سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۰:۲۵:۳۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۲ تیر ۱۳۹۵در ۷:۵۸ ق.ظ تعداد بازدید: 434 بازدید کد خبر:58534 چاپ خبر

استخر پلدختر تا یکماه آینده باید به بهره برداری برسد

0

نماینده مردم پلدختر در مجلس:

نبود استخر در دو شهر پلدختر و معمولان در عین حال که هر ساله خسارات جانی جبران ناپذیری به خانواده ها و بخصوص نوجوانان و جوانان تحمیل می کند به نقطه ضعفی همیشگی برای مسئولان تبدیل شده است. متأسفانه جوانان این شهر خصوصاً در فصول بهار و تابستان به شهرهای همسایه رفته و بعد از […]

۱۶-۷-۲-۹۱۶۴۵۱

نبود استخر در دو شهر پلدختر و معمولان در عین حال که هر ساله خسارات جانی جبران ناپذیری به خانواده ها و بخصوص نوجوانان و جوانان تحمیل می کند به نقطه ضعفی همیشگی برای مسئولان تبدیل شده است.

متأسفانه جوانان این شهر خصوصاً در فصول بهار و تابستان به شهرهای همسایه رفته و بعد از طی مسافتی زیاد جهت شناکردن به رودخانه ها روی می آورند.

به گزارش کشکان، علی رغم اینکه شناکردن در رودخانه ها خطرات جبران ناپذیری را بدنبال دارد اما جوانان برای تفریح و لذت شنا کردن خطرات را به جان می خرند و اجباراً شنا در رودخانه های پرخطر را ترجیح می دهند.

جان دادن و غرق شدن عده زیادی از نوجوانان و جوانان دو شهر پلدختر و معمولان به چالشی جدی برای مسئولان تبدیل شده است. بهمین منظور تلفنی گفتگویی با نماینده مردم پلدختر در مجلس کردیم تا از آخرین وضعیت استخر پلدختر جویا شویم.
سید حمیدرضا کاظمی که یکی از دغدغه های مهم کاریش بحث جوانان و ورزش است در این رابطه گفت: امکانات و تجهیزات ورزشی به هیچ وجه در شأن جوانان مستعد پلدختر و معمولان نیست و اماکن موجود ورزش این دو شهر فرسوده و مستهلک شدند.

کاظمی گفت: جوانان ما با درخشش در میادین داخلی و خارجی ظرفیت و پتانسیل خود را به اثبات رساندند اما توجهی از جانب مسئولان به آنها نشده که این یکی از مطالبات عمومی مردم است که پیگیر جبران عقب ماندگی ها خواهیم شد.
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از طولانی شدن احداث استخر پلدختر افزود: سال هاست احداث استخر پلدختر به پایان نرسیده این درحالیست که هرساله شاهد از دست دادن جان جوانانی هستیم که بعلت نبود استخر در شهر خود به رودخانه ها می روند و بعلت خطرات شنا کردن در رودخانه ها و عدم آشنایی با این خطرات غرق شده و جان خود را از دست می دهند که مایه شرمندگی همه ما مسئولین است.

وی اظهار داشت: بازدیدهایی از استخر داشتیم و تذکرات لازم را از طریق وزارت ورزش به مسئولین مربوطه منتقل کردیم و با توجه به نیاز مبرم به استخر در شهرستان، قول مساعد از مسئولان ورزش استان گرفتیم حداکثر ظرف یکماه آینده به بهرداری برسد.
کاظمی خطاب به مسئولان ورزشی استان گفت: این پروژه بیش از حد به تاخیر افتاده و ضرر و زیان عدم تکمیل این پروژه را به مردم تحمیل شده که قابل توجیه نیست بنابراین مدیریت ورزش استان به هر شکل ممکن بایستی قول داده شده به سرانجام برسانند.

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط