سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۹:۳۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۵ تیر ۱۳۹۵در ۱۰:۴۹ ق.ظ تعداد بازدید: 1,073 بازدید کد خبر:58870 چاپ خبر

جوابیه استانداری به نماینده بروجرد: جناب گودرزی، لطفاً مرز خود را رعایت کنید

0

به دنبال انتشار پیام تند “عباس گودرزی” نماینده بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی علیه استاندار، “بهرام رشیدی‌نیا” مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان با انتشار پیامی، پاسخ وی را داد. در این پیام با تیتر “جناب گودرزی، لطفاً مرز خود را رعایت کنید” آمده است: برادر گرامی جناب آقای گودرزی، نماینده […]

بهرام-رشیدی-نیا

به دنبال انتشار پیام تند “عباس گودرزی” نماینده بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی علیه استاندار، “بهرام رشیدی‌نیا” مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان با انتشار پیامی، پاسخ وی را داد.

در این پیام با تیتر “جناب گودرزی، لطفاً مرز خود را رعایت کنید” آمده است:

برادر گرامی جناب آقای گودرزی، نماینده محترم مردم شریف و نجیب بروجرد در مجلس شورای اسلامی

 اخیرا در مرقومه‌ای با بهانه قرار دادن انتصاب آقای کورانی‌فر به سمت فرماندار بروجرد، الفاظ بی‌ادبانه و سخیفی را خطاب به مدیریت ارشد استان روا داشته‌اید که عدم پاسخ به این ادبیات مبتذل؛ جفایی است به ساحت مقدس ادب و نزاکت!

جناب آقای گودرزی

۱- آیا قوانین مختلف مملکت و به ویژه قانون اساسی را خوانده‌اید؟ آیا مطلع هستید که قوه مقننه وظیفه قانون‌گذاری را بر عهده دارد و نمی‌تواند در انتصاب فرمانداران دخالت کند؟! آیا زحمت این را به خود داده‌اید که مفهوم تفکیک قوا را جویا شوید یا شاید خود را فراتر از قوا می‌دانید؟!

۲- گفته‌اید این نحوه‌ی انتصاب بدون نظر نمایندگان توهین است! آیا خاطره انتصاب خود را به سمت سرپرست میراث فرهنگی استان لرستان  فراموش کرده‌اید؟ در آن ایام هر دو نماینده خرم‌آباد و اغلب نمایندگان استان با این انتصاب مخالف بودند و به‌ رغم همه مخالفت‌ها و حتی بی‌میلی استاندار وقت(حبیب‌الله دهمرده)، با نظر و اصرار جریانی خاص از تهران انتصاب شما صورت گرفت. فراموش که نکرده‌اید؟! *

۳- فرموده‌اید بابت عدم انتصاب فرمانداری بومی، به وزیر کشور تذکر داده‌اید و بزودی وی را استیضاح می‌کنید!

برادر نماینده! کاش حداقل نگاهی به آیین‌نامه مجلس می‌انداختید و یا از دیگر همکاران جویا می‌شدید که آیا می‌شود به این دلیل به وزیر تذکر داد یا خیر؟ استیضاح پیشکش!

۴- در یکی از بندهای سیاهه شما با القاب بی‌ادبانه‌ای استاندار را خطاب کرده‌اید.

آقای نماینده محترم! “بازی سیاسی” کار جناب‌عالی است که با کوبیدن بر طبل ناسیونالیسم بروجردی و غیر بروجردی؛ آب را گل‌آلود می‌کنید و به آسیاب دشمن می‌ریزید.

“غیر صادق” نیز شما هستید که مقاصد دیگری را برای مخالفت با فرمانداری فرد توانمند و با تجربه‌ای چون مهندس کورانی‌فر دارید و آن را به شکلی دیگر بیان می‌کنید.

در پایان با تعظیم در برابر فرهنگ و تمدن غنی و با عزت شهرستان بروجرد، رجاء واثق داریم که مردم این شهرستان این لحن بیان را زیبنده خود نمی‌دانند و تاریخ نشان داده است که بی‌حرمتی به بزرگان، بزرگی نمی‌آورد.

بهرام رشیدی‌نیا

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. ایشون دبیر ما بودن کلمه درس نمی دادن حال چطور شده مهندس

  [پاسخ]

 2. خدایا شکرت همین مونده بود که روابط عمومی استانداری بیاد جوابیه بده. بابا جان چرا خودتونو به اون راه دزدید نماینده است میتونه در مورد هرچیزی دولت و سایر دستگاهها رو به چالش بکشد

  [پاسخ]

 3. استان ما سوخته خود بزرگ بینی افراد کوچکی است که در راس امور قرار می گیرند .

  [پاسخ]

 4. به این میگن جواب منطقی ادب اینه یاد بگیرید

  [پاسخ]

 5. عده ای تامرزسکته رفتن

  [پاسخ]

 6. خیلی از افراد دیگر نیز مهندس و دکتر شدن، چرا از اونا انتقاد نمیکنی،
  همانطور که همه میگن ایشان حداقل شخصیت یک مهندس را دارن

  [پاسخ]

 7. این بزرترین توهین به مردم بروجرد است واقعا این بیانیه نشان میده که اوضاع چقد خوبه اقای محترم نماینده می تونه درمورد همه امور کشور دخالت کن

  [پاسخ]

 8. باید به فال نیک گرفت که نمایندگان مجلس بفهمند که نباید در مسایل اجرایی کشور و علی الخصوص عزل و انتصابات دخالت داشته باشند.
  چرا که عمده دلیل عقب ماندگی استان همین سیاسی کردن استان توسط نمایندگان مجلس و دخالت های بیجای این آقایان در امور اجرایی بوده است.

  [پاسخ]

 9. ادبیات این نماینده در شان مردم بافرهنگ بروجرد نیست .و من خیلی تعجب می کنم که این نماینده هنوز نمیداند انتخاب فرماندار حق مسلم دولت(وزارت کشور) است .

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط