سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۶:۵۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۱ تیر ۱۳۹۵در ۹:۱۶ ق.ظ تعداد بازدید: 806 بازدید کد خبر:58179 چاپ خبر

تقدیر معاون قوه قضاییه از مدیرکل بهزیستی لرستان

0

دکتر محمد باقر الفت معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در راستای همکاری همه جانبه بهزیستی لرستان در برنامه های پیشگیری از وقوع جرم استان از دکتر اسداله حیدری تقدیر کرد. به گزارش کشکان، در حاشیه جلسه شورای معاونین بهزیستی لرستان” محمد تقی شاکرمی” معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری […]

index

دکتر محمد باقر الفت معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در راستای همکاری همه جانبه بهزیستی لرستان در برنامه های پیشگیری از وقوع جرم استان از دکتر اسداله حیدری تقدیر کرد.

به گزارش کشکان، در حاشیه جلسه شورای معاونین بهزیستی لرستان” محمد تقی شاکرمی” معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان به نیابت از ” دکتر محمد باقر الفت” معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، به منظور همکاری همه جانبه بهزیستی لرستان در زمینه های مختلف پیشگیری ازوقوع جرم و آسیب های اجتماعی از “دکتر اسداله حیدری” مدیر کل بهزیستی لرستان با اهدا لوح سپاس، تقدیر کرد.

index2

مدیرکل بهزیستی لرستان در ابتدای این جلسه با تبیین اهمیت وظایف دستگاه قضایی گفت یکی از دستگاههایی که متولی رسیدگی به آسیب ها و بزهکاری های اجتماعی است ،مجموعه دستگاه قضا است که با نگاه عالمانه وعمیق نسبت به مسائل اجتماعی همواره پشتیبان و حامی بهزیستی بوده است و با حضور فعال وجدی در مسائل اجتماعی در کاهش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی یار و یاور ما بوده اند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان افزود از میان ۲۲ دستگاه اجرایی عضو شورای عالی پیشگیری، مدیران و کارشناسان بهزیستی لرستان با حضور عالمانه و دلسوزانه و ارائه نظرات کارشناسی در پیش بینی و کنترل آسیب های اجتماعی، حداکثر همکاری را با دستگاه قضا داشته است.

در پایان جلسه متن تقدیر نامه معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه توسط ” گودرز نیازی” رییس مرکز مطالعات و جرم شناسی دادگستری لرستان قرائت و با اهداء لوح و هدیه ای از دکتر اسداله حیدری تقدیر بعمل آمد.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. برای جناب آقای حیدری آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.
  این حقیر شاهد زحمات و تلاش های مدیرکل بهزیستی لرستان هستم. به اعتقاد من اگراکثرمدیران کل به اندازه ایشان برای مردم تلاش کنند خیلی از مشکلات همین مردم به راحتی قابل خواهدبود. آقای حیدری شبانه روز پیگیر امورات ادارات بهزیستی استان هستند. حتی ایام نوروز را در خرم آباد بسربردند ومرتب از اسکان های متعدد بهزیستی خرم آباد بازدیدداشتندوهمینطور پیرامون انتصابات خیلی باحوصله وبا محاسبات دقیق انجام وظیفه کرده اند. خداوند به ایشان عزت و توفیق دهد.

  [پاسخ]

 2. با سلام . البته به فرض اگه کاری در جهت پیشگیری از جرم هم صورت گرفته باشه قطعا زحمات مدیران پیشین بهزیستی هم تاثیربیشتری از اقای حیدری داشته ، چرا که ایشون چند ماه است که سکان رو به دست گرفتند و مقوله پیشگیری از جرم مقوله ای زمان بر و کار مداوم می طلبد. دست همه کسانی که برای مردم بخصوص معلولین عزیز کاری انجام می دهند درد نکنه و دست مریضاد میگیم . البته اقای حیدری هم در این مدت تلاش کرده اند .

  [پاسخ]

 3. باسلام وخداقوت و تبریک خدمت مدیرکل محترم بهزیستی لرستان
  این است مصداق اون جمله زیبایی که میگوید”کار را باید به اهلش سپرد” ، به کارشناس نتیجه اش میشود باینکه کارها درست پیش خواهدرفت، امیدواریم دیگر مدیران استان بخاطر خدا و مردم اگر پست مقامی را قبول میکنند، برای مردم کارکنند نه صرفا برای منافع خودشون
  سپردن کار به کاردان یعنی تدبیر

  [پاسخ]

 4. سپاس از زحمات دکتر حیدری توانمند موفق باشید ایشان نمونه یک مدیر خدوم و اصلاح طلب واقعیست

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط