سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۳:۲۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۵در ۶:۱۹ ق.ظ تعداد بازدید: 381 بازدید کد خبر:57082 چاپ خبر

کسب رتبه ی نخست کشوری سازمان بهزیستی لرستان در خصوص ساماندهی سالمندان

0

سازمان بهزیستی لرستان رتبه ی نخست کشوری را در خصوص ساماندهی سالمندان به دست آورد. دکتر حیدری مدیر کل بهزیستی لرستان در تازه ترین همایش علمی کاربردی که با حضور مدیران ارشد بهزیستی کشور و مدیران استانی در تهران برگزار شد اظهار داشت: بر اساس گزارش های رسمی سازمان بهزیستی کشور، سازمان بهزیستی  استان لرستان […]

index

سازمان بهزیستی لرستان رتبه ی نخست کشوری را در خصوص ساماندهی سالمندان به دست آورد.

دکتر حیدری مدیر کل بهزیستی لرستان در تازه ترین همایش علمی کاربردی که با حضور مدیران ارشد بهزیستی کشور و مدیران استانی در تهران برگزار شد اظهار داشت: بر اساس گزارش های رسمی سازمان بهزیستی کشور، سازمان بهزیستی  استان لرستان به عنوان اولین سازمان پیشرو در عرصه ی ساماندهی سالمندان در سراسر کشور شناخته شده است و در این زمینه  سابقه ای درخشان و بسیار موفق را در کارنامه ی خود به همراه دارد.

مدیر کل بهزیستی لرستان در ادامه تصریح کرد: موفقیت سازمان بهزیستی لرستان در امر ساماندهی سالمندان و کسب رتبه ی نخست توسط بهزیستی لرستان و همچنین کسب رتبه ی برتر در زمینه ی پرداخت رفاهیات به کارکنان و قرار گرفتن در ردیف پنج استان برگزیده در زمینه ی مناسب سازی، خود بیانگر این مطلب است که سعی و تلاش همکاران در سازمان بهزیستی لرستان برای ترویج فرهنگ و تغییر نگرشها در مورد معلولین و جامعه ی هدف و ساماندهی سالمندان به بیراهه نرفته است.

مدیر کل بهزیستی لرستان در ادامه با بیان مطلب که مهمترین نیاز سالمندان نیازهای درمانی است گفت: اگر اقدام خاصی در این زمینه صورت نگیرد، هزینه ی درمان این عزیزان بسیار سنگین و از بودجه کل کشور بیشتر خواهد شد.

دکتر حیدری از سالمندان به عنوان سرمایه های هر خانواده یاد کردند و اظهار داشت: فراهم ساختن امکان تداوم سالمند در جامعه، تاکید بر حفظ موقعیت و جایگاه سالمندان نیازمند، تاکید بر حفظ شأن و حرمت سالمندان و فراهم ساختن امکان مشارکت مردم، انجمن ها و مؤسسات، از مهمترین برنامه های در دست اقدام شورای سالمندان بهزیستی استان لرستان است.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. باعرض سلام وادب خدمت دکتر حیدری وخداقوت انشالله همیشه موفق وسربلند باشید به امید موفقت هایه روز افزون

  [پاسخ]

 2. درود خدا بر حیدری که همیشه پرچم لرستان را بالا نگه میداره.و داره موفقیت ها را یکی پس از دیگری درو میکنه .واقعا از وقتی که ایشون مدیرکل بهزیستی شدن سازمان بهزیستی لرستان را دگرگون کردن ..خدا حفظش کنه

  [پاسخ]

 3. درود فراوان بر دکتر حیدری و مجموعه بهزیستی لرستان.

  [پاسخ]

 4. باسلام خدمت دکتراسداله حیدری وسایرهمکارانش درسازمان بهزیستی استان لرستان.الحق والنصاف باامدن ایشان به سازمان بهزیستی کارکردن دراین سازمان روح تازه ای ایجادشده است وارایه خدمت به معلولین چه ازلحاظ خدمات توانبخشی ودرمانی ومالی ونوع رفتار وگفتمان کارکنان وحتی برخوردمناسب باارباب رجوع خیلی فرق کرده وازاین بابت باید ازایشان که یک نگرش جدیددراین سازمان ایجادکرده است تشکروقدردانی کردومردم نیزسپاسگذارمدیران لایق وزحمت کش هستند ومدیران باشخصیت وکاریزماتیکی همچون دکترحیدری را دوست دارن ووقتی مردم یکی را دوست بدارن قطعا خداوندمنان نیزان فردرادوست خواهدداشت.ایشان یکی ازخسروخوبان این سرزمین واب خاک لرستان است خدایش نگهدارش باشد.

  [پاسخ]

 5. گر برسر نفس خود امیری مردی

  گر بر دگری خرده نگیری مردی

  مردی نبود فتاده را پای زدن

  گر دست فتاده ای بگیری مردی

  بازوی ستبر گر خدا داد تو را

  بر دوش کشی بار ضعیفی مردی

  گر ثروت بسیار تو راست بهر مخور

  قرض الحسنه ای اگر بدادی مردی

  در موقع آمدن تو بودی گریان

  گر موقع رفتن تو بخندی مردی

  در روز حساب پای میزت آرند

  آن روز اگر گریه نکردی مردی
  برای مدیرکل معزز بهزیستی لرستان آرزوی سلامتی وموفقیت روز افزون آرزو میکنم. وبابت این موفقیت به ایشان وهمکاران دلسوزشان تبریک وتهنیت وخدا قوت عرض می‌کنم.
  انشاءالله این موفقیت ها ادامه پیداکند وجناب آقای حیدری بخوبی میداند هرروز بایستی نسبت به گذشته تغییرات رو به جلو ادامه داشته باشد.
  کارکردن برای سالمندان عبادت بزرگیست که اجر وپاداش این کار بزرگ را خداوند به خدمتگزاران صدیقش نوید داده است.

  [پاسخ]

  حقگو در :

  درودبرعباس.شعرناز وبامعنی خاص خودش گفتی عزیز.دست مریزاد.البته مدیرکل بهزیستی لرستان واقعا اسداله ست.

  [پاسخ]

 6. خداقوت خسته نباشید

  [پاسخ]

 7. حمید دوستی - اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان

  این موفقیت را خدمت برادر بزرگ و ارجمندم جناب آقای دکتر حیدری و خانواده بزرگ بهزیستی تبریک گفته و امید وارم با رهنمودها و درایت ایشان که مایه افتخار لرستان و بخصوص شهرستان کوهدشت است هر روز شاهد بهبود وضعیت معیشت کارکنان زحمت کش بهزیستی و خدمات دهی بهتر به مددجویان تحت پوشش باشیم . انشا الله

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط