سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۰:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۱ تیر ۱۳۹۵در ۱۰:۰۹ ق.ظ تعداد بازدید: 904 بازدید کد خبر:58507 چاپ خبر

یک‌سوم روستاهای شهرستان کوهدشت از طریق تانکر آب‌رسانی می‌شوند

0

فرماندار کوهدشت:

فرماندار شهرستان کوهدشت گفت: یک‌سوم روستاهای شهرستان کوهدشت از طریق تانکر آب‌رسانی می‌شوند. به گزارش کشکان به نقل از مهر، نور محمد فردی بیرانوند در سخنرانی راهپیمایی روز قدس با بیان اینکه هر وقت مسئولان خواسته اند و ندا داده اند مردم کوهدشت با تمام وجود در صحنه حاضر شده اند، اظهار داشت: این حضور […]

روز-قدس.۱۲

فرماندار شهرستان کوهدشت گفت: یک‌سوم روستاهای شهرستان کوهدشت از طریق تانکر آب‌رسانی می‌شوند.

به گزارش کشکان به نقل از مهر، نور محمد فردی بیرانوند در سخنرانی راهپیمایی روز قدس با بیان اینکه هر وقت مسئولان خواسته اند و ندا داده اند مردم کوهدشت با تمام وجود در صحنه حاضر شده اند، اظهار داشت: این حضور چشم گیر باعث شده تمام توطئه های دشمن خنثی شود.

فرماندار کوهدشت با بیان اینکه امام امت در همان اوایل پیروزی انقلاب اسلامی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نامگذاری کرد و فرمودند در این روز باید تمام مسلمانان، تنفر خود را از رژیم اشغالگر صهیونیستی اعلام کنند.

فردی بیراوند بیان داشت: امام و مقام معظم رهبری شما مردم را خوب شناختند و شما هم خوب لبیک گفتید و امروز دنیا بداند تا زمانی که این مردم در صحنه هستند و از دستاوردهای انقلاب دفاع می کنند این انقلاب شکست ناپذیر است.

وی بیان داشت: عامل این همه افتخار و پیروزی چیزی جز وحدت و یکپارچگی مردم نیست.

فرماندار کوهدشت در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: همه باید دست در دست هم برای آبادانی و پیشرفت کوهدشت تلاش کنیم و این همه انرژی و ظرفیت مردم این شهرستان را در راستای توسعه منطقه به کار گیریم.

وی بیان داشت: آمار رسمی نشان می دهد که کوهدشت ۱۱۳ هزار هکتار اراضی قابل کشت دارد اما ۱۰ درصد از این اراضی آبی است.

فرماندار کوهدشت با بیان اینکه این شهرستان از نظر صنعتی بسیار ضعیف است عنوان کرد: تامین آب کشاورزی از رودخانه کشکان برای کوهدشت از نان شب برای مردم واجب تر است.

فردی بیرانوند با طرح این سوال که چرا باید کوهدشت بیشترین نرخ بیکاری را دارا باشد؟ ادامه داد: این مردم با این همه ظرفیت و در صحنه بودن شایسته خدمت هستند و وظیفه ما مسئولان است که با تمام وجود در خدمت آن ها باشیم.

وی یادآورشد: ۳۷ سال از انقلاب گذشته اما هنوز یک سوم روستاهای کوهدشت با تانکر تامین آب می شوند و این درحالی است که در استان های دیگر مشکل آب، امور زیربنایی و راه ۱۵ سال پیش رفع شده است.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. اقای فرماندار چهره شهر با این بنرها داره تبلیغاتی میشه چه معنی داره پول بیت لمال از سوی ادارجات شهرستان صرف تبریک به یک شخص باشه اگه راست میگن از جیب خود و با نام خود بنر بزنن واقعا پیگیری کنید این بنرها به دنبال خود بی عدالتی را به همراه خواهند داشت مردم بیدارند

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  آفرین خدا بهت عزت بده ولی کو گوش شنوا؟؟

  [پاسخ]

 2. کاش فرماندار به مسوولین هشدار می داد که این همه بنر با پول بیت المال نزنند

  [پاسخ]

 3. بابا ۲۵۰هزار تومان واسه یه بنر که پولی نمی شه این نماینده با این همه کاراییی حقشه بیشتر واسش بنر بزنن مثلا هر اداره ۲بنر خیرشو ببینی دیگه حرف نزن ؟؟؟!!!

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط