سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۶:۲۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۵در ۴:۳۸ ب.ظ تعداد بازدید: 684 بازدید کد خبر:57808 چاپ خبر

پیگیری کشکان نتیجه داد/ مشکل افت ولتاژ برق زیر تنگ سیاب کوهدشت مرتفع می شود

0

در گفتگو با بخشدار کوهنانی عنوان شد؛

به گزارش کشکان، در پی درج مطلبی تحت عنوان گله مندی مردم منطقه زیر تنگ سیاب از افت ولتاژ برق در پایگاه خبری کشکان (اینجا)، موضوع در اولین فرصت مورد بررسی قرار گرفت. فیروز یارمحمدی بخشدار کوهنانی با اعلام این مطلب اظهار امیدواری کرد با هماهنگی صورت گرفته با اداره محترم برق شهرستان کوهدشت در […]

yarmohammadi

به گزارش کشکان، در پی درج مطلبی تحت عنوان گله مندی مردم منطقه زیر تنگ سیاب از افت ولتاژ برق در پایگاه خبری کشکان (اینجا)، موضوع در اولین فرصت مورد بررسی قرار گرفت.

فیروز یارمحمدی بخشدار کوهنانی با اعلام این مطلب اظهار امیدواری کرد با هماهنگی صورت گرفته با اداره محترم برق شهرستان کوهدشت در اولین فرصت نسبت به نصب تقویت کننده ولتاژ برق در منطقه زیر تنگ سیاب اقدام شود تا این مشکل مرتفع گردد.
گفتنی است وجود ده ها الکتروپمپ جهت پمپاژ آب چشمه سیاب و آبیاری حدود ۱۴۰۰ هکتار باغات انار از دلایل اصلی افت ولتاژ برق در منطقه در فصل تابستان می باشد.

نتیجه پیگیری مشکل از سوی بخشدار محترم کوهنانی و اداره برق شهرستان کوهدشت متعاقباً در همین وب سایت خبری اطلاع رسانی می شود.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. ممنون از کشکان . ولی با وجود افت شدید ولتاژ(بعضی وقتها در اوج مصرف ولتاژی که قرار است ۲۲۰ ولت باشد ، اما ۱۵۰ ولت است) متاسفانه اداره برق شهرستان هنوز مبادرت به نصب ترانسفورماتور می کند . آقایان شما را به خدا یکبار هم که شده قرار داد خود را با مشتری مطالعه نمایید. ولتاژ نباید کمتر ۱۸۵ ولت با شد .

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط