سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۱۹:۲۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۹ تیر ۱۳۹۵در ۲:۱۷ ب.ظ تعداد بازدید: 268 بازدید کد خبر:59031 چاپ خبر

وزیر کار به استان لرستان سفر می‌کند+ برنامه‌ها

0

مدیر درمان تأمین اجتماعی لرستان گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور فردا به استان لرستان سفر می‌کنند. امین بهاروند در گفت‌وگو با تسنیم، بابیان اینکه علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  و سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور  فردا عصر به استان لرستان سفر […]

۱۳۹۴۰۹۰۲۱۵۱۶۴۹۶۷۱۶۵۶۶۲۸۴

مدیر درمان تأمین اجتماعی لرستان گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور فردا به استان لرستان سفر می‌کنند.

امین بهاروند در گفت‌وگو با تسنیم، بابیان اینکه علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  و سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور  فردا عصر به استان لرستان سفر می‌کنند اظهار داشت: پیش‌ از این برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده بود تا وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی بیست و هفتم تیرماه برای افتتاح چند پروژه درمانی به استان سفر کنند که با توجه مشغله کاری وزیر، این برنامه به ۳۰ تیر موکول شد.

وی با بیان اینکه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور چند پروژه درمانی تأمین اجتماعی در شهرستان‌های دلفان، خرم‌آباد و پلدختر به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: فردا عصر درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان دلفان افتتاح می‌شود.

مدیر درمان تأمین اجتماعی لرستان عنوان کرد: پیش‌بینی‌شده تا درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان پلدختر نیز  پنج‌شنبه صبح با حضور وزیر کار و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی افتتاح شود اما این احتمال وجود دارد که افتتاح درمانگاه پلدختر نیز فردا عصر پس از افتتاح درمانگاه دلفان انجام شود.

وی به افتتاح ۳ پروژه سازمان تأمین اجتماعی در شهرستان خرم‌آباد اشاره کرد و گفت: طی سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به استان، اورژانس اصلی بیمارستان خرم‌آباد که کاملاً بازسازی‌شده، واحد رادیولوژی بیمارستان خرم‌آباد و یک سالن ورزشی چند منظوره به بهره‌برداری می‌رسد.

بهاروند تصریح کرد: درمجموع نزدیک به ۱۸ میلیارد تومان برای پروژه‌های تأمین اجتماعی استان لرستان هزینه شده است.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. ما که کسی را سراغ نداریم تو شهرستان درد دل کنیم ولی اقای فرماندار به این ریس تامین اجتماعی بگو حداقل در مورد بیمه کارگران فصلی پیگیری کنه حیف از این حقوق که دردی از دردهای مردم را پیگیری نمیکنن

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط