سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۲:۱۷:۴۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۶ خرداد ۱۳۹۵در ۹:۴۸ ق.ظ تعداد بازدید: 270 بازدید کد خبر:57926 چاپ خبر

بازدید بخشدار کوهنانی از کمیسیون خرید گندم

0

به گزارش کشکان، فیروز یار محمدی بخشدار کوهنانی روز سه شنبه مورخ ۲۵ خرداد ۹۵ به منظور بررسی وضعیت خرید گندم مازاد بر مصرف کشاورزان توسط کمیسیون خرید شرکت تعاونی محصولات کشاورزی بخش از این مرکز بازدید نمود. در جریان این بازدید تعدادی از کشاورزان و رانندگان وسایل نقلیه حمل بار از معطلی چند ساعته […]

index

به گزارش کشکان، فیروز یار محمدی بخشدار کوهنانی روز سه شنبه مورخ ۲۵ خرداد ۹۵ به منظور بررسی وضعیت خرید گندم مازاد بر مصرف کشاورزان توسط کمیسیون خرید شرکت تعاونی محصولات کشاورزی بخش از این مرکز بازدید نمود.
در جریان این بازدید تعدادی از کشاورزان و رانندگان وسایل نقلیه حمل بار از معطلی چند ساعته در صف های تحویل گندم گله مند بودند که مسئولین کمیسیون خرید دلیل این امر را نداشتن فضای سربسته یا انبار جهت خرید گندم مطرح نمودند.
با پیگیری های بخشدار کوهنانی مشکل فوق در تماس تلفنی با اداره کل غله استان در میان نهاده شد که مقرر گردید این مشکل با صدور مجوز افزایش روزانه حمل گندم برطرف گردد.
گفتنی است تا کنون حدود ۵۰۰۰ تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان بخش کوهنانی توسط مرکز خرید این بخش خریداری شده که پیش بینی می شود این رقم به ۷۰۰۰ تن برسد.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. عجب گزارشی دیگر همه چیز حل می شود

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط