سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۶:۵۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۰ تیر ۱۳۹۵در ۸:۲۵ ق.ظ تعداد بازدید: 754 بازدید کد خبر:58460 چاپ خبر

سرپرست مدیریت امور پردیس های فرهنگیان استان لرستان منصوب شد

0

به گزارش کشکان، در مراسمی با حضور معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان کشور، مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، سرپرست و جمعی از اساتید پردیس های آیت الله کمالوند و علامه طباطبایی و جمعی از اصحاب رسانه، دکتر حسین پیریایی به عنوان سرپرست مدیریت امور پردیس های استان لرستان معرفی شد. پیریایی که […]

به گزارش کشکان، در مراسمی با حضور معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان کشور، مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، سرپرست و جمعی از اساتید پردیس های آیت الله کمالوند و علامه طباطبایی و جمعی از اصحاب رسانه، دکتر حسین پیریایی به عنوان سرپرست مدیریت امور پردیس های استان لرستان معرفی شد.
پیریایی که دکترای مدیریت آموزشی دارد ۲۴سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش دارد و در این مدت علاوه بر تدریس در مراکز آموزشی، بیش از ۱۵سال در مراکز دانشگاهی تدریس کرده است. وی سابقه کار در حوزه صف و ستاد را در کارنامه کاری خود دارد و علاوه بر تالیف ۲ کتاب بیش از ۲۰مقاله علمی پژوهشی را به رشته نگارش در آورده است.

وی در آئین معارفه خود تاکید کرد: خوشحالم به عنوان شخصی از بدنه حامیان و همراهان دولت تدبیر و امید فرصت خدمت در این کسوت مهم و تاثیر گذار را پیدا کرده ام و تلاش خواهم کرد با همفکری، هم افزایی و همراهی صاحب نظران و دلسوزان تعلیم و تربیت، مسیر ارتقای کمی و کیفی دانشگاه فرهنگیان را دنبال کنم. گفتنی است که پیش از این دکتر فروزان ادیب فر علاوه بر سرپرستی پردیس فرهنگیان آیت الله کمالوند عهده دار این مسئولیت بود.

دیدگاه

 1. متأسف شدم همین!
  مدیر کل آموزش و پرورش به جای اینکه از افراد توانمد و همراه و همفکر دولت تدبیر استفاده کند “مطیع نظر برخی نمایندگان اصولگرا” شده است.
  ریاست اداره بروجرد را که با اراده آنان منصوب کرده است.
  متعجبم چرا سهم بروجرد و الشتر و پلدختر در پست های کلیدی اموزش و پرورش از همه ی شهرهای استان بلاتر است؟
  سوال دیگر چرا سهم جوانان با استعداد و تحصیل کرده بسیار کم است یا اصلاً وجود ندارد؟
  چرا برخی از معاونین مدیر کل بازنشستگانی هستند که به کار فرا خوانده شده اند؟
  چرا یک شخص غیر “علمی” به عنوان معاون پژوهشی منصوب شده است؟ کسی که حتی یک مقاله علمی ندارد و شاید تفاوت بین فصلنامه های علمی – ترویجی و علمی – پژوهشی را هم نداند!
  از مدیر کل محترم استدعا دارم رویه را اصلاح کنند.
  از جوانان تحصیل کرده و پرتوان هم استفاده کنند. چه اشکال دارد یک نیروی ۱۰ سال خدمت که حتی دکترا هم دارد در پستهای کلیدی خدمت کند؟ چرا ما اصلاحطلبان کادرسازی نمی کنیم؟
  برای پس فردا همین جوانان می توانند کادر مدیریت عالی استان باشند.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط