سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۷:۱۵:۳۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۱ تیر ۱۳۹۵در ۱:۵۸ ب.ظ تعداد بازدید: 173 بازدید کد خبر:58726 چاپ خبر

آموزش و پرورش لرستان در حوزه فعالیت های سوادآموزی رتبه برتر کشور را کسب کرد

0

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از کسب رتبه برتر لرستان در حوزه فعالیت های مربوط به سوادآموزی خبر داد. دکتر گودرز کریمی فر افزود: در ارزیابی شاخص های سوادآموزی استان های کشور که توسط سازمان مرکزی نهضت سوادآموزی صورت گرفت، آموزش و پرورش لرستان توانست با عملکردی بالاتر از میانگین کشوری رتبه برتر را […]

۲۳-۴

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از کسب رتبه برتر لرستان در حوزه فعالیت های مربوط به سوادآموزی خبر داد.

دکتر گودرز کریمی فر افزود: در ارزیابی شاخص های سوادآموزی استان های کشور که توسط سازمان مرکزی نهضت سوادآموزی صورت گرفت، آموزش و پرورش لرستان توانست با عملکردی بالاتر از میانگین کشوری رتبه برتر را در بین استان های کشور به خود اختصاص دهد.

وی خاطر نشان کرد: این ارزیابی مربوط به عملکرد سال ۹۴بوده و استان لرستان در شاخص های هشت گانه برنامه ریزی و هماهنگی، میزان تحقق حجم ابلاغی، تبلیغ و ترویج، شناسایی و جذب سوادآموزان، کیفیت اجرای طرح های آموزشی، هزینه کرد منابع، مستند سازی و نوآوری با کسب ۱۰۳۹ امتیاز رتبه برتر کشور را کسب کرد.

کریمی فر ادامه داد: میانگین عملکرد کشوری ۹۶۹امتیاز بوده که آموزش و پرورش لرستان ۶۰امتیاز بالاتر از میانگین کشوری را به خود اختصاص داد. مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در پایان با تقدیر از حمایت های استاندار لرستان گفت: حمایت ها و پشتیبانی مهندس بازوند و مدیران دستگاه های اجرایی در کسب این رتبه بی تاثیر نبوده که جا دارد از این همراهی، هم افزایی و حمایت ها تقدیر و تشکر نماییم.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. طبق کدوم آمار و گزارش درست و سنجیده.آقای مدیر کسی که خودشو به خواب بزنه نمیشه بیدار کرد.بنده بعنوان یک فرهنگی به اداره کل احضار شدم که چرا به دانش آموزان ارفاق بیشتری نکردید……….بس کنید خواهشا چوب حراج بر آموزش و پرورش زدیم….

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط