سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۸:۰۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۵در ۱:۵۷ ب.ظ تعداد بازدید: 629 بازدید کد خبر:57346 چاپ خبر

بیگانه با دوربین و آشنا با مردم…

0

افسر موموندی کاظمی

سرویس سیاسی: دل نوشته زیر را یکی از مخاطبان، بعد از گفت و گوی تلویزیونی سید حسن خمینی با برنامه «نگاه یک» برای کشکان ارسال کرده است. سید حسن امشب خودش بود. طلبه ای خوش خلق و بی ریا و وارث سادگی یک شکوه تاریخی. نه کاغذ یادداشتی داشت و نه نکته از پیش آماده […]

۸_۷T3A7085

سرویس سیاسی: دل نوشته زیر را یکی از مخاطبان، بعد از گفت و گوی تلویزیونی سید حسن خمینی با برنامه «نگاه یک» برای کشکان ارسال کرده است.

سید حسن امشب خودش بود. طلبه ای خوش خلق و بی ریا و وارث سادگی یک شکوه تاریخی. نه کاغذ یادداشتی داشت و نه نکته از پیش آماده ای و نه حتی دکور متفاوتی، همان جماران ساده خمینی و تسبیحی که تمرکزش را حفظ می کرد بر اندیشه و گفتار.
حرف های ساده سید حسن تاریخی را با خود داشت از سال ها ناروایی و پنهان ماندن سیمایی که می تواند نام و آوازه ای بلند را بنماید. در کلامش سادگی موج می زد و بیننده خوب می فهمید که چقدر با دوربین سیمای جمهوری اسلامی ایران ناآشناست و البته بر تصویرپردازان مسلط، بی پیرایه بود و رها از کیش شخصیتی که چهره های رسانه ای دچارش می شوند.
سید حسن از خانه ای آمده بود که تاثیر گذارترین مرد تاریخ معاصر در آن به ساده ترین کلمات و کلام با پیروانش و همه قدرت های جهان سخن می گفت. همان سادگی و  صلابت در کلام و رفتار سید حسن را دوربین ها دوباره ثبت کردند و چقدر خوب است که همینطور بماند بیگانه با دوربین و آشنا با مردم.

افسر موموندی کاظمی

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. سلام بر سید حسن خمینی و درود بر یاران خمینی

    [پاسخ]

  2. چه سریه که با یک نگاه به این خاندان ارادتش تا به اعماق وجود ادم نفوذ میکند؟ بنظرمیرسد این یک امرعادی نیست وحتما کارخداست که محبت اینها را درقلوب ما جای داده.ایاغیر ازاینست؟

    [پاسخ]

  3. بسیار زیبا.کوتاه ومختصر ومفید.سلام برسید حسن خمینی .یاد وخاطره امام خمینی ودو یادگار عزیزش گرامی باد.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط