سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۷:۲۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۵در ۸:۴۷ ق.ظ تعداد بازدید: 1,298 بازدید کد خبر:58071 چاپ خبر

دیدار پرسنل آموزش و پرورش کوهدشت با فرماندار این شهرستان+ تصاویر

0

صبح امروز پرسنل آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت با فردی بیرانوند فرماندار تازه منصوب این شهرستان دیدار کردند. به گزارش خبرنگار کشکان، حسن رضا برخورداری در ابتدای این دیدار ضمن خوشامدگویی و تبریک به فرماندار جدید کوهدشت گفت: در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش مباحث لازم و مشکلات خدمت ایشان منعکس خواهد شد. در […]

صبح امروز پرسنل آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت با فردی بیرانوند فرماندار تازه منصوب این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار کشکان، حسن رضا برخورداری در ابتدای این دیدار ضمن خوشامدگویی و تبریک به فرماندار جدید کوهدشت گفت: در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش مباحث لازم و مشکلات خدمت ایشان منعکس خواهد شد.

در ادامه مراد درویشی معاون اداری مالی آموزش و پرورش کوهدشت پرسنل اداری را جهت آشنایی فرماندار معرفی نمود.

نورمحمد فردی بیرانوند فرماندار کوهدشت در ادامه ضمن تأکید بر جایگاه مهم فرهنگی دستگاه آموزش و پرورش و نقش معلمین در توسعه شهرستان عنوان داشت: مباحث سیاسی در جای خود خوب است و ما باید به فکر مشکلات اساسی مردم باشیم.

وی افزود: شایسته نیست شهرستان کوهدشت در بین دو رود مهم سیمره و کشکان باشد و از نظر آب دچار بحران باشد. تنها کشاورزی کوهدشت در صورت استفاده بهینه می تواند نان استان لرستان را تأمین کند.

بیرانوند ادامه داد: می توان از ظرفیت خیرین شهرستان استفاده کرد. زمانی که یک روستایی دستش در جیب خودش باشد خود به خود امنیت را نیز تأمین کرده ایم. علما می گویند بین تربیت و ثروت و درآمد رابطه ی مستقیم وجود دارد. شایسته نیست نرخ بیکاری کوهدشت در کشور اول باشد غیر از من و شما و مردم چه کسی می خواهد این وضعیت را درست کند؟

فرماندار کوهدشت بیان داشت: فعالیت های سیاسی و رقابت در جای خودش خوب است. در توسعه ی شهری مثل اصفهان اصلاح طلب و اصولگرا یک صدا هستند چرا که شهر را متعلق به همه می دانند. کوهدشت ۱۸۰ روستا دارد که آبشان با تانکر تأمین می شود. جاهای دیگر ۱۵ سال پیش این مشکلات اولیه را حل کرده اند.

بیرانوند افزود: کوهدشت ۱۴۰۰۰ دانشجو در کشور دارد که این یک فرصت است. اگر احساس وظیفه نمی کردم اینجا نمی آمدم. چند جای دیگر پیشنهاد داشتم. در کار ملاک ما قانون است. ممکن است کسی خط فکری اش با من نخواند ولی من در جایگاه فرماندار باید بر اساس قانون با وی برخورد کنم. کوهدشت با برخورد سیاسی توسعه پیدا نمی کند. انتخابات هر چه بوده تمام شده است. ما باید از ظرفیت ها و قابلیت ها برای توسعه کوهدشت استفاده کنیم.

وی افزود: در نظر دارم مدیران استان را به کوهدشت بیاورم و آن ها را ملزم به پاسخگویی کنم. آن ها باید بگویند برای رفع مشکلات این شهرستان و … چه برنامه ای دارند. امروز مدیر باید برنامه محور باشد و ما به عنوان نماینده ی دولت باید نظارت داشته باشیم. ما اگر حساس نباشیم مشکلات حل نمی شود.

بیرانوند ادامه داد: در کوهدشت تقابل باید جای خود را به تعامل بدهد. اگر حتی در یک خانواده به عنوان کوچکترین نهاد اجتماعی تقابل باشد از هم پاشیده می شود. در جلسه شورای اداری هم گفتم کسی من را اینجا نیاورده و وامدار کسی نیستم که فردا فضاسازی کند. من و شما وامدار شهدا و مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب هستیم و وامدار دولت هستم چون نماینده ی دولتم. طرح این مباحث هم برای مردم نان و آب نمی شود.

وی در پایان گفت: با توسعه شهرستان آسیب های اجتماعی و خبرهای بد مثل خودکشی و … کاهش خواهد یافت.

۲۰۱۶۰۶۱۸_۰۹۴۶۴۴

۲۰۱۶۰۶۱۸_۰۹۴۵۱۶ ۲۰۱۶۰۶۱۸_۰۹۴۶۵۵ ۲۰۱۶۰۶۱۸_۰۹۴۷۲۱

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. اقای فرماندار اقدام و عمل بسم لا
  سری به شهرک صنعتی بزنید اینهای که خالیه یا تعطیل کردن به جوانها واگذار کنید ببین جوانها چگونه استفاده میکنن

  [پاسخ]

 2. اصلاح طلب، دانشجو

  درود بر فرماندار معتدل و نماینده دولت تدبیر، امیدوارم پدر سالاران و کابینه سازان مدعی در سایه، این پیام فرماندار را متوجه شده باشندوبه خواست مردم در رد افکار افراطی تمکین کنند و کوهدشت را به جوانان و فعالین سیاسی معتدل بسپارند چون کارنامه ادوار آقایان کاملاً مشخص است و نرخ رشد بیکاری و عدم توسعه زیر ساخت ها و اینهمه خودکشی و فرار از شهر دست پخت آقایان مدعی تندرو است.

  [پاسخ]

 3. انشاله موفق باشی و نام نیکی از خود بجا بگذاری وبا کارهای زیر بنایی به دور از جناح بازی وبا کمک از کارشناسان ودیگر ارگانها ودولت نرخ بیکاری کوهدشت را کاهش دهی

  [پاسخ]

 4. الهی شکر شورای شهر سر از فرمانداری در اوردند چطور جایگه خودتان را ول کردید جون شهردار پول های کلان میده

  [پاسخ]

 5. دوجا در این شهر بی دروپیگر گندش دراومده:۱-شورای شهر ۲-اموزش وپرورش . بی خاصیت وبی خاصیت!

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط