سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۱۱:۵۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۹ تیر ۱۳۹۵در ۱۲:۰۵ ق.ظ تعداد بازدید: 4,487 بازدید کد خبر:58433 چاپ خبر

چهلمین روز درگذشت جوان ناکام رضا قاسمی

0

چهل روز از غروب غم انگیز و نابهنگام جوانی دلسوز و مهربان گذشت، خلوتش ناگهانی بود و رفتنش دور از انتظار، وجودش افتخار بود و نبودنش مسلخ تلخ ناباوری، دلش دریای عشق بود و وجودش باران کرامت، ستاره ای بود که خاموش شد و خورشیدی بود که غروب کرد و دیگر صدایش از نهایت تاریکی […]

۰۲۹۳۰۶۴۰۰۱۴۶۷۲۲۳۲۶۰

چهل روز از غروب غم انگیز و نابهنگام جوانی دلسوز و مهربان گذشت، خلوتش ناگهانی بود و رفتنش دور از انتظار، وجودش افتخار بود و نبودنش مسلخ تلخ ناباوری، دلش دریای عشق بود و وجودش باران کرامت، ستاره ای بود که خاموش شد و خورشیدی بود که غروب کرد و دیگر صدایش از نهایت تاریکی و خلوت به گوش می رسد. خدایش با اربابمان حسین (ع) محشور نماید.

با قلبی آکنده از غم و اندوه چهلمین روز درگذشت فرزندی مهربان، زنده یاد رضا قاسمی فرزند دلبند محمد قاسمی عضو شورای اسلامی شهر کوهدشت به سوک می نشینیم.

به همین مناسبت مراسمی در روز پنجشنبه مورخ ۹۵/۴/۱۰ از ساعت ۵ الی ۶ بعد از ظهر در  آرامگاه ابدیش واقع در بهشت زهرای(س) کوهدشت منعقد می گردد.

تشریف فرمایی شما عزیزان موجب آرامش روح آن مرحوم و امتنان بازماندگان خواهد بود.

از طرف خانواده های قاسمی، درویشی و کلیه اقوام وابسته

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. خدارحمتش کمدذوحش شاد

  [پاسخ]

 2. خداوند به پدر ومادروخواهر داغدار این مرحوم صبری به بزرگی این مصیبت ببخشایدایشالله.
  واما یه جمله خطاب به دوست و برادر ارجمندم جناب آقای محمدقاسمی
  برادر نازنین و محبوب و دوست داشتنی ونجیب
  باورماایتست که ازخداییم وهمه امانت اوهستیم شما هم به این جمله بیشترازمن حقیر معتقدهستین پس شایسته است انسان مسلمان دراین مواقع جز تسلیم به عامل دیگری نیاندیشد. شما نبض این خانواده هستی بفکر اطرافیانت باش شما نماینده مردم هستید به سمت وبه داخل این مردم برگرد وباگوشه نشینی وعزلت فاصله بگیرکه قطعا ان الله مع الصابرین که یقینا مومن هنگامی دراین برهه قراربگیرد این آیه ی شریفه رو قرائت خواهدکرد الذین
  اذااصابتهم مصیبه قالوا انا لله وا نا الیه راجعون

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط