سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۱۵:۱۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۲ تیر ۱۳۹۵در ۳:۴۱ ق.ظ تعداد بازدید: 366 بازدید کد خبر:58526 چاپ خبر

پروژه پل «جهادگران» خرم‌آباد آماده بهره‌برداری است

0

مدیر عامل سازمان همیاری و شهرداری‌های لرستان:

مدیر عامل سازمان همیاری و شهرداری‌های لرستان گفت: پروژه پل جهادگران خرم‌آباد آماده بهره‌برداری است و به زودی افتتاح می‌شود. به گزارش کشکان، جمشید سعادتمند با اعلام این مطلب اظهار داشت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و همچنین با استفاده از ظرفیت های داخلی تسریع در اجرا و بهره برداری از پل جهادگران خرم آباد، […]

jahadgaranp

مدیر عامل سازمان همیاری و شهرداری‌های لرستان گفت: پروژه پل جهادگران خرم‌آباد آماده بهره‌برداری است و به زودی افتتاح می‌شود.

به گزارش کشکان، جمشید سعادتمند با اعلام این مطلب اظهار داشت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و همچنین با استفاده از ظرفیت های داخلی تسریع در اجرا و بهره برداری از پل جهادگران خرم آباد، این پل پس از هفت سال که نیمه تمام بود اکنون آماده بهره برداری است.

وی افزود: این پروژه از سوی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان در مدت زمان چهار ماه و با اعتبار دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به این سازمان واگذار شد و هم اکنون فاز اول آن به اتمام رسیده است.

مدیر عامل سازمان همیاری و شهرداری‌های لرستان تصریح کرد: پیگیری‌های مدیریت ارشد لرستان برای تسریع در روند احداث این پل ستودنی است و با استفاده از ظرفیت‌های داخلی تسریع در اجرا و بهره برداری از پل جهادگران خرم آباد در دستور کار قرار دارد.

بنا بر این گزارش، پروژه پل جهادگران خرم آباد، پل درون شهری بوده که ارتباط منطقه جهادگران و منطقه فلاک الدین را میسر می‌کند و این پروژه جزء ۵۳ پروژه اقتصاد مقاومتی استان بوده که مقرر شده که تا پایان تیر ماه افتتاح شوند.

 

مرجع: ایلنا

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط