سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۰:۲۳:۰۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۹ تیر ۱۳۹۵در ۵:۵۳ ب.ظ تعداد بازدید: 1,746 بازدید کد خبر:58669 چاپ خبر

نماینده ای همسو با دولت داریم، مگر ما چه می خواهیم+ تصاویر

0

فرماندار کوهدشت در دیدار با اصلاح طلبان حامی نماینده ی کوهدشت و رومشکان:

به گزارش کشکان، جلسه ای با حضور جمعی از اصلاح طلبان حامی الهیار ملکشاهی نماینده ی مردم کوهدشت و رومشکان در مجالس نهم و دهم و فرماندار شهرستان کوهدشت در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. محمدعلی دیربازیان از مدرسین دانشگاه به نیابت از حضار ضمن خیر مقدم به جناب آقای فردی بیرانوند، آرزوی توفیق […]

به گزارش کشکان، جلسه ای با حضور جمعی از اصلاح طلبان حامی الهیار ملکشاهی نماینده ی مردم کوهدشت و رومشکان در مجالس نهم و دهم و فرماندار شهرستان کوهدشت در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

محمدعلی دیربازیان از مدرسین دانشگاه به نیابت از حضار ضمن خیر مقدم به جناب آقای فردی بیرانوند، آرزوی توفیق و سربلندی را برای ایشان از خداوند متعال خواستار شدند.

سپس فرهاد بازوند هم گذری بر آنچه در انتخابات مجلس ۹۴ رخ داد داشت که با استقبال حاضرین در جلسه مواجه شد. همچنین آقایان محسن باقرپور، امیر حسین رضایی، کرم علی دیربازیان، دکتر امینی زاده، احمد علی کاظمی و حسین آزادبخت در مورد فضای سیاسی شهرستان و مشکلات مردم مطالبی را مطرح نمودند.

فردی بیرانوند فرماندار کوهدشت از حضور نخبگان و عزیزان اصلاح طلب در جلسه تشکر کرده و افزود: در هر جایی برنامه ریزی نیاز به آرامش دارد و انتخابات تمام شده، حال دیگران چه بخواهند چه نخواهند ملکشاهی نماینده است و بنده هم از این موضوع خوشحالم که نماینده ای در مجلس داریم همراه و همسو با دولت تدبیر و امید، مگر ما چه می خواهیم.

وی افزود: بیائیم انرژی خود را صرف توسعه و پیشرفت شهرستان کنیم. در پایان جلسه فرماندار اشاره نمود که حساسیت شما جای تقدیر دارد و شرط اول مدیریت در شهرستان همسو بودن با دولت تدبیر و امید است. جلسه بعد از حدود دو ساعت به پایان رسید.

سخنان عده ای از اصلاح طلبان شهرستان کوهدشت در جلسه

فرهاد بازوند از فرماندهان دوران دفاع مقدس و فعال سیاسی اصلاح طلب: به اصلاح طلب بودن خود افتخار می کنیم، خط قرمز دوستان اصلاح طلب ما حفظ نظام است. اگر اصلاح طلب بودن به این است که از خط قرمزها عبور کرد ما اصلاح طلب نیستیم.

محسن باقرپور حقوقدان، وکیل پایه یک دادگستری و از کنشگران سیاسی اصلاح طلب: حضور برخی از آقایان و مخدوش خواندن انتخابات برای شما (فرماندار) بعنوان نماینده دولت این بدهی را بوجود آورد که از دولت در برابر هجمه ها و تخریب ها دفاع کنید و ما نماینده دولت را در شهرستان کوهدشت نماینده حاکمیت نیز می دانیم. در هفته گذشته بر هیئت اجرایی شهرستان خرده گرفتند که خدمت شما عرض کنم هیئت های اجرایی خیرالموجودین و معتمدین شهر هستند از شما انتظار می رفت که اجازه چنین توهینی را به آنها ندهید چرا که توهین به شعور مردم است.

امیر حسین رضایی فعال سیاسی اصلاح طلب: فرماندار سابق (محمدی) فردی شجاع، نترس، رزمنده دوران دفاع مقدس و اصلاح طلبی با سابقه است که همواره از ایشان به نیکی یاد میکنم و به شما عرض کنم که باید انحصار طلبی را در کوهدشت دفن کنیم.

کرم علی دیربازیان فرهنگی، فعال سیاسی و اصلاح طلب: دو دوره است که اصلاح طلبان شهرستان، حامی دکتر ملکشاهی هستند و ما آمده ایم که بگوئیم همین آقایان منتقد، پارگی در پیراهن اصلاح طلبان بوجود آوردند که صدها رفوگر ماهر آنرا تعمیر نخواهد کرد.

دکتر امینی زاده فعال سیاسی اصلاح طلب: روزی که شرایط  برای پیروزی اصلاح طلبان در دوره های پیشین مهیا بود همین آقایان از جمله آقای محمد آزادبخت زمینه شکست آقای سوری لکی و اصلاحات در آن روزها را فراهم ساختند.

احمد علی کاظمی فرهنگی و فعال سیاسی اصلاح طلب: از روزی که اتاق فکری تحت عنوان ۶+۱ بوجود آوردند و هیچ یک از اصلاح طلبان شهرستان رومشگان در آن جایی نداشت عملاً شکست در انتخابات را پذیرفته بودند. منظورم نادیده گرفتن شهرستانی با جمعیتی پنجاه هزار نفری است.

حسین آزادبخت خبرنگار پیشکسوت و فعال سیاسی اصلاح طلب: امیدوارم که به مشکلات مردم رسیدگی بیشتری شود و کسانی که این روزها به حواشی بعد از انتخابات دامن می زنند قطعاً دلسوز مردم نیستند و به دنبال عدم توسعه و پیشرفت شهرستان هستند.

گزارش: یزدان صفری

IMG_20160709_214024 IMG_20160709_214029 IMG_20160709_214033 IMG_20160709_214036 IMG_20160709_214048 IMG_20160709_214057 IMG_20160709_214101 IMG_20160709_214106 IMG_20160709_214123 IMG_20160709_214127 IMG_20160709_214557 IMG_20160709_214604 IMG_20160709_214643

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. واقعا وزن این اقایان کجا اونها کجا.الحق که اینه اصلاح طالبان تاثیر گذارن .درود بر شرفتان

  [پاسخ]

  علی در :

  درود بر شرف محمد ازادبخت مرد مظلوم ۷ اسفند

  [پاسخ]

  م در :

  احسنت به شما واقعا ازادبخت مظلوم بود

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  جناب آقای دوست محمدی بعنوان یک شهروند این هم خواسته ماست تا حاضرین در این جلسه ازخواسته بقیه مردم هم با خبر باشند لطفا منتشر نمایید ممنون
  خود محوری = اصطلاحی است به معنای خود را محور پنداشتن و نظر و اندیشه ها و نیازهای دیگران را نظر و اندیشه و نیاز خود پنداشتن خوب گویی جناب فرماندار محترم شهرستان در این جلسه با این دیدگاه صحبت فرموده اند وگرنه این خواسته مردم است؟نماینده ای همسو با دولت داریم، مگر ما چه می خواهیم…؟؟؟باور کنید از خجالت آب میشوم هنگامی که در یک مغازه قصابی زنی آبرومند، مادری پریشان را میبینم که ۵هزارتومان آورده تا گوشت چرخ کرده بخرد شاید فرزندش بوی درست کردن آنرا بشنود، مگرما چه میخواهیم؟ بیکاری در شهرستان کوهدشت غوغا میکند..اعتیاد کمر چه جوانهایی را که خم نکرده و چه خانواده هایی را که کلا گرفتار این موضوع ننموده است استرس و فشار بیکاری آستانه تحمل جوانان نوجوانان میانسالان و پیران ما را چنان پایین آورده که یا شاهد خودکشی هستیم یا فرار و پرخاشگری و قتل و زندان و باز خانواده های آواره کوهدشتی بر در زندانها مگر ما چه میخواهیم؟ جادهایمان هنوز یک کابوسند و تازه گی ها که روستاهایمان آب آشامیدنی هم ندارند.شاید افراد حاضر در این جلسه به آنچه میخواهند ورای پست و مقام دو روزه شان رسیده اند اما مردم ما همتی میخواهند برای خارج شدن از این اوضاع ..ملزومات اشتغال و کار را میخواهند و گسترش فرهنگ کار را …مردم ما بستری میخواهند برای کار و انگیزه ای برای کار آفرینی جوانانمان ..تا اینکه بازهم شاهد رتبه نخست این شهرستان در بیکاری و…نباشیم جناب آقای فرماندار شما که فردی باسابقه در اینگونه مسءولیتها هستید امیدوارم دیدتان نسبت به خواسته این مردم به گونه ای باشد که تغییری موثر در این شهرستان و زندگی مردم ایجاد گردد.

  [پاسخ]

  امرایی در :

  این ها که اکثرا از حامیان قالیبافن

  [پاسخ]

  فرهنگي ناظر در :

  خدایا صبرت تا کجاست اگر من جای تو بودم
  این همه رنگارنگی تا به کجا
  این همه ظلم تا به کی
  مگر نه اینکه مرگی نزدیک است
  پس خیانت تا کی
  پس غصب وغارت حق مردم تا کی
  عجب صبری خدا دارد .

  [پاسخ]

 2. شما چند درصد اصلاح طلبان کوهدشت هستین!!!!!برادران بخدا آخرتی هم هست انتخابات حق الناس بود که متاسفانه عده معدودی خواست فردی رو به خواست مردم ترجیع دادن هر چی بود کذشت فقط باید پناه ببرم به خدا از وسوسه‌ها های شیطانی

  [پاسخ]

 3. درود خدا بر محمدی آزادبخت مرد اخلاق مدار و محبوب شهرستان

  [پاسخ]

 4. ای کاش یکی ازآقایان نخبه اشاره ای به درد واقعی مردم که همان عقب ماندگی و توسعه نیافتگی ” بیکاری “پایین سطح در آمد عمومی “افزایش سن ازدواج “نزاعهای محلی “تعصبات فلج کننده وراههای برون رفت از آنها میداشتن ازاین تیپ فرمایشات بی عاقبت دیگر خسته شده ایم مردم انتظارات دیگری دارند.

  [پاسخ]

 5. واقعا” متاسفم شما اصلاح طلبید!!!!!!
  شما از یک اصولگرای ریشه دار که به ریش اصلاحات میخندد رای دادید …

  [پاسخ]

 6. خود شما خوب می دانید که حدود ۷۰ درصد ما اصلاح طلبان، اعتدال گرا هستیم وبه هیچ عنوان حاضر نیستم از خط قرمز رهبری عبور کنیم. ما پیرو دولت تدبیر وامید وجناب آقای اسماعیل دوستی و دکتر ملکشاهی هستیم.دوره انحصار طلبی تمام شده دوستان عزیز . بیایید تا با کمک جناب آقای دکتر ملکشاهی و فرماندار محترم به فکر شهرمان باشیم

  [پاسخ]

  حقیقت در :

  واقعامتآسفم برات که پیرواین چنین اشخاصی شدی!

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  وه وه وه

  [پاسخ]

 7. درود بر آقای حسین آزادبخت که حداقل صحبتی از دوری از حواشی و توسعه وپیشرفت زده اند بقیع فرمایشات تکراری و کسل کننده و تفرقه آمیز است .

  [پاسخ]

 8. کاش : یکی از این بزرگان گزارشی از مشکلات و استعدادهای کوهدشت وراههای ترقی و توسعه کوهدشت بصورت علمی میدادن تا حداقل آقای فرماندار سطح توقعات وانتظارات نخبگان را برای برنامه ریزیهای خود لحاظ میکردن.

  [پاسخ]

 9. کشکان راستی سخنرانی کوبنده محمدی آزادبخت رو پوشش ندادی ولی سخنان تک تک این آقایان رو پوشش دادی ما از شما به عنوان رسانه ای که اخبار شهرستان رو پیگیری میکنیم انتظار بیشتری داریم کشکان عدالت رو محور خبر رسانی قرار بده تا همچنان بر ترین سایت شهرستان و استان باشی زنده یاد کشکان زنده یاد عدالت زنده باد اصلاحات اصیل زنده یاد معلم اخلاق محمدی ازادبخت درود بر کشکان و مدیران پر تلاش کشکان

  [پاسخ]

 10. حالا دستشون بیاد که شاخصین اصلاحات با کی بودن. درود بر فرماندار با تدبیر جناب آقای بیرانوند

  [پاسخ]

 11. اصلاح طلب واقعی

  برای ما تمام نشده است شاید ببخشیم ولی هیچ گاه فراموش نخواهیم کردچه بلایی سرما آوردند همین آقایان اصلاح طلب .

  [پاسخ]

 12. آقای بازوند میتونید بگید کجای نماینده هماهنگ با دولت هست ، احتمالا سال ۹۲ ایشان و جنابعالی همراه دکتر روحانی بودید و ما نمیدانستیم

  [پاسخ]

  شهروند در :

  برا خودش حرفی زده مگه کسی شنیده یا دیده

  [پاسخ]

 13. آفرین شما بمانید و مردم حالا کاری کردن که نمایندهای خوزستان دیگه کاری ندارن به معشوره دیگه تو لرستان خودمان پلدختر دیگه نمیزاره شما تو این شهر دم از اصلاحات میزنید کدومتان طعم فقر چشیده کدومتان مشکلات شهر را بیان کردید نمیشود از مشکلات سحبت میکردید نه انتخابات بیاید تو مردم ببینید چی میگن

  [پاسخ]

 14. اقای امینی زاده مگر در دوره ی هشتم مجلس (برای بار سوم)همه ی اصلاح طلبان با اقای سوری نبودن ولی شما ریس ستاد بودید پس چرا اقای سوری پیروز نشد؟؟؟؟

  [پاسخ]

 15. آقای دوست محمدی یقین دارم انسان منصفی هستی وکارمند آموزش وپرورش ترا وجدانت این آقایان در انتخابات ریاست جمهوری به کی رای دادن حالا دم از روحانی و دولت تدبیر و امید می زنند تصاویر ستاد روحانی وقالیباف را منتشر کن تا حقایق برای فرماندار محترم روشن شود اصلا کاری به انتخابات مجلس نداریم فقط قضاوت همسو بودن این آقایان با دولت را قصاوت کن چرا انسان ها باید اینجوری باشن چه اشکال داره واقعیت را بگن راست وحسینی بگویند گذشته اینگونه عمل کردیم این بار می خواهیم به روحانی رای بدیم قاضی اول خدا ودوم امت الهی هستند چه اشکال داره فرماندار محترم در خصوص دیدگاه این آقایان نسبت به دولت نظرسنجی انجام دهد تا حقایق روشن شوند هر چند جلسات ومیتینگ ها وگردهم آیی های ستاد روحانی وقالیباف وسایر کاندیداها گویای همه چیز وحقایق هستند۰

  [پاسخ]

 16. اقا”صادق “گل شماها هنوز از توهم خارج نشدید؟! د ر خیالات خود درصدتعیین میکنید!! – خودرا حق الناس میدانید! -دیگران را عده ای معدود می پندارید! -خود رادور از وساوس شیطانی میدانید! و دراخر هم به خداپناه میبرید! توهم توهم وبزرگ پنداری درد بی درمانی است که متاسفانه این طیف خود باخته ومتوهم به ان دچار شده اند!!

  [پاسخ]

 17. فکر کنم دوست عزیز اقا یا خانم محترم هر کدوم از این دوستان روزگاری ریس ستاد اقایان خاتمی.موسوی.سوری.دوتی و خود اقای ازادبخت بودن.ولی اون اقاقن جلسه خود شما بهتر می خودنی …

  [پاسخ]

 18. این اقایان که بیشتر حامی سینه چاک قالیباف و نماینده حال حاضر هستند کجا اینها اصلاح طلبن

  [پاسخ]

 19. با وجود اینکه روئسای ستادهای موسوی ، کروبی سوری و دوستی و …. طرفدار آقای ملکشاهی بوده اند عده ای خود حق بین. فقط خود را اصلاح طلب می دانند . چرا قبول نمی کنید که دوران انحصار طلبی به پایان رسیده. چه کسی گفته شما فقط معیار اصلاح طلبی هستید ?

  [پاسخ]

 20. درود بر ازادبخت قهرمان هر کاری بکنید نمیتوانید در مقابل حقانیت و مضلومیتش وجدان خود را راحت کنید .
  نکته بعد یک بزرگی هم سو بودن نماینده محترم را با دولت توضیح بدهد لطفا
  هرچند بعید است کشکان درج کند

  [پاسخ]

 21. قابل توجه اقایان حاضر در جلسه انتخاب اقای صمیمی عبدولی اصولگرا و غیر همراه با تدبیر و امید بعنوان ریس منابع طبیعی در چه راستا یی بوده فرماندار چرا تن به این حرکت داد یقین بدانید تمتم عزل و نصبهای ملکشاهی در راستای اصولگرایی است و مخالف تدبیر و امید

  [پاسخ]

 22. با برگزاری این جلسات چه مشکلاتی ازدوش این مردم بر داشته میشود. چند کارگر سرکار میروند . چقدر فضای سبز به فضای ناچیز شهرستان اضافه میشود . جواب این همه جوان نامید با مدارک تحصیلی بالا رو کی میده . همش حرفهای تکراری یک روز این وریا . روز دیگر اون وریا .. عجب حرفهای قشنگی و از هم تعریف کردن . ناشناس به میان مردم برید ببینید چی میگن مردم دیگر از حرفهای تکراری بدون عمل خسته شده اند و فقط منتظر عمل کردن به وعده ها هستند. بیائیم با خودمان هم که شده صادق باشیم

  [پاسخ]

 23. درود بر جوان شایسته یزدان صفری عزیز واقعا احسنت ، فراز نشینی جلسه برازنده تان می باشد .
  سلام بر ملکشاهی و یاران اقیانوسی چون صفری بزرگ

  [پاسخ]

 24. اینم از سد معشوره که اینهمه مسئولین گفتن ماله کوهدشته نه جایی دیگه ببینید چجور دارن میپیچوننش از کوهدشت بره به بهانه های مختلف-زنده باد ازادبخت عزیز و معلم دلسوز ما- همیشه دوست داریم محمد ازادبخت

  [پاسخ]

  ف.ف در :

  تو رو خدا بفرمایید محمد آزادبخت از کجا محمد آزادبخت شد.؟!
  آنهایی که چنین غلوگرا هستن همیشه باعث نتیجه گیرهای منفی شده اند.

  [پاسخ]

 25. دوستان عزیز این آقایان از اصیل ترین نیروهای اصلاح طلب هستند و هیچ خیری هم به آنها نرسید مسئولیت ستاد ریاست جمهوری خاتمی موسوی و.. را در کارنامه خود دارند ولی حقیقتا اقای اسفندیاری اصلاحات را در کوهدشت از هم پاشید بنده بیشتر این عزیزان را میشناسم بخدا هیچگونه نگرانی و کدورتی با محمدی ازادبخت ندارند و الان هم با محمدی ارتباط دارند منیت اقای اسفندیاری و دوستان تازه به دوران رسیدها باعث این بدبختی شده است

  [پاسخ]

 26. دراین آشفته بازار شما پرده بر می دارم از کار شما . فرماندار محترم چگونه در باورتان می گنجد فرماندار دولتی باشی که دیگران به اصطلاح گرگ در لباس میش خود را حامی دولت می پندارند در صورتی که همانها با چنگ و دندان که خود را اصلاح طلب مینامیدند به قالی باف رای دادند .

  [پاسخ]

  وحید در :

  اقای محترم ۰ گونه کسی که خادم احمدی نژاد بوده و در هر دو دوره به احمدی نژاد رای داده و مخلص رحیمی معاون احمدی نژاد بوده را خواستید بعنوان کاندیدای اصلاحات قالب کنید که رد صلاحیت شد اما به کسی که به قالیباف رای دا ه خرده میگیری

  [پاسخ]

 27. تا جایی که در تصاویر دیدیم غالب حضار فرهنگی هستند و از حامیان آقای ملکشاهی . این افراد یا می بایست به عنوان دیدار حامیان آقای ملکشاهی با آقای فر ماندار دیدار می داشتند که در این مورد حرفی نیست اما اگر به عنوان جزیی از جامعه اصلاح طلبی با ایشان دیدار داشتند اخلاق انسانی حکم می کرد که در خصوص افراد غایب سخن نگویند . در ضمن واقعیتی که این افراد ازش فرار می کنند اینه که در این دوره اصلاحات کاندید داشت شما به منظور کسب منافع به ایشان رای ندادید

  [پاسخ]

 28. اصلاح طلب های عزیز دست از سیاست بازی بردارید خواهشا… مشکل ای شهر با همچین جلساتی حل نخواهد شد!

  [پاسخ]

 29. درود بر برادران اصلاح طلبم خوشحالم که فریب جریان شکست خورده انحصار رو نخوردید

  [پاسخ]

 30. متاسفانه جز اقای ازادبخت از سخنان دیگران بوی تفر قه افکنی می اید چرا هیچکدام مطالبه عمومی نداشتند شاید داشته اند شما مدیر محترم سایت بیان نفرمودی که از همه بد تر است اما یک توصیه به اقای دوست محمدی : برادرعزیز به خدا این شیوه رسانه داری نیست .چرا جزییات جلسه دیگر اصلاح طلبان با فرماندار محترم را ان جور پوشش دادی ووارد جزییات نشدی .شما اگر ادعای اسقلال داری اینجوری نمیشه.البته شما می توانید رسما اعلام کنی که ارگان فلان شخص یا فلان گروه هستی وافکاروبیانات انها راپوشش دهی واین نه تنها عیب نیست بلکه عین صداقت است .مردم خوب می فهمند اتفاقا با این روش حتی به همفکرانت هم بد میکنی .البته حسن جنابعالی فعال بودن وحرفه ای عملکردنتان است سعی کن با این حرکات خود راضایع نکنید .موفق باشید

  [پاسخ]

 31. احزاب با هر گروهی که باشند ان گروه اصلاح طلب هستند و مشروعیت دارد پس الکی هر کسی نگه ما اصلاح طلبیم اصلاح طلب باید شناسنامه سیاسی داشته باشه و مورد حمایت احزاب باشه تمام

  [پاسخ]

  ملکی در :

  کدام احزاب فرهنگی عزیز
  فردین گراوند علی علیزاده و……….که خودشون مسئول حزب وخانوادشون اعضای حزب هستند
  آیاایناباهرکی باشن اون شخص اصلاح طلبه؟
  دیگه مردم گول انحصارونمیخورن شماهم سعی کنیدحرفاتون منطقی ترباشه
  باتشکرازسایت وزین کشکان

  [پاسخ]

 32. واقعا ما مردم کوهدشت بىحىاىى رو هم از رو بردىم.آقا فرماندار چى مى گه اىن کت شلوارى ها دور ورش چى مىگن.بابا اجازه بدىد مردم اىن ماتمکده نفسى تازه کنن، کت شلوار پوشىدن و بغلدست فرماندار نشستن شاىد براى شما نانى داشته باشد ولى براى مردم بىچاره کوهدشت که گرفتارآفتابگردانهاىى چون شما شده آبى ندارد.

  [پاسخ]

 33. اصولگرای مخالف ملکشاهی

  در این جمع فقط سهراب دوستی اصلاح طلب وفعال سیاسی و احتماعی می باشد مابقی وزن سیاسی قابل تاملی ندارند

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  به نظر من شما هم اشتباه می کنی زیرا هیچ کدام

  [پاسخ]

  م.ن در :

  به نظر من شما هیچکدام اصلاح طلبان رو نمیشناسین والا به این سادگی
  اظهار نظر نمیکردی.

  [پاسخ]

 34. باسلام وتحیت .مجرى انتخابات ٧اسفند دولت تدبیروامیدى بود که با حمایت رهبر إصلاحات ایران محمد خاتمى وهاشمى رفسنجانى وبزرگوارى وگذشت اقاى عارف برسرکار امد،حال کسانى که نتیجه انتخابات ٧اسفندو قبول ندارن وادعاى إصلاح طلبى وسرقت آراى مردومو دارن حامل این پیامن که مجرى انتخابات یعنى إصلاح طلبا دزد ارامردم هستند که غیرممکنه،پس وقتى وزارت کشور واستاندارى لرستان وفرماندارى کوهدشت اقاى روحانى درانتخابات مورد انتقاد هستند پس عملکرد فرماندارى تهران وسایرنقاط کشور هم مورد انتقاد وشک هستند، اقاى ملکشاهى مورد حمایت شخصى بودکه رهبر إصلاحات ایران ایشان را نماینده ویژه خود درلرستان منصوب کرده است اقاى ملک شاهى همچون لیست امید تهران با رأى قاطع مردم وارد مجلس شدن وفرماندارى کوهدشت نیز همچون فرماندارى تهران که از یک سیاست پیروى میکنن از هرگونه تهمت و شک مبراست.

  [پاسخ]

 35. این که فقط جلسه برادران دیربازیان بود

  [پاسخ]

  پاسخ کوهدشتی در :

  مشکلی دارین بفرمایید!!!!!

  [پاسخ]

  وحید در :

  اون جلسه هم که برادران کوشکی بودند

  [پاسخ]

  م در :

  مثال معروفی هست که میگه ادم خواب زده رومیشه ازخواب بیدارکرداماکسی که خودشوبه خواب زده نمیشه وصف حال اقاوحیدوامثال ایشونع

  [پاسخ]

 36. سلام
  در تصویر پنجم از بالا، چهارنفر از بچه های طرهان دیده می شوند که سه نفر از آنها بعد از سال ۸۴ در هیچ انتخاباتی با اصلاح طلبان نبوده اند و همیشه نیروی مدیران وقت آموزش و پرورش بوده اند، حالا به عنوان نیروی اصلاح طلب با فرماندار دیدار داشته اند!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 37. اکثر افرادی که از منطقه طرهان در این جلسه حضور دارند با واژه اصلاخات بیگانه و مخالفند و در راس آنها نماینده مجلس که از اصولگرایانی است که در دور قبلی ریاست جمههوری تمام تلاش خود را برای آقای قالیباف صرف نمودند و متاسفانه روند کنونی وانتخاب ایشان به عنوان نماینده دولت تدبیر و امید مهری است بر حذف اصلاح طلبان کوهدشت و نابودی ریشه اصلاحات در شهرستان کوهدشت، حتی حاضرین مقیم طرهان در این جلسه از مدعیان ناب آقای قالیباف می باشند(مستندات این گفته ها موجود می باشد)

  [پاسخ]

 38. برادر ارزشی جناب آقای فرماندار به خون شهدا قسمت می دهم از این اصلاح طلب نما ها ی طرفدار قالی باف خود را دور نگه دار چون همین ها فقط به منافع خود می اندیشند وگرنه جریان اصلاحات کاندیدای اخلاقی ودانشمند وپاک دست خود را داشت ( محمد آزادبخت )

  [پاسخ]

 39. باعرض سلام.چرا شما که مطلب رو می نویسید،اسم خودتون رو مرقوم نمی فرمایید؟انتقادی که تهمت و توهین و هتک حرمت در آن نباشدآزاد است.بیاییم برای آباد کردن کوهدشت (همه جوره)اجتماعی،سیاسی، اقتصادی و از همه مهمتر و ارزشمندتر،امنیت شهرمان ،قدم برداریم ومدیران را یاری کنیم.بیاییم نماینده و سایر دلسوزان شهرمان را یاری کنیم تا بامید خدا شاهد شکوفایی کوهدشت در تمام امور خداپسندانه باشیم.و این میسر نمی شود مگر با حضور تمام کوهدشتی ها.(یا علی)

  [پاسخ]

 40. گذشته ها رو فراموش کنیم.به فکر جوانان دیارمان باشیم.بچه هامون به طریقی از بین رفتن.بفکر آینده زیبایمان باشیم.زیباسازی شهرمان به تمام سلیقه ها نیاز دارد.

  [پاسخ]

 41. دوستان واقعا شما شان و سابقه اصلاح طلبی افرادی که در معیت آقای آزادبخت با فرماندار ملاقات کردند را با این آقای مقایسه کنید در اون جمع آقای عبدی پور که از حامیان قبادی در دور قبل بوده الان ادعای اصلاحات دارد افراد حاضر در این جلسه افراد استخوان دار و با سابقه روشن اصلاح طلبی هستند اما اون جمع بجز چند نفر که منافعشان به آموزش و پرورش بند شده ادعای اصلاح طلبی دارند

  [پاسخ]

 42. خانم فاطمه حسینی دانشجوی دکترای روابط بین الملل شاخه بانوان و از شورای مرکزی حزب مردم سالاری

  جناب ملکی از چیزی که اطلاع نداری اظهار نظر نکن حزب مردم سالاری کوهدشت و رومشکان و مناطق ۵۲۱نفر عضو دارد در این بین ۱۲۵نفر از بانوان فعال و سیاسی هستند لطف بفرما ازین به بعد بر اساس توهم و خیالات اظهار نظر نفرما ما باید خوشحال باشیم که حزب مردم سالاری با دانستن حق حاکمیت برای مردم در این شهر سیاست زده قد علم کرده و دفتر داره شخص جناب گراوند هم از فرهنگیان خوشنام و اصلاح طلب میباشد

  [پاسخ]

 43. دوست عزیز که فرمود ه اید عیدی پور ور دوره قبل به قبادی رای د اده شمتا اشتباه گرفته اید بنوه از زمانی که خودم را شناخته ام بک بارهم به اصول گرا رای نداده ام

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط