سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۴:۵۷:۱۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۵در ۴:۵۶ ق.ظ تعداد بازدید: 1,266 بازدید کد خبر:57166 چاپ خبر

پاسخ حسین الله کرم در باره فحاشی به آیت الله هاشمی رفسنجانی در سخنرانی وی در خرم آباد

0

در چندین تماس تلفنی و پیامکی با حسین الله‌کرم سخنران مراسم خرم آباد از او پرسیدیم محور سخنرانی شما چه بود و آیا به خانواده هاشمی توهینی شد؟ در چندین تماس تلفنی و پیامکی با حسین الله‌کرم سخنران مراسم خرم آباد از او پرسیدیم محور سخنرانی شما چه بود و آیا به خانواده هاشمی توهینی […]

photo_2016-05-25_14-57-41

در چندین تماس تلفنی و پیامکی با حسین الله‌کرم سخنران مراسم خرم آباد از او پرسیدیم محور سخنرانی شما چه بود و آیا به خانواده هاشمی توهینی شد؟

در چندین تماس تلفنی و پیامکی با حسین الله‌کرم سخنران مراسم خرم آباد از او پرسیدیم محور سخنرانی شما چه بود و آیا به خانواده هاشمی توهینی شد؟

به گزارش کشکان به نقل از انتخاب،  او در ابتدا خواستار فرستادن کتبی سؤالات شد. بعد از فرستادن سؤالات، الله‌کرم سؤالات را «در شأن یک خبرنگار» ندانست و با اعلام اینکه «شما می‌خواهید من را بازجویی کنید»، خواستار سؤالات دیگری شد که به گفته او «دقت لازم و جالب و روشن‌کننده داشته باشد»، اما باز هم در جواب سؤال‌های «شرق» که پرسیده بودیم، آیا درگیری رخ داده است و درگیری از کجا آغاز شد؟ گفت سؤالات شما کلی و غیرشفاف است، برای من جذاب نیست و انگیزه پاسخ‌گویی را می‌گیرد.

*شرق

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. نباید به همچین افرادی رو.به استان دعوت کرد،تامایه تشنج در استان بشن و یه خوراک تبلیغاتی به رسانه های معاند داده بشه و استان انگشت نما بشه، معلوم نیست این قدرت نمایی ها در استان های سیاست زده ای مانند لرستان تا کی میخواد ادامه داده بشه، اومدن دختر هاشمی اشتباه بود و اومدن این اقا اشتباه تر، امیدوارم مسولان استانی و حوزوی به جای درگیر شدم در مسایل سیاسی بی دلیل به فکر دنبال گردن منافع اقتصادی مردم و استان باشند از این برنامه ها چیزی اید مردم عادی نمیشه، جز دردسر و بدبختی بیشتر

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط