سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۷:۴۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۵در ۱:۳۵ ب.ظ تعداد بازدید: 1,131 بازدید کد خبر:58080 چاپ خبر

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان منصوب شد/ علیخانی از میان بختیاری ها آمد

0

پایان دوراهی راه و شهرسازی

طی حکمی از سوی عباس احمد آخوندی وزیر راه و شهرسازی، علیخانی جایگزین ملکی در این استان می شود. به گزارش خبرنگار کشکان، این خبر یعنی پایان دوراهی دولت برای انتخاب مدیر جدید راه و شهرسازی، بازوند ابتدا مدیری از قزوین را انتخاب نموده بود اما ساز ناکوک و تکراری مدیر بومی یا غیر بومی […]

IMG14544136

طی حکمی از سوی عباس احمد آخوندی وزیر راه و شهرسازی، علیخانی جایگزین ملکی در این استان می شود.

به گزارش خبرنگار کشکان، این خبر یعنی پایان دوراهی دولت برای انتخاب مدیر جدید راه و شهرسازی، بازوند ابتدا مدیری از قزوین را انتخاب نموده بود اما ساز ناکوک و تکراری مدیر بومی یا غیر بومی باعث شد تا کار عقب بیفتد.

اما گویا نمایندگان به شناسنامه مدیر آمده از چهارمحال و بختیاری قانع شده اند که به هرحال علیخانی فرزند بختیاری است احتمالا و لر بزرگ محسوب می گردد و فرق دارد با فرزند قزوین بودن!!!

حال باید دید آیا علیخانی مدیری که بهمن ۹۳ مدیریت راه و ترابری چهارمحال و بختیاری را ترک نمود از سایر رقیبان از لحاظ فنی نیز برتر است یا او فقط از شانس لر بودنش برای مدیریت بهره برده است.

در باره سابقه کاری او رسانه ها نوشته اند علیخانی سابقه مدیرکل راه و ترابری استان چهارمحال و بختیاری را در کارنامه دارد و پیش از این در سازمان راهداری کشور مشغول به فعالیت بوده است.
بیش از این را باید ماند تا از خود مهندس علیخانی پرسید، هرچند همین را خوب می دانیم که او در دولت احمدی نژاد یعنی یکشنبه ۳اردیبهشت ۱۳۹۱ مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری شد و بعد از ۳۳ماه در دولت روحانی و در بهمن ۱۳۹۳ از مدیر کلی برکنار شد.

اداره راه و شهرسازی اعلام کرده است، مراسم تودیع مهندس شهرام ملکی و معارفه مهندس علی عالیخانی با حضور جناب آقای مهندس کشاورزیان معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور فردا یکشنبه ساعت ۱۰:۳۰ صبح سالن اجتماعات مرکز آموزش و پژوهش استانداری لرستان برگزار می گردد.

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط