سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ | ۱۸:۵۵:۳۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ،‌ ۰۹:۳۲
۲۶ خرداد ۱۳۹۵در ۱۲:۴۲ ب.ظ تعداد بازدید: 526 بازدید کد خبر:57941 چاپ خبر

آقایان مدیر، نوش جانتان!!

0

نمی دانم از آن دست فیش های حقوقی نجومی در لرستان پیدا می شود یا نه اما خوب می دانم که فیش های حقوقی مدیرانمان آنقدری هست که هیچ شبی با دغدغه واریز یارانه به حسابشان تا صبح خودخوری نداشته باشند.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

کشکان- سرویس سیاسی: این روزها رقم های نجومی فیش های حقوقی روی مخ ملت است.
شکی نیست که این فیش ها قصه دولت تدبیر و امید نیست که اگر بود ساعت ۱۰۰میلیونی تمام طلا روی مچ زنجانی از کجا می آمد.

فرقی نمی کند که هر دولتی یک زنجانی، یک امیرمنصور آریا،یک جزایری یک خاوری از ور دلش بیرون می زند که ایراد در عدم یک نظارت قوی و پیشگیری است و معمولا ما در برخورد بسیار قوی تر عمل می کنیم تا درمان.

نمی دانم از آن دست فیش های حقوقی نجومی در لرستان پیدا می شود یا نه اما خوب می دانم که فیش های حقوقی مدیرانمان آنقدری هست که هیچ شبی با دغدغه واریز یارانه به حسابشان تا صبح خودخوری نداشته باشند.

حال دو کلمه حرف حساب دارم با مدیرانی که خود را در پشت تریبون ها خادمان ملت می دانند و ما را ولی نعمت هرچند این جمله به باور هیچکداممان ننشیند که اگر این بود در میان همین ولی نعمتان پیدا نمی شدند افرادی که برای صاحب میز خادم ملت شدن صبح تا شب در تلگرام به این و آن حمله نمی کردند و یا در این محفل و آن محفل به دنبال لابی برای رسیدن به درجه افتخار خادمی نمی گشتند!!!!

آقایان مدیر کل همه خوب می دانیم که خرابه ای را تحویل گرفته اید و بازگشت به نقطه صفر خیلی زمان می برد اما سه سال وقت کمی نیست.

در این سه سال هر کدام از شما باید گزارشی داشته باشید از عملکرد اداره و سازمانتان!

داخل پرانتز بگویم جسارتاً گزارش عملکرد آن رپرتاژی نیست که با پانصد هزارتومان و گاه بیشتر و کمتر به رسانه می دهید که آن برای مسئول بالادستی شما شاید به درد بخور باشد اما مردم تا با جان و دل احساس نکنند هزار کاغذپاره اینچنینی دردی را دوا نمی کند.

پس لطفاً در این سال پایانی پاسخ بدهید که ببینیم و باور کنیم حقوقی که می گیرید مثل شیر مادر حلالتان است وگرنه فرقی ندارد صفرهایش ۱۲تا باشد یا ۷تا و یا این ور صفر یک عدد دو رقمی معقول باشد یا همه عددها ردیف شده باشند از سر بی خیالی آقایان که اگر کاری برای این مردم نکرده باشید همان پایه حقوق مصوب ۱۳۹۴ هم بر شما اشکال دارد چه رسد به پاداش و ….

این نیز بگوییم که وقتی روز حساب از شما سوال می پرسند نه اصلاحات به کارتان می آید نه اصولگرا و نه حتی اعتدال که ورد زبان است فعلا….

پس راه چاره ای بجویید که دیر یا زود مردم در میان همه بدبختی هایشان یادشان می افتد از شما بپرسند آقای رییس، چه کردی برای ما ….آنوقت سفارش بزرگ فلان حزب و فامیلی با فلان مسئول کشوری و حمایت فلان نماینده و در امان بودنت نزد دولتمردان هیچ سودی به حالت نخواهد داشت که اگر تو جایی را بی خود تنگ کرده باشی و پشتت بخواهد بی جهت از تو حمایت کند سیلی سختی از مردم خواهد خورد شک نکن!!

پس زود کاری کن که حقوقت نوش جانت باشد نه لقمه ای پر حرف و حدیث با هزار انگشت اشاره به آن.

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. واقعا متاسفم از این همه بی مدیریتی و هرکه هرچه دوس داشته باشد از خزانه و… بردارد مدیران بعضی از دستگاهها اشتباه گرفتند فکر کردند که هرچه بخواهند میتوانند از بیت المال بردارند.
  البته سازمان مدیریت هم مقصر است چرا که میتواند مثل معلمان به جای مانده از قافله فیش حقوقی همه کارمندان و مدیران دولتی را صادر کنند تا هر سازمانی خودش نتواند فیش و حقوق نجومی چاپ و دریافت کند این تازه حقوق است مزایا و پورسانت ها و یارانه تفریحات و عیدی و حق آجیل و … بماند.
  چرا در سال چیزی حدود ۲۰۰هزار تومان به حقوق معلمان اضافه میشه ۱۰بار اخبار اعلامش میکنه ولی ادارات و سازمانهای دیگر هرچه بگیرند و ببرند کشمات! همه سکوت اختیار میکنند تا مبادا آن مدیر و کارمند خاطرش نگران شود . دست خدا بالاتر از همه دستهاست.

  [پاسخ]

  کارمند فرمانداری در :

  فرهنگی عزیز تصوری که شما از حقوق کارمندان دارید تصور ۱۵ سال پیش است خاطرتان باشد امروز حقوق کارمندان بسیار کمتر از حقوق معلمان است

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط