سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۷:۴۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۶ تیر ۱۳۹۵در ۱۰:۵۵ ب.ظ تعداد بازدید: 477 بازدید کد خبر:58377 چاپ خبر

با دستور استاندار و همکاری ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان/ جوان مصدوم کوهدشتی برای طی مراحل درمانی به مرکز استان اعزام شد

0

با پیگیری کشکان؛

به دنبال انتشار خبر سوختگی شدید جوان کوهدشتی در جریان آتش سوزی مزارع این شهرستان و ناتوانی خانواده وی در پرداخت هزینه های درمانی در پایگاه خبری کشکان (اینجا)، با همت استاندار لرستان و ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان ترتیب درمان رایگان وی در مرکز استان داده شد. به گزارش کشکان، با دستور مستقیم مهندس […]

photo_2016-06-26_22-48-10

به دنبال انتشار خبر سوختگی شدید جوان کوهدشتی در جریان آتش سوزی مزارع این شهرستان و ناتوانی خانواده وی در پرداخت هزینه های درمانی در پایگاه خبری کشکان (اینجا)، با همت استاندار لرستان و ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان ترتیب درمان رایگان وی در مرکز استان داده شد.

به گزارش کشکان، با دستور مستقیم مهندس بازوند استاندار لرستان و همکاری و همراهی دکتر ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، سعید میرزایی جوان کوهدشتی که در جریان آتش سوزی چند روز پیش مزارع این شهرستان در منطقه ی باغ زال تا تنگ قلعه دچار سوختگی در نواحی مختلف بدن شد جهت طی مراحل درمانی به مرکز آموزشی درمانی شهدای عشایر خرم آباد اعزام شد.

علی کورانی فر در تماس تلفنی با خبرنگار کشکان در این خصوص گفت: در حاشیه جلسه شورای اداری استان که شنبه شب برگزار شد، موضوع انعکاس وضعیت این جوان در سایت خبری کشکان و ضرورت فراهم نمودن مقدمات درمان رایگان وی مطرح شد که مهندس بازوند استاندار لرستان دستورات لازم را در این زمینه صادر نمود.

وی همچنین افزود: ترتیب پرداخت خسارات وارده به این جوان امدادگر از طریق ستاد مدیریت بحران استان و بیمه بی نام منابع طبیعی داده شده است.

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. مسولین محترم رسیدگی کنید

    [پاسخ]

  2. دردت به قلبم کلای(کورانی فر)

    [پاسخ]

  3. این زمون همه چی پول درستش میکنه سرزدن یا نزدن مهم نیست کمک مالی مهمه دیگر هیچ

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط