سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۰:۳۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۵ تیر ۱۳۹۵در ۶:۵۰ ق.ظ تعداد بازدید: 266 بازدید کد خبر:58348 چاپ خبر

کسب رتبه اول اشتغال دستگاه های اجرایی توسط بهزیستی لرستان

0

بر اساس اعلام اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در ارزیابی های بعمل آمده از سامانه ملی رصد ، بهزیستی لرستان با ۱۲۸۶ شغل ایجادی رتبه اول اشتغال را از میان دستگاه های اجرایی کسب کرد. به گزارش کشکان، ” علی آشتاب” مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی در نامه ای خطاب به مدیرکل […]

۶۱۸۰۲۳۹۰_۶۲۹۴۲۳۷۶eefeb

بر اساس اعلام اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در ارزیابی های بعمل آمده از سامانه ملی رصد ، بهزیستی لرستان با ۱۲۸۶ شغل ایجادی رتبه اول اشتغال را از میان دستگاه های اجرایی کسب کرد.

به گزارش کشکان، ” علی آشتاب” مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی در نامه ای خطاب به مدیرکل بهزیستی اعلام کرد: بر اساس گزارشهای اخذ شده از سامانه ملی رصد، اداره کل بهزیستی لرستان توانسته با ایجاد ۱۲۸۶ اشتغال ایجادی، رتبه اول را در میان دستگاه های اجرایی کسب نماید که این میزان معادل ۸۶۹ درصد اشتغال تعهد شده مربوط به بهزیستی در سال ۹۴ است.

“دکتر اسداله حیدری” مدیرکل بهزیستی لرستان در این خصوص گفت: این میزان اشتغال به طیف های مختلف جامعه هدف از جمله معلولین، زنان سرپرست خانوار و بی سرپرست و افراد بهبود یافته تعلق گرفته و بهزیستی لرستان با ارائه خدمات همچون تسهیلات خود اشتغالی، پرداخت حق بیمه سهم کارفرمایی و خویش فرمایی، صدور مجوز به مراکز غیر دولتی تحت نظارت و جبران کارایی ویژه معلولین در صدد رفع معضل بیکاری جامعه هدف بهزیستی می باشد.

وی در ادامه افزود: در سالی که به درایت مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذاری شده، این مجموعه در حیطه وظایف و ایجاد اشتغال جهت جامعه هدف، تمام سعی و همت خود را بکار خواهد گرفت.

حیدری وضعیت بیکاری و فقر در استان را تاسف بار اعلام و گفت: رفع مشکل اشتغال اقشار ضعیف و ناتوان جامعه مستلزم همکاری همه جانبه دستگاه های اجرایی می باشد تا به فراخور وظایف برابر قانون نسبت به حمایت جامع و کامل جامعه هدف بهزیستی تلاش کنند.

مدیرکل بهزیستی در پایان گفت: با توجه به تاکیدات مکرر استاندار ساعی و پر تلاش استان مبنی بر احقاق حقوق معلولین، امیدواریم مسئولین نسبت به تخصیص سهمیه مربوط به اقشار معلول در استخدام های دولتی را مطابق قانون حمایت جامع از حقوق معلولان، در اولویت کاری خود قرار دهند.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. تبریک میگم اقای حیدری به این مدیریتتون که در عرض ۷ماه از انتصابتون تونستید این عناوین بس مهم رو کسب کنید . مدیونید اگه شک کنید همش کار شما بوده ؟؟؟ این اشتغالهای ایجاد شده که انشالله وامهای خودکفایی به مددجویان نیستند ؟؟؟ امیدواریم مشاغل ثابت با درامد ثابت باشد نه مشاغل وام خودکفایی که صرفا امار پر کن هستند . بجای این تبلیغات رسانه ای واقعا به معلولین رسیدگی کنید که هم خدا هم مردم دعا تون کنن .

  [پاسخ]

  رضا در :

  با سلام از اقای مثلا شفیعی خواهشمندم که هر چه سریع تر به یک روانپزشک حاذق مراجعه کنند مدیر اگه نچاپی دیگه کامنت نمیزارم

  [پاسخ]

  علی شفیعی در :

  اگه شما هم چون بنده چند سال در بهزیستی می بودیدو از نزدیک این امار رو درک می کردیدقطعا جزء مددجویان و معلولان ذهنی من می بودید اقا رضای گل . اقای دوست محمدی کامنتهای بعدی رو چاپ نمیکنن تا بفهمی امار درست رو کی میده . البته ایشون هم در بعضی موارد حق دارند مسوولیت داره اما کاش می شد ببینمت تا بعد شنیدن حرفهام از بهزیستی بری تشکیل پرونده کم توان ذهنی بدی . الله اعلم

  [پاسخ]

  نورمحمدی در :

  جناب شفیعی براتون بایستی تاسف خورد که اینچنین بی پرده و ازروی غرض ورزی دست بقدم میبرید مغرضانه تلاش مدیرانی را که آمده اند برای زدودن محرومیت ازاین استان محروم بردارند، بدون محاسبه دیگران رو محاکمه می کنید اگر دقت کرده باشی که البته دقت نمودی وفقط برای دلخوشی برخی چنین مینویسی این آماراز طرف مدیرکل تعاون اعلام شده است.
  من به آقای دوست محمدی مدیرمسئول محترم کشکان درود میفرستم که این کامنت کلیشه ای وبی اساس شمارا منتشر نمودند تا مخاطبین بیشتر شمارا بشناسند اتفاقا خوب بود که کامنت گذاشتی شما درفضای مجازی شئونات انسانی رو نگه نداشتنین. خوب بود این سخنان سخیف شما را دیدیم وبیشتر با افکار متزلزل وپریشانتان آشنا شدیم.
  وقتی ما برای دیگران یعنی غیربومی ها احترام قائل هستیم اما خودی ها رو طرد میکنیم بایستی به حال روز خود گریست.
  براتون متاسفم

  [پاسخ]

  نورمحمدی در :

  دست بقلم

  [پاسخ]

 2. جناب دکترحیدری توفیقات روز افزون جناب عالی و همکاران سختکوشتان را در سایه مدیریت روزآمد ومدبرانه تان در خدمت رسانی به اقشار کم درآمد وآسیب پذیرجامعه مستوجب خوشنودی حق تعالی ورضایتمندی این قشر ضعیف از نظام مقدس جمهوری اسلامی ودولت خدمتگذار تدبیر وامید است .تدبیروزحمات شما وهمکارانتان را ارج می نهیم

  [پاسخ]

 3. با سپاس از زحمات جناب دکتر حیری در جهت خدمت به معلولین موفق باشید

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط