سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۷:۲۲:۱۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۹ تیر ۱۳۹۵در ۶:۰۸ ب.ظ تعداد بازدید: 1,147 بازدید کد خبر:58684 چاپ خبر

با احداث سد معشوره منبع آب کشکان از بین می رود/ مردم پلدختر از یک قطره آب کشکان نمی گذرند

0

نماینده ی پلدختر:

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی از عملیاتی نشدن پالایشگاه این شهرستان انتقاد کرد و گفت: احداث این پروژه از خواسته ای به حق مردم است. به گزارش کشکان، سید حمید کاظمی در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی پلدختر در سخنانی با بیان اینکه امیدواریم برگزاری این جلسه حداقل باعث رفع بخشی از […]

IMG_20160709_214837

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی از عملیاتی نشدن پالایشگاه این شهرستان انتقاد کرد و گفت: احداث این پروژه از خواسته ای به حق مردم است.

به گزارش کشکان، سید حمید کاظمی در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی پلدختر در سخنانی با بیان اینکه امیدواریم برگزاری این جلسه حداقل باعث رفع بخشی از محرومیت های پلدختر شود اظهار داشت: این شهرستان در حوزه کشاورزی دارای ظرفیتهای خوبی است اما بسیاری از ایستگاه پمپاژ های آبی که در پلدختر شروع شده با گذشت یک دهه هنوز به بهره برداری نرسیده اند.

وی با بیان اینکه ایستگاه پمپاژ های «چم مهر» و «واشیان» با گذشت ۱۰ سال هنوز به مرحله بهره برداری نرسیده اند تصریح کرد: همچنین یک شهرک گلخانه ای در پلدختر به مساحت ۲۰ هکتار وجود دارد که با گذشت یک دهه افتتاح نشده است.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نیمه تمام بودن یک مزرعه پرورش ماهی ۲۰۰ تنی در این شهرستان گفت: این مزرعه پرورش ماهی نیز با گذشت یه دهه در پیشرفت ۷۰ درصدی باقی مانده است.

کاظمی در بخش دیگری از سخنان خود به احداث سد معشوره در شهرستان کوهدشت اشاره کرد و گفت: احداث این سد موجب شده که ذهنیت بدی برای مردم پلدختر شکل بگیرد چرا که با احداث آن منبع آب رودخانه کشکان از دست می رود.

وی با تاکید بر اینکه مردم پلدختر از یک قطره آب کشکان نمی گذرند گفت: باید ابتدا بررسی شود که احداث سد معشوره مانع و مشکل برای زندگی مردم ایجاد نمی کند.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود به پالایشگاه این شهرستان اشاره کرد و گفت: هنوز این پالایشگاه به مرحله عملیاتی و اجرایی نرسیده و این در حالیست که تحقق این وعده یکی از خواسته های به حق مردم پلدختر است.

کاظمی با بیان اینکه شهرستان پلدختر تنها یک بیمارستان دارد که ان هم در حد یک رمانگاه است عنوان کرد: این بیمارستان پزشک متخصص و تجهیزات مورد نیاز ندارد.

 

مرجع: مهر

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. پلدختر آب به آسیاب خوزستان می ریزد.

  [پاسخ]

 2. میخوای جلوی آب کشکان رو بگیریم اونوقت ببینیم چیکار می کنید

  [پاسخ]

 3. حالا یکی بیاد این نماینده پل دختر رو راضی کنه/

  [پاسخ]

 4. کشکان ملک خصوصی پلدختر که نیست برادر من شما هم دارید راه نماینده سابق پلدختر رو میرید اقا جان یکم منطق داشته باشید، صبر مردم کوهدشت هم حدی داره تا الانشم خیلی نجابت به خرج دادن، کوهدشت هم از اب کشکان باید منطفع بشه.

  [پاسخ]

 5. کشکان کوهدشت همش واسه شما مردمی که خوابند این آب کشکان به درد چی میخوره بزار تو فقر دستو پا بزنیم

  [پاسخ]

 6. حق با مردم پلدختره خداییش

  [پاسخ]

 7. با سلام . جناب کاظمی سید عزیز حرف شما متین . اما بنظر شما مردم کوهدشت چه گناهی دارند ؟ این طرح رو کارشناسی کردن و چند ده ههزار میلیارد تومان هزینه شده و قرار نیست کامل جلوی سد گرفته بشه اب به مناطق پایین دستی نرسه . اگه با منطق شما پیش بریم پس شما هم نباید سد بزنید چون اندیمشک میگن ما از یه قطره اب کشکان نمیگذریم و دره شهر هم همین رو میگن و الی آخر تا میرسه به مردم عراق … اخه این درسته ؟ منطقه ؟ منطق اینه بشینید با کارشناس امر در این خصوص در حضور تمامی منتفعین از این طرح صحبت و مشورت کنید . لطفا طایفه ای و منطقه ایکلام نکنید که از شما نمایندگان محترم تعصبی حرف زدن در مورد پروژه های ملی بعیده و درست نیست . دوسدار همیشگی تان

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط