سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۰:۵۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۸ تیر ۱۳۹۵در ۷:۵۹ ق.ظ تعداد بازدید: 2,130 بازدید کد خبر:58420 چاپ خبر

فرماندار برکنار شده کوهدشت از برکناری اش پرده برداشت/ ماجرای تهدید استاندار / بعد از انتخابات باید ارتقا پیدا می کردم اما برکنار شدم!

0

از استاندار بپرسید؛

محمدی افزود: باید از استاندار لرستان سوال کنید که اگر انتخاباتی خوب برگزار شد و به تایید فرمانداری و پس از آن استانداری و در نهایت وزارت کشور و شورای محترم نگهبان رسید، آیا باید فرماندار مجری انتخابات برکنار شود؟!

۲-۲-۶۰۰x400

در خصوص برگزاری خوب انتخابات در کوهدشت کمترین اتظارم این بود که ایشان در خصوص ارتقاء بنده اقدامات لازم را بعمل آورند که متاسفانه اینگونه نشد و ایشان نسبت به برکناری بنده اقدام کردند.

به گزارش کشکان، محمد کرم محمدی یکی از رجال سیاسی استان لرستان بود که در سال ۹۴ جنجال های زیادی در حوزه کاریش شهرستان کوهدشت به وجود آمد که اوج این جنجال ها و حاشیه ها در انتخابات مجلس بود که در نهایت هم برکنار شد.

حال محمدی بعد از انتصاب به عنوان فرماندار شهر پیشوا از برکناری اش می گوید.در خصوص علت و نحوه برکناری اش گفت: برخی شایعه کرده اند که من به دلیل برگزاری انتخاب برکنار شده ام اما این موضوع صحت ندارد چرا که انتخابات حوزه انتخابیه کوهدشت بسیار سالم برگزار شد و به تایید وزارت محترم کشور و شورای محترم نگهبان هم رسید.

وی ادامه داد: من از اقدام آقای استاندار در خصوص برکناری ام تعجب می کنم چرا که شخص ایشان بارها از برگزاری انتخابات کوهدشت ابراز خرسندی کردند و بر سلامت برگزاری آن صحه گذاشتند.

فرماندار سابق کوهدشت افزود: بنده و استاندار لرستان هیچ اختلاف سلیقه ای با هم نداشتیم چرا که ایشان می گویند که اصلاح طلب هستند ما هم که اصلاح طلبیم پس از نظر اختلافات جناحی قضیه منتفی است، منتهی ایشان اعلام کردند که ما نمی توانیم با هم کار کنیم و در گفت و گویی که با وزیر محترم کشور داشتند گویا از ایشان خواسته بودند که یا محمدی در استان بماند یا من که در نهایت تصمیم بر این شد که بنده با فرمانداری کوهدشت خداحافظی کنم.

فرماندار جدید پیشوا در خصوص پیشینه بروز اختلاف نظر میان او و استاندار گفت: من که مشکلی با استاندار نداشتم و به وظایف قانونی خود عمل می کردم پس باید از آقای بازوند این سوال را پرسید که دلیل این تصمیم چه بوده است.

وی تصریح کرد: به عنوان یک لرستانی بسیار مشتاق بودم که در سرزمین پدری خودم فرماندار باشم چرا که من نیروی این دولت و این نظام هستم و با توجه به تشویقات استاندار در خصوص برگزاری خوب انتخابات در کوهدشت کمترین انتظارم این بود که ایشان در خصوص ارتقاء بنده اقدامات لازم را بعمل آورند که متاسفانه اینگونه نشد و ایشان نسبت به برکناری بنده اقدام کردند.

محمدی افزود: باید از استاندار لرستان سوال کنید که اگر انتخاباتی خوب برگزار شد و به تایید فرمانداری و پس از آن استانداری و در نهایت وزارت کشور و شورای محترم نگهبان رسید، آیا باید فرماندار مجری انتخابات برکنار شود؟!

فرماندار پیشوا با اشاره به انتشار برخی شایعات در خصوص مخالفت امام جمعه این شهرستان با انتصاب وی به عنوان فرماندار گفت: با استناد به مشاهدات عینی و گفت و گوی صورت گرفته و اطلاعاتی که من دارم باید بگویم که این موضوع صحت ندارد چرا که مراسم معارفه در کمال آرامش برگزار شد و پس آن خدمت امام جمعه محترم شهرستان رسیدیم که ایشان استقبال خوبی صورت دادند و نکاتی را متذکر شدند. به هر حال حرفی از مخالفت در آن جلسه مطرح نشد.

گفتنی است، محمدکرم محمدی فرماندار پیشین کوهدشت لرستان بود که توسط بازوند “استاندار” از سمت خود برکنار و به عنوان فرماندار شهرستان پیشوا منصوب شد.

پیشوا، یکی از شهرستانهای استان تهران است.

 

منبع: خرم آباد فردا

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. خود به خدا انتخابات سالمته برگزار کرد !!!

  [پاسخ]

 2. خدایا چنان کن سر انجام کار
  توخشنود باشی و ما رستگار
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 3. قدر گوهر را گوهر شناس داند وبس خدا می داند در اتش سوزی که در روستای فرخ اباد از توابع شهرستان در دور اول فرمانداری ایشان صورت گرفت با جاننفشانی این مرد بزرگ مهار شد تا اینکه نامبرده از ناحیه لگن بشدت مصدوم ومجروح وایشان را بی هوش به بیمارستان انتقال دادن کدام مسئول تا پای جان این چنین به مردم خدمت کرده

  [پاسخ]

 4. درودبر استاندار عزیز به خاطر برکناری این شخص.

  [پاسخ]

 5. حتما آقازاده هایت در برگزاری این انتخابات خوب نقش اساسی داشتند؟

  [پاسخ]

 6. میدونم اقای دوست محمدی کامنت منو درج نمیکنی اول بگم شما رسانه ای هستی که بایدنظرات همه سلایق رودرج کنی اما متاسفانه توسط یه سری افراد خریداری شده ایدامابدانیدروزقیامت بایدجوابگوباشیداقای محمدی شمارابه خاطرخیانتی که انجام دادی به خدا واگذارکردم ونطمینم درابن دنیا تقاص پس خواهی دادجناب دوست محمدی اگرراست میگویی بیطرف هستی کامنت منودرج کن

  [پاسخ]

 7. ما هم که هیچی حالیمون نیست و کر و کوریم، واقعا که!!!!

  [پاسخ]

 8. جناب محمدی
  آن هنگام که جناب دوستی از پایتخت ماموریت داشت و شما را از
  ماموریت مطلع کرد صد درصد تغییر یافتید
  اینجا بود که دیگر همه چیز عوض شد
  و اگر شما فرماندار نمی شدید این فرضیه هم
  عملی نمی شد

  [پاسخ]

  کوهدشتی در :

  سلام ودرودبرآقای محمدی مهم اینه که شماباتمام توان جلودزدی وچپاولگری یک مشت انحصارطلبوگرفتی کافیست ,به خدای احدوواحد,اگه شمانبودیداسفندیاری ویارانش آزادبختو به زور و حمایت یک عده واردمجلس میکردند

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  راست میگی؟؟!!!!

  [پاسخ]

 9. جناب فرماندار ،خطبه های نماز جمعه چهارم تیرماه پیشوا در سایت ندای پیشوا بخوان،

  [پاسخ]

  اکبری در :

  ماهم خوندیم اصلامهم نیست همینکه آقای محمدی فرماندارشدکافیه خخخخخخخخخخخخخخخ

  [پاسخ]

 10. جریان را برای تمام خبرنگاران پیشوا توضیح دادم.آرزوی توفیق برای آقای محمدی

  [پاسخ]

  مریم در :

  اقای محترم حقایق رومردم باچشم خودشون میبینندنیازبه توضیح حضرت عالی نیست خداونداخروعاقبت همه ماراخنم به خیرکند.لطفادرجش کنیدحرف بدی نزدم

  [پاسخ]

 11. یعنی شما بی طرف بودید مردم شما قضاوت کنید

  [پاسخ]

 12. انشااله با درس گرفتن از گذشته برای آینده بهتر برنامه ریزی نمایی . و همه میدانند انتخابات کوهدشت سالم برگزار شده لازم به توزیع نیست

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  فدای ادبیاتت بشم، توزیع!!!!!!!!

  [پاسخ]

  کوهدشتی در :

  انتخابات سالم؟واقعاشمادیگه کی هستیدسرتون روانداختیدپایین وخدارابه راستی فراموش کرده ای .اقای دوست محمدی بیطرف بودن خودتو بادرج این کامنت نشان بده

  [پاسخ]

 13. درود بر استاندار شجاع.ای کاش قبل از انتخابات ایشون رو عزل میکردن تا اون افتضاح پیش نیاد.

  [پاسخ]

 14. بنده خدا راست می گوید . بدترین انتخابات را در این شهرستان در طول این ۳۷ برگزار کرد ، مدال افتخار هم می خواهد .

  [پاسخ]

 15. انتخابات حوزه انتخابیه کوهدشت بسیار سالم برگزار شد و به تایید وزارت محترم کشور و شورای محترم نگهبان هم رسید.
  خدایی خودت تایید می کنی که سالم برگزار شده ؟ ای خدا تو کجایی ؟ چرا صبر و حوصلت زیاده
  نامردی اگه تایید نکنی

  [پاسخ]

 16. خداوند عاقبت همه را ختم به خیر بگرداند

  [پاسخ]

 17. عتبار سایت خود را بیش از این پایین نیاورید چرا کامنتها را درج نمی کنید اینکه از خدا بخواهیم عاقبت ما را ختم به خیر کن چه عیب و ایرادی دارد که آنرا منتشر نمی کنید مطمئن باشید خیانت در امانت مانع از عاقبت به خیری میشود همچنانکه عاقبت خیلیها را دیدیم، کسانی بودند که دربین مردم کوهدشت عزت و احترام داشتند ولی متاسفانه بعلت نیت بدی که داشتند از چشم مردم افتادندو در نزد مردم منفور شدند

  [پاسخ]

 18. آقای دوست محمدی عزیز این ۱۰۰۰ نفر بازدید کننده دیدگاه نداشتن که هیچی قید نکردین ؟/
  معلومه که آقای فرماندار خیلی … رو تشریف دارن
  شما هم معلومه با چه انگیزه ای اسم این آقا رو در کوهدشت دنبال می کنی

  [پاسخ]

 19. شاید به خاطراین عزل شده ای ،که تعرفه در شهر کوهدشت ۱۱ونیم صبح تمام شد ولی دررومشکان تا نیمی از شب تعرفه موجود ورای گیری ادامه داشت .(خلاصه عدم توانایی در برگزاری انتخابات)

  [پاسخ]

 20. خیانت کردی آقای محمدی هر چه هم پست بگیری دستت برا همشهریات رو شده.

  [پاسخ]

 21. خواجه حافظ هم میداند که استانداردر ارزوی دست نیافتنی انتخاب اقای ازادبخت بودند لذا وقتی این ارزوی خیلی خیلی بزرگ محقق نشد پس باید اقای فرماندار میرفت! بگردید ببینید کدام فرماندار حاضر است موقعیت خود را برای مقابله بازیاده خواهیهای غیرمتعارف برخی به خطر بیندازد؟!پس بی دلیل کرم محمدی را مقتدر و نترس نمی خوانند!

  [پاسخ]

  علی در :

  اگر فرهنگی بودی این همه جنایت و خیانت در انتخابات را تایید نمی کردی !!!لطفا اسم فرهنگ و فرهنگی رابد نام نکنید جناب ……

  [پاسخ]

 22. این اقای یزدان که حالا خیلی شخصیت مهمی شدن چقد خودشو تحویل میگیره!بنده خدا حالا دست بدامن خبرنگاران پیشوا شده!!خخخخخخ.بیاد خداباش تا از اینهمه غصه ارامش پیدا کنی!

  [پاسخ]

 23. همینکه از کوهدشت به جای مهمتری رفت نشان از توانمندی و سلامت ایشان است پس بیخودی خودتونو عذاب ندین.عادت کردین همیشه بعد از باخت تهمت دزدی بزنین.اگه تقلب اینقدر براتون واضح بود پس جشن سر شبتون چی بود؟!شما که شب قبل از انتخابات همه رو امیدوار کردین تمام عوامل اجرایی با خودمونه!!خجالت م خوب چیزیه

  [پاسخ]

  بابای امیر در :

  عزیزم ضمن احترام به مردم فهیم پیشوا و سوابق درخشانشان خصوصا دفاع مقدس؛
  پیشوا از کوهدشت مهمتر نیست …
  خودتو دست کم نگیر ، فرهنگی!!!

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  درودبر استاندار عزیز به خاطر برکناری این شخص.

  [پاسخ]

 24. علی اقای گل بجان خودت من بلد نیستم دروغ بگم!اصولا مادرم منو دروغگو تربیت نکرده؟پس نمیتوانم نه پاپوش برا مسوول یا هر کسی بدوزم و از نظر روحی وروانی هم شکرخدا اهل توهم نیستم.!!!

  [پاسخ]

 25. کامنتا رو میخوندم از یکی از کامنتا شگفت زده شدم!:بابای امیر”گفتن پیشوا از کوهدشت مهمترنیست!!معیارهای مهم بودن برای ایشان چی هست الله اعلم!ضمن احترام به نظر ایشان -کدام عامل وملاک باعث میشود ما جایی را مهمتر بدانیم؟:اشتغالزابودن؟متدین بودن؟ عدم سیاست زدگی؟امیزان سلامت اخلاق؟میزان تقیدشهروندان به قوانین ومقررات؟روابط حسنه مردم با همدیگر؟جذابیت شهری؟وووووو براستی اقای بابای امیرخان کدامیک از این معیارها دراین شهر قابل دفاع است؟!اگر منظورتان ازمهم امار جمعیتی است متا سفانه این ملاک مهمی نیست .والبته کیفیت حتما مهمتر از کمیت است برادر محترمم!

  [پاسخ]

 26. اصلاح طلب از مشهد

  جناب آقای محمدی سلام،امیدوارم در شهرستان پیشوا موفق باشیدکه خواهید شد ،شمارفتید اما یقینا این مهاجرت به نفع شما خواهد بود ومطمئن هستم که شما در هر ناکجا آبادی خدمت کنید آبادش می کنید اما ما مانده ایم و این نماینده ی صبور.نزدیک است فریاد برائت از ایشان را سر دهیم چون احساس می کنیم ایشان سختی های دوران انتخابات را فراموش کرده وبا مخالفین خیلی راحت است.چنان چه شناختی پیامی برایم بفرست.

  [پاسخ]

 27. درود برٱزادبخت کبیر.انتخاباتی که ساعت یازده برگزار شد ازنظرشما درست بود .درود برکسانی که شمارو بابی احترامی برکنار کردن قیامتی هم هست ٱقایان……

  [پاسخ]

 28. عمری است در این دیار با متوهمین انتخابات سر میکنیم برای پیچاندن مسئله همیشه قبلش میگن ما برنده‌ایم بدون توجه به نظرسنجیها و ….. سپس راه فریاد مظلومیتی که قبلا با توهم وتلقین به عامه تزریق کرده بودن برای خود باز گذاشته و میگن غارت شد ۸۸ همین مثال کوهدشت بود دورهی سوری هم چنین شد

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط