سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۴:۵۹:۴۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۹ تیر ۱۳۹۵در ۱۲:۱۱ ق.ظ تعداد بازدید: 764 بازدید کد خبر:58437 چاپ خبر

به نام سربازان به کام دشمنان/ پاسخی به نامه سرباز سربلند «امین انصاری»

0

خسرو پرویز پور

خسرو پرویز پور: نامه ی منتسب به سرباز سربلند ” امین انصاری” را بارها مرور کردم. شاید ظلمی ناروا و جفایی نابخشودنی باشد اگر بخواهیم این نامه ی سراسر کذب و البته زیرکانه را به این سرباز عزیز منتسب نماییم. یادداشتی موهوم که دون شان مجاهد الهی است. یقین، مستمر است که این سخنان هرگز […]

خسرو پرویز پور: نامه ی منتسب به سرباز سربلند ” امین انصاری” را بارها مرور کردم.
شاید ظلمی ناروا و جفایی نابخشودنی باشد اگر بخواهیم این نامه ی سراسر کذب و البته زیرکانه را به این سرباز عزیز منتسب نماییم. یادداشتی موهوم که دون شان مجاهد الهی است.
یقین، مستمر است که این سخنان هرگز از اندیشه و زبان یک سرباز جان بر کف مسلمان ایرانی جاری نمی شود. بلکه سناریویی هوشمند و هدفمند است که قلعه ی حصین انقلاب را نشان گرفته است.
همه می دانند در مراکز و پادگان های نظامی اصولی تخلف ناپذیر حکمفرما است که عدول از آن غیر ممکن است.
روح معنویت و قانون آنگونه بر این اصول سیطره دارد که خدشه بر کرامت انسانی سربازان و نظامیان میسور نیست.
عبارات و اتهام هایی که در این یادداشت آمده است روح هر انسان آزاده و اندیشمندی را آزرده می کند فضایی که هرگز در هیچ یک از مراکز نظامی ما حاکم نبوده و نخواهد بود.
وجود ارکانی همچون نمایندگی ولی فقیه و سازمان عقیدتی سیاسی که جوهر فضیلت و معنویت در آن جاری است مانع تحقق هرگونه تخطی از اصول اسلامی و انسانی می گردد.
در جمهوری اسلامی پادگان های نظامی سرشار از ایمان و معنویت است مراکز نظامی را می توان دانشگاه انسان سازی پنداشت نه محیطی خشک و خشن…
هجمه ی گسترده و هدفمندی که اخیراً از سوی مارک داران غیر اسلامی و غیر ملی در فضای مجازی و برخی رسانه ها در جانبداری کاذب از سریازان سربلند، تولید، منتشر و منعکس شد پازل حلقه ی گمشده ای است که وجود دشمنان انقلاب را توهم می داند.
تردیدی نیست اکنون که آن سربازان عزیز به لقاءالله پیوسته اند، افرادی معاند برای تسویه حساب های کور با نظام اسلامی که البته ریشه در کویر دارند، قلم های مسموم خود را بر لوح جراید به حرکت در آورده تا از زبان آن رفتگان سعادتمند بنگارند و بنویسند آنچه را در قلب سیاه خود به نام کینه و عداوت از جمهوری اسلامی، ذخیره نموده اند…
اما دشمنان انقلاب اسلامی، بدانند که با این قلم فرسایی های سیاه و شکسته نمی توانند اقتدار و اعتبار قوای نظامی ما را مخدوش کنند.
آنان باید بدانند عزت و عظمت نیروهای مسلح ما تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام الخامنه ای “زید عزه”،عزتی الهی و بی نظیر است.
به روان پاک آن عرشیان الهی درود می فرستیم و به آنها می گوییم که دشمنان انقلاب به نام خاطرات شما امید به خطر برای انقلاب اسلامی را دارند لیکن زهی خیال باطل.

خسرو پرویز پور
مدیر مسوول و صاحب امتیاز نشریه اساطیر

photo_2016-06-27_15-33-56

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. متاسفم برای سبک نوشتنتان_ زبان قلم تان زبان درباری است- زبان مجیزگویی است –

    [پاسخ]

  2. من متن نامه سرباز وطن را خواندم نامه ای به زبان ضد انقلاب و دشمنان قسم خورده
    امیدوارم این نامه ارتباطی به سرباز وطن نداشته باشد وگرنه باید تاسف خورد
    از آقای پرویز پور که از صاحبان انقلاب و خانواده معظم شهدا هستند بخاطر واقع گویی و دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی تشکر میکنم.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط