سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۰:۰۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۴ تیر ۱۳۹۵در ۷:۰۵ ب.ظ تعداد بازدید: 1,075 بازدید کد خبر:58326 چاپ خبر

جوابیه فرمانداری رومشکان به یک مطلب

0

مدیر مسئول محترم پایگاه تحلیلی خبری کشکان پیرو درج مطلبی تحت عنوان «رومشکان نیازمند توجه جدی دولت»، از آنجا که درج مطالبی با این محتوا که خدمات انجام گرفته را نادیده می گیرد موجب تشویش و گمراه نمودن اذهان عمومی و البته اجحاف در حق خدمت گزاران مردم و نادیده گرفتن زحمات آنان است لازم […]

farman

مدیر مسئول محترم پایگاه تحلیلی خبری کشکان

پیرو درج مطلبی تحت عنوان «رومشکان نیازمند توجه جدی دولت»، از آنجا که درج مطالبی با این محتوا که خدمات انجام گرفته را نادیده می گیرد موجب تشویش و گمراه نمودن اذهان عمومی و البته اجحاف در حق خدمت گزاران مردم و نادیده گرفتن زحمات آنان است لازم است طبق ماده ۲۳ قانون مطبوعات مصوب مجلس شورای اسلامی، جوابیه این فرمانداری در رابطه با موارد مطرح شده در گزارش مذکور در اسرع وقت جهت تنویر افکار عمومی منتشر نموده و به اطلاع مردم شریف شهرستان رومشکان برسانید.

در ابتدا ذکر این نکته لازم است که مدیریت ارشد شهرستان از انتقاد سازنده استقبال می نماید و آن را موجب ایجاد انگیزه و امید به آینده ای روشن می داند اما واضح است بدون شناخت و آگاهی از واقعیت ها، دیگران را زیر سوال بردن کاری نافرجام و بی اثر خواهد بود و گاهاً زیانی که از این ناحیه به مردم جامعه وارد می شود بیش از سود آن خواهد بود چرا که موجب سلب اعتماد به مسئولین می شود.

مرقوم داشته اید بعد از گذشت سه سال از شهرستان شدن رومشکان اقدام خاصی صورت نگرفته و بسیاری از مشکلات شهرستان را متوجه این سه سال دانسته اید البته اشتباه کرده اید و این خلاف واقعیت و دور از انصاف است. می دانیم توسعه به معنی حرکت تدریجی به سمت بهتر شدن و پیشرفته تر شدن است که شهرستان رومشکان در ابتدای این مسیر قرار دارد، اینکه انتظار داشته باشیم پروژه ای عمرانی کلید خورده و در دست اقدام علی رغم تنگناهای شدید مالی دولت تدبیر و امید بعد از این مدت کوتاه به سرانجام برسد نشان از بی اطلاعی و سطحی نگری نگارنده گزارش است هرچند واقفیم که با شرایط ایده آل و شایسته شأن مردم فاصله داریم ولی خدمت گزاران مردم در طی این مدت از هیچ کوششی در جهت توسعه شهرستان و استقرار زیرساخت های اساسی شهرستان فروگذار نبوده اند و تمام توان خود را در این راستا بکار گرفته اند.

– ارتقاء امنیت شهرستان به گونه ای که امروز رومشکان در زمره امن ترین شهرستان های استان قرار دارد (با استقرار نیروی انتظامی و همه پلیس های تخصصی آن و استقرار بخش انتظامی سوری).

– آغاز عملیات اجرایی چهارخطه دو راهی بازوند به سوری که در هیچ مسیر روستایی نمونه آن دیده نمی شود.

– حفر چندین حلقه چاه در منطقه جنگیر جهت تأمین آب شرب شهر چغابل و روستاهای مسیر و ۱۲ حلقه چاه روستایی حفر یا لایروبی و تجهیز گردیده اند.

– تکمیل پست ۶۳ کیلوواتی جهت تأمین برق شهرستان و تبدیل شبکه سیمی قبل به کابل خود نگهدار ۶۸ کیلومتر و ۳۰ کیلومتر نیز در دست اقدام. احداث ۲۵ کیلومتر شبکه جدید ونصب ۱۴ دستگاه ترانس.

– آغاز عملیات اجرایی مجتمع ورزشی رشنو در زمینی به مساحت ۱۸ هزار متر مربع وبهینه نمودن سالنهای شهر و بخش سوری.

– تعریض محور تنگ بره به چغابل.

– آسفالت کلیه خیابان ها و معابر شهر چغابل. ساماندهی تپه چغابل و احداث یک پارک محله.

– بهسازی معابر اکثر روستاهای شهرستان، استقرار ۷ دستگاه ماشین حمل زباله و سطل های مکانیزه روستایی و ۲ دستگاه آتش نشانی.

– ارتقاء شاخص بهداشت در شهرستان با استقرار مرکز بهداشت شهرستان با حضور ۹ پزشک در این مرکز وچند دستگاه آمبولانس.

– احداث ساختمان اداری اکثر ادارات

– استقرار و ارتقاء ۱۸ اداره جهت خدمت رسانی بهتر و مطلوب تر به مردم و …

تنها گوشه ای از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید در طی این سه سال در شهرستان رومشکان است. ای کاش نگارنده بجای قضاوت سطحی، پیشرفت های حاصل شده در شهرستان را با دیگر شهرستان هایی که چندین سال جلوتر از رومشکان، شهرستان شده اند مقایسه می کرد تا برای ایشان و مردم شریف رومشکان اقدامات مسئولین معلوم می شد و این چنین زحمات و اقدامات انجام شده را نادیده نمی گرفت و زحمت حضور چند دقیقه ای در فرمانداری و پرس وجوی ساده را به خود میدادند.

در پایان این فرمانداری ضمن تشکر از دغدغه نگارنده محترم اعلام آمادگی می نماید که مستنداً با حضور خبرنگاران به تشریح دستاوردهای ۲٫۵ ساله دولت در شهرستان بپردازد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان رومشکان   

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. فرمانداری محترم
  باسلام
  با توجه به این که ارتقاءامنیت شهرستان را اولین اقدام انجام شده میداندی داخل شهر چغابل مطب ومنزل دکتر داریوش عباسی که تنها پزشکی است که به خاطر مردم در این منطقه ماندگار شده مورد سرقت قرار میگیرد ایا این امنیت تنها پزشک منطقه است البته بنده منکر زحمات مسئولین مخصوصا نیروی انتظامی نیستم واز همه تشکر میکنم انتظار میرود بعد از چندمورد سرقت یک نقطه دیگر نیروی انتظامی امنیت این دکتر را برقرار کند

  [پاسخ]

 2. به این خدمات شایان اضافه نمایید که حداقل ۲۰۰۰ پراید در سطح تهران مسافرکشی می کنن که رومشکانی هستند.

  [پاسخ]

 3. جوابیه باید در راستای مطالبات یاد شده باشد نه اینکه جوابیه را با مسائل دیگر به حاشیه ببرید متاسفانه جوابیه شما به مطلب گذاشته شده در سایت کشکان کامل نیست هیچ گونه توضیحی در مورد کارخانه یا ایجاد شهرک صنعتی ندادید در مورد وضعیت فضای اموزشی به عنوان یک نیاز اساسی در شهرستان و نیاز فوری برای سال آینده تحصیلی توضیحی ندادید .آیا سه سال برای انجام یک طرح یا پروژه مدت کمی است چقدر باید یک شهرستان خسارت ببیند جان یک سری بی گناه به خطر بیفتاد و حتی فوت کنند تا یک پروژه در سطح شهرستان به سرانجام برسد

  [پاسخ]

 4. چرا پاسخ مردم در جواب جوابیه تو سایت نمیذارین

  [پاسخ]

 5. رومشکان مثل کوهدشت نیست که نماینده نداشت باشه

  [پاسخ]

 6. نگارنده بیچاره خبراز هیچی نداشته فقط خواسته خودی نشان دهد

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط