سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۸:۱۲:۰۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۵در ۱۲:۲۲ ب.ظ تعداد بازدید: 799 بازدید کد خبر:57096 چاپ خبر

علاء الدین بروجردی رئیس مجمع نمایندگان لرستان شد

0

دومین جلسه مجمع نمایندگان استان لرستان٬ روز پنجشنبه در تهران برگزار شد. به گزارش خبرنگار کشکان، در این‌ جلسه ضمن تاکید بر وحدت و همدلی٬ علاالدین بروجردی به عنوان رئیس سنی مجمع نمایندگان استان لرستان انتخاب شد. مقرر شد ریاست مجمع نمایندگان استان لرستان به صورت دوره‌ای برگزار شده و آیین‌نامه اجرایی٬ سیاست‌های مجمع و […]

IMG_20160527_161733

دومین جلسه مجمع نمایندگان استان لرستان٬ روز پنجشنبه در تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کشکان، در این‌ جلسه ضمن تاکید بر وحدت و همدلی٬ علاالدین بروجردی به عنوان رئیس سنی مجمع نمایندگان استان لرستان انتخاب شد.

مقرر شد ریاست مجمع نمایندگان استان لرستان به صورت دوره‌ای برگزار شده و آیین‌نامه اجرایی٬ سیاست‌های مجمع و نقشه راه آن ظرف یک‌ماه آینده نهایی شود.

تشکیل شورای مشورتی متشکل از مشاوران زبده و متخصصین به عنوان بازوی کارشناسی از دیگر مصوبات مجمع نمایندگان استان لرستان بود.

همچنین نظارت بر ادارات استان از مسیر قانونی به عنوان وظیفه نمایندگان به تصویب رسید.

جلسه مشترک با نماینده ولی فقیه در استان٬ نمایندگان مجلس خبرگان و استاندار و جلسات مشترک شورای اداری و‌ مجمع نمایندگان از دیگر مصوبات این نشست بود.

نمایندگان استان لرستان در مجلس دهم در دومین نشست مجمع نمایندگان این استان به عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در سال اقدام و عمل تاکید کردند.

استان لرستان ۹ کرسی در خانه ملت دارد.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. ای کاش اینبار کوهدشت از مجلس قبل یک کمی بهتر خودشو نشون بده

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط