سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۳:۵۴:۵۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۶ خرداد ۱۳۹۵در ۹:۴۱ ق.ظ تعداد بازدید: 323 بازدید کد خبر:57923 چاپ خبر

برگزاری جلسه تفسیر قرآن با حضور مدیران و کارکنان بهزیستی لرستان

0

به مناسبت ماه پرفیض رمضان، دکتر اسداله حیدری و جمعی از معاونین و کارکنان بهزیستی لرستان در فضایی معنوی و صمیمی، میزبان جلسه تفسیر قرآن مسجد بعثت شدند. به گزارش کشکان، در این مراسم که سه شنبه ۲۵ خرداد پس از افطار در مسجد بعثت برگزار شد، مدیرکل و جمعی از معاونین و کارکنان بهزیستی […]

index

به مناسبت ماه پرفیض رمضان، دکتر اسداله حیدری و جمعی از معاونین و کارکنان بهزیستی لرستان در فضایی معنوی و صمیمی، میزبان جلسه تفسیر قرآن مسجد بعثت شدند.

به گزارش کشکان، در این مراسم که سه شنبه ۲۵ خرداد پس از افطار در مسجد بعثت برگزار شد، مدیرکل و جمعی از معاونین و کارکنان بهزیستی لرستان میزبان این مراسم معنوی شدند.

در این جلسه حجت الاسلام عربیان  از اساتید حوزه علمیه، در زمینه آیه های بیم و امید در سوره های قرآن به تفسیر آیاتی از سوره های زمر و هود پرداخت و افزود: بر اساس روایاتی از پیامبر (ص) و حضرت علی(ع) آیه ۱۱۴ سوره “هود” برترین آیه امید دهنده در قرآن است.

شایان ذکر است جلسه تفسیر قرآن هر شب توسط نماینده محترم ولی فقیه در استان برگزار می شد که بعلت حضور ایشان در افطاری مقامات ارشد نظام در بیت رهبری، جلسه تفسیر توسط حجت الاسلام عربیان برگزار شد.

خاطر نشان می شود در پایان این مراسم مدیریت بهزیستی لرستان ده فقره کارت هدیه به ۱۰ برگزیده مسابقه حضوری که به قید قرعه انتخاب شدند اهدا کرد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط