سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۶:۴۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۲ تیر ۱۳۹۵در ۸:۲۵ ب.ظ تعداد بازدید: 727 بازدید کد خبر:58824 چاپ خبر

انصراف شهرداری کوهدشت از معرفی ملک برای پروژه ۵۰ میلیاردی قرارگاه خاتم الانبیاء!

0

مدیرکل دفتر فنی استانداری لرستان از معرفی پروژه های مدیریت شهری ۴ شهر این استان به قرارگاه خاتم الانبیاء برای اجرا خبر داد. به گزارش کشکان به نقل از خبرگزاری مهر، سید علی موسوی ظهر سه شنبه در جلسه جمع بندی پروژه های خاتم الانبیاء در شهرهای لرستان با اشاره به اینکه قرارگاه خاتم در […]

download-711

مدیرکل دفتر فنی استانداری لرستان از معرفی پروژه های مدیریت شهری ۴ شهر این استان به قرارگاه خاتم الانبیاء برای اجرا خبر داد.

به گزارش کشکان به نقل از خبرگزاری مهر، سید علی موسوی ظهر سه شنبه در جلسه جمع بندی پروژه های خاتم الانبیاء در شهرهای لرستان با اشاره به اینکه قرارگاه خاتم در پروژه های زیر ۱۵۰ میلیارد تومان وارد نمی شود، اظهار داشت: طی پیگیری های مکرر استانداری با قرارگاه خاتم مقرر شده که این قرارگاه برای شهرداری های الیگودرز، کوهدشت، نورآباد، دورود و پلدختر هرکدام ۵۰ میلیارد تومان پروژه تعریف کند.

وی با بیان اینکه هیچ پیمانکار بزرگی با شرایط ۷۰ درصد ملک و ۳۰ درصد نقد از طرف شهرداری هر شهر حاضر به عقد قرارداد نیست، گفت: این یک فرصت مغتنم بوده و باید از هر طریق ممکن این پروژه ها انجام شوند.

مدیرکل دفتر فنی استانداری لرستان با بیان اینکه از پنج شهرداری معرفی شده استان شهرداری کوهدشت به دلیل نداشتن ملک انصراف داده است، افزود: شهرداری بروجرد در فاز اول پا به پای شهرداری خرم آباد شروع به کار کرده و روند اجرای کار آن با شهرداری خرم آباد پیش می رود.

موسوی اضافه کرد: شهرداری های شهرستان های پلدختر، نورآباد، دورود و الیگودرز نیز لیست پروژه ها و املاک خود را برای شروع پروژه ها معرفی کرده اند.

وی با اشاره به اینکه دو شهرداری نورآباد و پلدختر املاک و پروژه های خود را معرفی کرده اند، بیان داشت: ملک های معرفی شده این دو شهرستان ارزش تقریبی لازم را ندارند.

مدیرکل دفتر فنی استانداری لرستان با اشاره به اینکه برای اجرای پروژه ها توسط قرارگاه خاتم الانبیاء هر شهرداری باید حداقل ۳۵ میلیارد تومان ملک معرفی کند، عنوان کرد: بهتر است پروژه های معرفی شده توسط هر شهرداری حداقل ۴۰ تا ۴۵ میلیارد تومان باشند چرا که در غربالگری قرارگاه امکان حذف چند میلیارد پروژه از آن ها وجود دارد.

وی اضافه کرد: شهرداری هایی که ارزش ملک های آن ها به اندازه کافی نیست باید بازنگری داشته باشند تا بتوانند یک پکیج کامل را به قرارگاه معرفی کنند.

مدیرکل دفتر فنی استانداری لرستان در ادامه عنوان کرد: شهردار نورآباد باید زمینی را معرفی کند که مشکلی نداشته باشد.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. شهرداری بیاد این قسمت خیابان دانش اموز با این همه سکنه طبق کدوم مدرک میخواهد به نام فضای سبز صاحب شود چه کسی باید پاسخگو باشد حتما باید مردم بیایم مقابل یکی از دستگاهای اداری جمع شویم تا شاید پیگیر شوند

  [پاسخ]

 2. بابا این شهردار رو اخراج کنید بره ما که هیچ کاری از این آقا ندیدیم .

  [پاسخ]

 3. متاسفم برای این شهر و مسئولانش…

  [پاسخ]

 4. خود شهردار و کسیکه انصراف داده بیاد طی بیانیه ای دلایلش رو اعلام کنه در غیر اینصورت باید به حال چنین مسوولانی تاسف خورد و گریه کرد . خداوند حق مردم رو از مسوول کم کار بگیره

  [پاسخ]

 5. حالا اگر شهردار و شورا برای .. مثل واگذاری زمین به دیگر نهاد ها حتما کاری می کرد. شورای شهر کوهدشت بجز استخدام اقوام خود در شهرداری و جایگاههای سی ان جی چه کاری برای شهر کردید . از خدا و مردم خجالت بترسید و فرصت سوزی نکنید .

  [پاسخ]

 6. وقت انتخابات نزدیکه باز به همینها من رای میدم تا کوهدشت کلا خالی از سکنه شه و تنهایی حال کنیم !!!!!!!!!!!!!! صرفا جهت تلنگر به همشهریان متعصب موقع انتخابات

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط