سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۲۳:۴۷:۰۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۳ تیر ۱۳۹۵در ۱۲:۰۲ ب.ظ تعداد بازدید: 790 بازدید کد خبر:58569 چاپ خبر

کوهنانی شایستگی و پتانسیل لازم برای تبدیل به شهرستان را دارد

0

نماینده ی کوهدشت و رومشکان در دیدار با امام جمعه کوهنانی:

ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس دهم و رئیس کمسیون قضایی مجلس با امام جمعه بخش کوهنانی دیدار کرد. به گزارش خبرنگار کشکان، در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین آروانی ضمن تبریک انتخاب ایشان به عنوان رئیس کمسیون قضایی ضمن اشاره به سابقه و پتانسیل های متعدد کوهنانی از وجود محرومیت شدید و […]

index

ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس دهم و رئیس کمسیون قضایی مجلس با امام جمعه بخش کوهنانی دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار کشکان، در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین آروانی ضمن تبریک انتخاب ایشان به عنوان رئیس کمسیون قضایی ضمن اشاره به سابقه و پتانسیل های متعدد کوهنانی از وجود محرومیت شدید و مشکلات این منطقه انتقاد کرد و خواستار پیگیری جهت ارتقاء سیاسی این بخش به شهرستان شد.

ایشان عمل نکردن مسئولین به وعده ها و مصوبات جلسات را عامل یأس و ناامیدی و بی اعتمادی دانست و خواستار عملی شدن مصوبات سفر استاندار و مدیران استانی به این بخش شد.

وی بی کاری و بی درآمدی را عاملی برای ناهنجاری ها و ناامیدی مردم دانست و ضمن تشکر از پیگیری های نماینده شهرستان خواستار توجه بیشتر به این بخش شد.

در ادامه الهیار ملکشاهی با اشاره به شروع کار مجلس به وظایف نمایندگی و نقش جایگاه آن اشاره و ضمن ارائه گزارشی از پیگیری های ایشان در رفع مشکلات نسبت به موارد مطرح شده قول پیگیری بیشتر را داد.

ایشان همچنین گفت: کوهنانی شایستگی و ظرفیت و پتانسیل لازم برای ارتقاء سیاسی را دارد. الان با پایان یافتن رقابت های انتخاباتی ما تمام تلاش خود را در این زمینه و محرومیت زدایی از این بخش به کار خواهیم بست.

ایشان همچنین از وجود بداخلاقی های سیاسی در ایام انتخابات و بعد از آن انتقاد و خواستار حاکمیت اخلاق بیشتر در رقابت های سیاسی شد.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. کشکان میدونم سایت خبری دکترملکشاهی هستی،امامردباش ومنتشرکن.این سازتفرقه افکانه ای است که در کوهدشت کک شده است.والاملکشاهی کارهای بسیارزیادی دارد که برای مردم انجام دهدتا اینکه ازاین دسته سخن هابگوید.اینه یک نوع افکارپپولیستی جدید است که ملکشاهی شروع کرده است.

  [پاسخ]

 2. خود شهرستان کوهدشت هم یه روستای پف کرده س که از ابتدایی ترین امکانات شهری محروم است
  جناب ملکشاهی تعریفی از شهر دارند که تولید شهرستان در این خطه را در دستور کار قرار داده اند؟!
  تولید کار کن برادر نه تولید شهرستان، چه گلی به سر کوهدشت زده ایم که بخوایم من بعد به سر رومشگان و کوهنانی بزنیم!

  ممنون از مدیریت محترم کشکان

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط