سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۸:۰۶:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۵در ۱۱:۵۹ ق.ظ تعداد بازدید: 774 بازدید کد خبر:57089 چاپ خبر

نماینده آیت‌الله سیستانی به لرستان سفر می‌کند + جزئیات برنامه‌ها

0

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی نماینده تام الاختیار آیت الله سیستانی به لرستان سفر می کند. به گزارش کشکان، به دنبال دعوت آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی نماینده تام الاختیار آیت الله العظمی سیستانی به لرستان سفر […]

۱۶۲۳۴۴۵

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی نماینده تام الاختیار آیت الله سیستانی به لرستان سفر می کند.

به گزارش کشکان، به دنبال دعوت آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی نماینده تام الاختیار آیت الله العظمی سیستانی به لرستان سفر می کند.

دیدار با علما و روحانیت استان لرستان از برنامه های سفر حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی است. وی از حوزه های علمیه کمالیه، صادقیه و رضویه و همچنین مصلای الغدیر خرم آباد بازدید خواهد کرد.

دیدار مردمی نماینده آیت الله سیستانی با مردم خرم آباد نیز شنبه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد شهید آیت الله مدنی این شهر برگزار می شود.

همچنین با توجه به تخصص و فعالیت حجت الاسلام شهرستانی در رصدخانه قم وی در جریان سفر به لرستان از رصد خانه خرم آباد نیز بازدید می کند.

نماینده آیت الله العظمی سیستانی در این سفر کلنگ مدرسه علمیه زینبه را در لرستان به زمین خواهد زد. این مدرسه در حوزه تخصصی طلاب خواهر و در سطح ۳ فعالیت خواهد کرد.

برنامه دیدار با علما و روحانیت شهرستان های نورآباد، الشتر و بروجرد در جریان سفر به این شهرستان ها از دیگر برنامه های نماینده تام الاختیار آیت الله سیستانی است.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی در سفر به شهرستان های یاد شده از مدارس علمیه نورآباد، الشتر و بروجرد بازدید می کند.

نماینده آیت الله سیستانی عصر امروز جمعه با استقبال علما، روحانیون و مسئولان ارشد استانی وارد استان لرستان خواهد شد و سپس برای دیدار با آیت الله سید احمد میرعمادی به دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد خواهد رفت.

مطابق اعلام دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان سفر حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی ۲.۵ روز به طول خواهد انجامید.

 

 

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط