سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۱۳:۰۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۲ تیر ۱۳۹۵در ۷:۴۰ ب.ظ تعداد بازدید: 696 بازدید کد خبر:58808 چاپ خبر

بهزیستی لرستان میزبان نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی

0

در آستانه هفته بهزیستی ” دکتر صید محمد بیرانوندی” نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد بهزیستی لرستان، با مدیران و کارکنان دیدار و نسبت به پیگیری و رفع مسائل و مشکلات مرتبط با بهزیستی قول مساعد داد. به گزارش کشکان، به مناسبت فرا رسیدن هفته بهزیستی […]

index

در آستانه هفته بهزیستی ” دکتر صید محمد بیرانوندی” نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد بهزیستی لرستان، با مدیران و کارکنان دیدار و نسبت به پیگیری و رفع مسائل و مشکلات مرتبط با بهزیستی قول مساعد داد.

به گزارش کشکان، به مناسبت فرا رسیدن هفته بهزیستی ” دکتر صید محمد بیرانوندی” نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی  در مجلس شورای اسلامی در جمع مدیران و معاونین بهزیستی لرستان حاضر، که ضمن استماع گزارش فعالیت ها توسط مدیرکل و معاونت های تخصصی، نسبت به رفع موانع و مشکلات مرتبط با بهزیستی قول مساعدت داد.

” اسداله حیدری” مدیرکل بهزیستی لرستان در ابتدا ضمن خوشامدگویی و تبریک هفته بهزیستی با تبیین اهداف و وظایف بهزیستی گفت: سازمان بهزیستی با بیش از ۱۸۰ وظیفه یکی از گسترده ترین دستگاه های اجرایی است که در زمینه های مختلف مسائل اجتماعی فعالیت دارد و با نیروهای متخصص و کارآزموده به طیف های مختلف ارائه خدمت می کند.

مدیرکل بهزیستی لرستان افزود سازمان بهزیستی در زمینه های پیشگیری از معلولیت ها، آسیبهای اجتماعی، اعتیاد، ژنتیک، کودکان کار و خیابانی، طلاق و… فعالیت مستمر دارد و علاوه بر این از میان ۱۸۰ هزار معلول و ناتوان استان ۵۰ هزار نفر به بهزیستی مراجعه کرده اند که بر اساس شاخص های ICF حدود ۱۲ هزار نفر آنها تحت خدمات مستمر و ما بقی از خدمات غیرمستمر بهزیستی برخوردار می باشند.

index2

وی گفت: امروزه جامعه ما در حال گذار از سنتی به توسعه یافته و مدرن است و آسیب های اجتماعی نو پدید در حال افزایش می باشد که بهزیستی لرستان با نیروی متعهد و متخصص در حال پیشگیری و مقابله با این پدیده ها است اما این موضوع مستلزم همکاری همه جانبه دستگاه های اجرایی و افزایش اعتبارات و ارتقاء جایگاه بهزیستی و تصویب قوانین متناسب با وظابف ۱۸۴ گانه محوله،می باشد.

مدیرکل بهزیستی در پایان خواستار پیگیری و تصویب حداقل حقوق مددجویان بهزیستی، قانون جامع حمایت از معلولان، مصوبه افزایش حقوق کارکنان بهزیستی و سایر طرح های مرتبط با حوزه بهزیستی در مجلس شورای اسلامی شد.و از حضور دکتر بیرانوندی و حمایت های استاندار لرستان در خصوص بهزیستی لرستان تقدیر کرد.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی ضمن تقدیر از مدیر و کارکنان بهزیستی گفت: برای جلب و جذب سرمایه های بیشتر در حوزه های مختلف و برای تقویت استان از تمام پتانسیل و ظرفیت استفاده خواهم کرد.

دکتر صید محمد بیرانوندی افزود: باتفاق مجمع نمایندگان استان بدنبال پیگیری مطالبات عام مردم هستیم و در خصوص مطالبات بهزیستی نیز آمادگی داریم در مواردی که نقص و خلاء قانونی وجود داشته باشد آنها را مجدداً در صحن علنی مطرح و پیگیری نمائیم و سایر مطالبات را نیز از طریق دستگاه های مرتبط کشوری پیگیری خواهم کرد.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. بدون شک جناب دکتر حیدری با تیم قوی که در بدنه سازمان خود دارند یکی از توانمند ترین مدیران در سطح استان میباشد و از جناب علی دوستی حراست سازمان که منشا وفاق و دوستی در اداره شده است را خسته نباشید میگوییم

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط