سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۵:۱۴:۱۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۳ تیر ۱۳۹۵در ۶:۳۹ ق.ظ تعداد بازدید: 578 بازدید کد خبر:58827 چاپ خبر

تصویب یک فوریت لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری – صنعتی/ منطقه ویژه اقتصادی در لرستان ایجاد می شود؟

0

جلسه علنی مجلس؛

مجلس شورای اسلامی به قید یک فوریت بررسی لایحه ایجاد ۷ منطقه آزاد تجاری – صنعتی و ۱۲ منطقه ویژه اقتصادی رأی مثبت داد. به گزارش کشکان، این لایحه به پیشنهاد دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی در جلسه ۲۶ خرداد ۹۵ هیئت وزیران با قید یک فوریت به تصویب رسیده […]

۵۵۵۸۸۳_۸۳۷

مجلس شورای اسلامی به قید یک فوریت بررسی لایحه ایجاد ۷ منطقه آزاد تجاری – صنعتی و ۱۲ منطقه ویژه اقتصادی رأی مثبت داد.

به گزارش کشکان، این لایحه به پیشنهاد دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی در جلسه ۲۶ خرداد ۹۵ هیئت وزیران با قید یک فوریت به تصویب رسیده است.

در این لایحه دولت خواستار این شده است که اجازه داده شود در استان های گلستان، (اینچه برون)، ایلام‌(مهران)، اردبیل (اردبیل)، سیستان و بلوچستان (سیستان)، کردستان (بانه و مریوان)، هرمزگان (جاسک ) و بوشهر (بوشهر)، منطقه آزاد تجاری – صنعتی را در محدوده هایی که به تصویب هیئت وزیران می رسد ایجاد کند.

همچنین در این لایحه آمده است: به دولت اجازه داده شود در استان های فارس (فسا)، یزد (ابرکوه و میبد)، زنجان (زنجان)، کهکیلویه و بویر احمد (گچساران)، آذربایجان غربی(سرو، ارومیه)، خراسان رضوی (خواف، قوچان)، لرستان (خرم آباد)، قزوین (تاکستان) و اصفهان (شاهین شهر)، منطقه ویژه اقتصادی و در استان البرز (ساوجبلاغ) منطقه ویژه اقتصادی دارویی ایجاد شود.

این لایحه در دستور بررسی مجلس به صورت نوبتی قرار خواهد گرفت.

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط