سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۸:۱۰:۰۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۸ تیر ۱۳۹۵در ۸:۲۴ ق.ظ تعداد بازدید: 1,782 بازدید کد خبر:58428 چاپ خبر

انتشار کتاب آموزش خواندن و نوشتن زبان لکی

0

به کوشش محمد رضا نظری دارکولی

کتاب ” آموزش خواندن و نوشتن زبان لکی” به قلم استاد محمد رضا نظری دارکولی، نویسنده و منتقد ادبی صاحب سبک ایرانی و لک زبان، پایه گذار مکتب ادبی دارکولییسم (مکتب مهرورزی)، پس از سال ها پژوهش و دقت علمی، منتشر و وارد بازار کتاب شد! این کتاب ارزشمند که زبان اصیل لکی را در […]

IMG_20160627_125749

کتاب ” آموزش خواندن و نوشتن زبان لکی” به قلم استاد محمد رضا نظری دارکولی، نویسنده و منتقد ادبی صاحب سبک ایرانی و لک زبان، پایه گذار مکتب ادبی دارکولییسم (مکتب مهرورزی)، پس از سال ها پژوهش و دقت علمی، منتشر و وارد بازار کتاب شد!
این کتاب ارزشمند که زبان اصیل لکی را در میان زبان های آرامی، مستقل و ارزنده کرده است، نویسه ی (رسم الخط) رسمی لک زبانان ایران است و به ساده ترین روش آموزشی لک زبانان گرامی را یاری می کند تا بتوانند بسیار آسان، تمامی آواهای زبانی اصیل لکی، واژگان، اشعار، داستان ها، تمثیل ها و گویش های زبان لکی را به صورت دقیق و گویا به نگارش برسانند و به آن ها زندگی ماندگار بدهند!
کتاب ” آموزش خواندن و نوشتن زبان لکی” هویت زبان لکی را به همگان معرفی می کند و برای تمامی لک زبانان گرامی تکلیف ساخته است که آن را به خوبی مطالعه کرده و از این پس به زبان مادری شان نگارش کنند!

زنده و پاینده باد زبان لکی!!!

تلفن مرکز پخش کتاب ” آموزش خواندن و نوشتن زبان لکی” :

۰۹۱۶۶۶۱۶۴۱۸- انتشارات سیفا

IMG_20160627_125722

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. دل مردم کویشت اشکیایه کسی نیه دوسیو به ارا چه باید هونمونه به بای

  [پاسخ]

 2. درود بر کسانیکه برای فرهنگ و زبان لکی فراتر از گام بر میدارند…

  [پاسخ]

 3. درود بر شما

  [پاسخ]

 4. فکر کنم بعد از دوىست سال کم کم دارىم از خواب زمستانه بىدار مى شوىم.درود بر کسانى که در جهت آگاهى و ماناىى لک ها تلاش مى کنند.

  [پاسخ]

 5. زنده باد استاد محمد رضا نظری دارکولی ، فردوسی لکستان !!!

  [پاسخ]

 6. درود بر کسانی که دراین راه زحمتهای بسیاری را متحمل میشوند.

  [پاسخ]

 7. دست درد نکه نومت ا دنیا/آقای دارکولی انسان آگاه/ لکییت نویسایه کتاوی تازه/تاگه پشقا بو ا نشر سیفا/ کار خووی که هرماندگار بو/ نومت وه نیک بو تا آخر دنیا.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط