شده است.

امین بهاروند افزود: مساحت این زمین ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع و زیربنای آن یک‌هزار و ۶۰۰ متر مربع است.

وی عنوان کرد: در این درمانگاه خدماتی چون ویزیت پزشک عمومی و دندانپزشکی، مامایی، آزمایشگاه، اتاق احیا و داروخانه و اتاق پانسمان برای خدمات‌دهی به شهروندان دلفانی در نظر گرفته شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان گفت: در این استان سه بیمارستان شامل بیمارستان ۲۵۶ تختخوابی خرم‌آباد، بیمارستان کوثر بروجرد، بیمارستان نرگس دورود و دو پلی کلینیک تخصصی شبانه روزی آیت اله کمالوند خرم‌آباد و آیت اله بروجردی شهرستان بروجرد و همچنین هفت درمانگاه در شهرهای الیگودرز، ازنا، دورود، کوهدشت، پلدختر و خرم‌آباد به عنوان مراکز درمانی سازمان در استان لرستان در خدمت بیمه شدگان است که با افتتاح درمانگاه شهرستان دلفان مراکز درمانی ملکی استان در مجموع به ۱۲ مرکز درمانی می‌رسد.

۳۱۵۹۰۲۵-۵۱۳۷۳۹۸ ۳۱۵۹۰۲۵-۵۱۳۷۳۹۶

۳۱۵۹۰۲۵-۵۱۳۷۳۹۹۳۱۵۹۰۲۵-۵۱۳۷۴۰۰

۳۱۵۹۰۲۵-۵۱۳۷۴۰۱

۳۱۵۹۰۲۵-۵۱۳۷۴۰۲ ۳۱۵۹۰۲۵-۵۱۳۷۴۰۳ ۳۱۵۹۰۲۵-۵۱۳۷۴۰۴ ۳۱۵۹۰۲۵-۵۱۳۷۴۰۶

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط