سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۵۲:۳۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۴ تیر ۱۳۹۵در ۶:۱۵ ق.ظ تعداد بازدید: 283 بازدید کد خبر:58580 چاپ خبر

مدیرکل ستاد مدیریت بحران لرستان در گفتگو با کشکان: کشاورزان از سوزاندن کاه و کلش خودداری کنند

0

رضا آریایی مدیرکل ستاد مدیریت بحران لرستان با اشاره به وقوع ضایعه سوختگی برای یکی از شهروندان کوهدشتی به علت سوزاندن کاه و کلش مزارع به خبرنگار پایگاه خبری کشکان گفت: علیرغم اطلاع رسانی های قبلی به طرق مختلف از قبیل تریبون های نماز جمعه، صدا و سیمای مرکز استان و گفتگوی چهره به چهره […]

۷۰۲۵۷۸

رضا آریایی مدیرکل ستاد مدیریت بحران لرستان با اشاره به وقوع ضایعه سوختگی برای یکی از شهروندان کوهدشتی به علت سوزاندن کاه و کلش مزارع به خبرنگار پایگاه خبری کشکان گفت: علیرغم اطلاع رسانی های قبلی به طرق مختلف از قبیل تریبون های نماز جمعه، صدا و سیمای مرکز استان و گفتگوی چهره به چهره با بخشداران و دهیاران استان جهت اطلاع رسانی به کشاورزان، متأسفانه باز هم شاهد سوزاندن کاه و کلش باقی مانده مزارع توسط کشاورزان هستیم.

وی با اشاره به اینکه افراد تحصیل کرده و صاحب نظر در عرصه کشاورزی نیز اقدام به آتش زدن کاه و کلش می کردند افزود: موضوع عدم آگاهی آنان از مضرات سوزاندن زمین زراعی غیرقابل قبول است و این افراد اقدام سریع به کشت دوم را تنها دلیل این عمل ذکر می کردند.

photo_2016-06-23_21-14-48

آریایی افزود: آتش زدن کاه و کلش باقی مانده از برداشت محصول علاوه بر آسیب محیط زیست خسارات جبران ناپذیری به زمین های کشاورزی وارد می کند.

وی در پایان ضمن توصیه مجدد به کشاورزان مبنی بر عدم سوزاندن کاه و کلش مزارع بعد از برداشت از عموم هم‌استانی ها خواست هر گونه گزارش آتش زدن کاه و کلش را با شماره تماس ارتباطات مردمی ۱۵۴۰ سازمان محیط زیست در میان بگذارند.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. جناب آریایی ضمن تشکر از تمام همکاران بحرانیتان و خسته نباشید بابت همه مدیریتی که به خرج دادید
    در قضیه سیل کوهدشت و اتش سوزی ها و کمبود آب در شهرستان کوهدشت و تویوتا دو کابینی که سوار میشوید و مدیریت بحران را انجام میدهید خسته نباشید خسته نباشید

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط