سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۲۹:۴۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۵در ۴:۳۱ ب.ظ تعداد بازدید: 391 بازدید کد خبر:57650 چاپ خبر

فعالیت ها و برنامه های بهزیستی لرستان در ماه مبارک رمضان تشریح شد

0

معاون مشارکت بهزیستی لرستان گفت: برپایی افطار المومنین، جذب مشارکت های نقدی و غیر نقدی مردمی، برگزاری جشنواره طبخ غذا به نفع مددجویان، حضور مدیران ارشد دستگاه های دولتی و اجرایی در مراکز تحت نظارت و منزل مددجویان چند معلولی، توزیع سبد غذایی و لوازم توانبخشی میان مددجویان، از مهمترین برنامه های این ماه پرفیض […]

۲۱fb7d54-7ffe-4b8b-89d8-ef29c9dc2d59-600x400

معاون مشارکت بهزیستی لرستان گفت: برپایی افطار المومنین، جذب مشارکت های نقدی و غیر نقدی مردمی، برگزاری جشنواره طبخ غذا به نفع مددجویان، حضور مدیران ارشد دستگاه های دولتی و اجرایی در مراکز تحت نظارت و منزل مددجویان چند معلولی، توزیع سبد غذایی و لوازم توانبخشی میان مددجویان، از مهمترین برنامه های این ماه پرفیض و برکت در بهزیستی لرستان می باشد.

به گزارش کشکان، ” مراد سیفی” معاون مشارکتهای مردمی و اشتغال بهزیستی لرستان اهم فعالیت ها و برنامه های بهزیستی در ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.

وی گفت همانند سال های گذشته از مدیران ارشد دولتی و دستگاههای اجرایی دعوت بعمل آمده تا با حضور در مراکز نگهداری معلولین و کودکان بی سرپرست، ضمن آشنایی با نحوه خدمات ارائه شده به این اقشار، در افطارالمومنین این مراکز حضور یابند و مساعدت و کمک های مورد نظر خود را به حساب مشارکتهای بهزیستی واریز نمایند.

سیفی گفت جشنواره طبخ غذا در اکثر شهرستانها به نفع مددجویان برگزار خواهد شد و موسسات و مراکز تحت نظارت در مکانهای معین انواع آش و غذاهای محلی را طبخ، که درآمد حاصله از فروش اغذیه به نفع مددجویان مصرف خواهد شد.

معاون مشارکتهای بهزیستی به توزیع سبد غذایی بین نیازمندان اشاره و افزود با همت خیرین بسته های غذایی تهیه که توسط مراکز و موسسات خیریه بین افراد نیازمند توزیع خواهد شد. هم چنین با هماهنگی معاونت توانبخشی به معلولانی که از وسایل توانبخشی و کمک توانبخشی محروم هستند، وسیله مورد نیاز تهیه و تحویل خواهد شد.

وی افزود: همچنین مراسم شبهای احیاء در مراکز تحت نظارت بهزیستی با حضور مقیمان و مربیان مراکز در فضایی معنوی برگزار میشود

سیفی در پایان ضمن قدردانی از مساعدت خیرین از عموم مردم خواست مساعدت ها و نذورات خود را به حساب شماره ۳۳۰۶۹۰۷۳۴۵۴۸۰۳۱ بانک توسعه تعاون شعبه علوی واریز نمایند.

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط