سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۴۵:۵۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۶ تیر ۱۳۹۵در ۵:۴۶ ب.ظ تعداد بازدید: 507 بازدید کد خبر:58895 چاپ خبر

مظلومیت و محرومیت کوهدشت به خاطر مسائل حاشیه ای‌ است

0

فرماندار کوهدشت گفت: شهرستان کوهدشت یکی از شهرستان‌های مظلوم و محروم کشور است، اما مسائل حاشیه‌ای در این شهرستان سبب شده به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی نشود. به گزارش کشکان، “‌نور‌محمد فردی‌بیرانوند”در مراسمی که به مناسبت ۲۵ تیرماه روز تأمین اجتماعی در محل فرمانداری برگزار گردید با تبریک هفته تأمین اجتماعی گفت: همه خدمت‌ها […]

Untitled-2

فرماندار کوهدشت گفت: شهرستان کوهدشت یکی از شهرستان‌های مظلوم و محروم کشور است، اما مسائل حاشیه‌ای در این شهرستان سبب شده به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی نشود.

به گزارش کشکان، “‌نور‌محمد فردی‌بیرانوند”در مراسمی که به مناسبت ۲۵ تیرماه روز تأمین اجتماعی در محل فرمانداری برگزار گردید با تبریک هفته تأمین اجتماعی گفت: همه خدمت‌ها و اقداماتی که انجام می‌شود باید در جهت رفاه مردم باشد چرا که مردم سرمایه‌های واقعی نظام هستند.

وی افزود: ۵۰ هزار نفر افراد بیمه‌شده اصلی و بیمه‌ شده تبعی تحت پوشش تأمین اجتماعی شهرستان هستند که یک‌سوم جمعیت شهرستان را تشکیل می‌دهند، این مهم می‌طلبد که پیگیر شویم امکانات بیشتری جهت رفاه حال بیمه‌شدگان وارد شهرستان بشود.

فرماندار خاطرنشان کرد: شهرستان کوهدشت یکی از شهرستان‌های مظلوم و محروم کشور است، مسائل حاشیه‌ای در این شهرستان سبب شده به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی نشود، بیکاری در شهرستان بیداد می‌کند، در صنعت ضعیف هستیم، در گردشگری محروم هستیم، در کشاورزی ضعیف هستیم و این‌ها همه به خاطر وجود مسائل حاشیه‌ای است.

وی تصریح کرد: ملاک و معیار همه ما باید قانون باشد، اگر معیار و ملاک قانون باشد از مسائل حاشیه‌ای جلوگیری می‌شود، فضای حاکم بر کوهدشت فضای سیاسی است که این اشتباه است، فضا باید فضای کار، بیکاری، اشتغال، همدلی، هماهنگی، اقتصادی و … باشد.

فردی‌بیرانوند در پایان گفت: ما دنبال این هستیم برنامه‌ریزی برای کار صورت بگیرد، همه باید در این راه کمک کنند، کمیته‌های تخصصی استان به شهرستان دعوت خواهند شد، فضا را باید به فضای کار و تلاش تغییر دهیم، نظارت جدی بر کار دستگاه‌ها صورت می‌گیرد، امید که با تعامل و همدلی که وجود دارد بتوانیم منشأ خیری برای شهرستان بشویم.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. دولت تدبیر امید چه فکری واسه بیمه کارگران ساختمانی کرده به این ریس تامین اجتماعی میگفتی تو این چند سال فکری کرده چند بار با مسولین بالا دستی نامه نگاری کرده یا مثل همیشه میگن اینا از وظایف اداره نیست مردم خودشون پیگیر بشن

  [پاسخ]

 2. خوب منتظر نمانید وضع رو درست کنید همش حرف کافی نیست.

  [پاسخ]

 3. البته شاىد عده اى از اىن جنون سىاسى در جهت عقب ماندگى ما بهره ببرند،ما باىد خود را اصلاح کنىم و گر نه کسى دلى براى ما نخواهد سوزاند.

  [پاسخ]

 4. …با بدبختی خرج خانوادمان را از مسافر کشی در می اوردیم که…………..
  درستش کردی

  [پاسخ]

 5. امیدوارم برای رفع مشکلات از حاج آقا کورانی فر معاونت و فرماندار محترم بروجرد و استان مشاوره و کمک بگیرید،چون واقعا دلسوز این شهر و دیار هستن.

  [پاسخ]

  اصلاح طلب ساکت در :

  خخخخخخ. ایشون فرماندار ۱۵ شهر ایران بودند .بعد آقای فردی فرماندار هستند آقای کورانی فعلاً سرپرست هستن و همسن فرزند ایشان هستند .لطفاً جوری کامنت بگذارید که مردم استان کوهدشت رو با چشم ……. نبینند

  [پاسخ]

 6. فکری به حال آب شرب کوهدشت بکنیدجناب فرمانداراگراجرای سدمعشوره سخت است ودرحدوداختیارات شمانیست تعطیل کردن کشت چغندرقند وذرت دقیقا بیخ گوش شهر به میزان چندصدهکتار این کارکه ازشمابرمیاد پس اگر حرفهای شماهم مانندبقیه شعارنیست بسم الله این گوی واین میدان

  [پاسخ]

  سجاد در :

  واقعا این گوی و این میدان؟

  [پاسخ]

 7. اگر ایشان به گفته هایش ایمان داشته باشد وعمل کند،خیلی خوب خواهد شد….اما اگرمثل دیگران باشد یعنی شعار وشعار وعمل نکردن های تکراری…………..

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط