سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۸:۱۰:۴۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۰ تیر ۱۳۹۵در ۱۰:۵۴ ق.ظ تعداد بازدید: 1,084 بازدید کد خبر:58480 چاپ خبر

استاندار لرستان تغییر نمی کند/ برکناری فرمانداران

0

روند تغییر استانداران تمام شد

سخنگوی وزارت کشور گفت: روند تغییر استانداران تمام شد اما جابجایی فرمانداران ادامه خواهد داشت. حسینعلی امیری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تغییر استاندار خراسان شمالی و جنوبی، اظهار کرد: این تغییرات یک امر معمول و متعارف بوده و عجیب و غریب نیست. وی در ادامه افزود: گاهی تغییر لازم است تا نیروی تازه نفس‌تری […]

بازوند۱

سخنگوی وزارت کشور گفت: روند تغییر استانداران تمام شد اما جابجایی فرمانداران ادامه خواهد داشت.

حسینعلی امیری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تغییر استاندار خراسان شمالی و جنوبی، اظهار کرد: این تغییرات یک امر معمول و متعارف بوده و عجیب و غریب نیست.

وی در ادامه افزود: گاهی تغییر لازم است تا نیروی تازه نفس‌تری به عرصه وارد شود. این تغییرات با رویکرد مدیریتی بوده و دلایل صرفاً‌ سیاسی ندارد.

قائم‌مقام وزیر کشور همچنین تصریح کرد: خدمتگزار استاندار سابق خراسان جنوبی  به عنوان قائم مقام سازمان مدیریت بحران خدمت خواهد کرد. زیرا تجربه خوبی در این زمینه دارد. علی‌اکبر پرویزی استاندار سابق خراسان شمالی هم به خاطر اینکه اهل خراسان بوده و فرهنگ خراسان جنوبی را می‌شناسد و عملکرد خوبی هم در استانداری خراسان شمالی داشته، به خراسان جنوبی رفت و آقای صالحی هم که سابقه چند دوره سرپرستی استانداری و معاونت سیاسی را داشته و تجربه خوبی دارد به خراسان شمالی رفت. با این تغییرات، ‌روند تغییرات استانداران به پایان رسید.

امیری در پایان با اشاره به اینکه ارزیابی همه فرمانداران سراسر کشور هم به پایان رسیده است، گفت: این ارزیابی‌ها بر اساس نگاه مدیریتی است و تغییرات فرمانداران هم چند وقتی است که آغاز شده و جابجایی‌ها در حال انجام است.
در هفته های گذشته شایعات زیادی در مورد برکناری هوشنگ بازوند استاندار لرستان منتشر شده بود که با اعلام سخنگوی کشور این شایعات به پایان رسید اما همچنان فرمانداران دلهره برکناری دارند.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. رومشکان وبخش های طرهان وکوهنانی رادریابید

  [پاسخ]

 2. طرهان مظلوم است به دادش برسید آقای بخشدار عملکرد خود را در طول تصدی بیان فرمایید.

  [پاسخ]

 3. جانشین بخشداران درب گنبد و مرکزی کوهد شت و رومشگان در حال طی کردن مراحل اداری خود هستن و کمتر از ۲۰ روز اینده به نوبت معرفی خواهند شد

  [پاسخ]

 4. البته به جای ایشان مدیران استانی و شهرستانی تغییر می کنند اون هم با سرعت زیاد

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط