سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۲:۱۳:۴۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۰۱ تیر ۱۳۹۵در ۱۰:۰۴ ب.ظ تعداد بازدید: 1,357 بازدید کد خبر:58252 چاپ خبر

مدیرعامل بانک رفاه به‌دلیل‌ دریافت‌ حقوق‌‌ نامتعارف‌ برکنار‌ می‌شود

0

مدیرعامل بانک رفاه به دلیل دریافت حقوق‌های نامتعارف از سمت خود برکنار می‌شود. به گزارش کشکان به نقل از فارس، بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته درمورد دریافت حقوق‌های نامتعارف توسط مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک رفاه و نظر به دستور اکید رئیس جمهور نسبت به عزل مدیران متخلف در زمینه دریافت حقوق‌های نامتعارف بر […]

۱۴۰۰۹۰_۶۵۰

مدیرعامل بانک رفاه به دلیل دریافت حقوق‌های نامتعارف از سمت خود برکنار می‌شود.

به گزارش کشکان به نقل از فارس، بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته درمورد دریافت حقوق‌های نامتعارف توسط مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک رفاه و نظر به دستور اکید رئیس جمهور نسبت به عزل مدیران متخلف در زمینه دریافت حقوق‌های نامتعارف بر این اساس علی صدقی مدیرعامل بانک رفاه از سمت خود برکنار می‌شود.

گفتنی است، به دنبال ارسال فهرست مجموعه حقوق‌های دریافتی متوسط یکسال اخیر مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی از سوی اعضای هیات دولت به دفتر معاون اول رییس جمهور،اسحاق جهانگیری دستور تشکیل کمیته‌ای سه نفره برای رسیدگی و تطبیق این دریافتی ها بر اساس قوانین و مقررات را صادر کرده است.

به گزارش فارس، طی روزهای اخیر اخباری در مورد فیش حقوقی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک رفاه منتشر شد که حاکی از دریافت حقوقی‌های چند ده میلیونی توسط این افراد داشت.

 

 

دیدگاه

  1. هرکه این علی صدقی رو بااین پیشونی پینه بسته ببینه واقعافکرمیکنه اینقدر نمازشب میخونه که نگوونپرس

    [پاسخ]

  2. نه اقا چرا این بنده خدا رو بیکار کنید ؟؟؟ یا همه یا هیچکس . حالا که قراره فقط ایشون برکنار شه پس ایشونم بمونه که بیشتر به ملت عزیز بخصوص کارگران ماهی ۸۰۰ هزار بگیر خدمت خالصانه کنن ببین بنده خدا چقدر اخلاص داشته که پیشونیش پینه بسته . تازه شم پیرهنش هم یقه اخوندیه که موی بدنش معلوم نباشه گناه نکنه . بنده خداها اخوندها که امثال این ریاکارها لباس هاشون رو می پوشن و ابرو اونها رو دارن میبرن .

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط