سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۶:۲۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۵در ۴:۴۹ ق.ظ تعداد بازدید: 308 بازدید کد خبر:57077 چاپ خبر

ثبت سفارش کتب درسی ۱۷۸هزار دانش آموز لرستانی از طریق سامانه اینترنتی انجام می شود

0

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به تمدید ثبت سفارش اینترنتی کتب درسی تا ۱۵خرداد ماه سال جاری گفت: در راستای توسعه دولت الکترونیک و به منظور تسهیل در دسترسی دانش آموزان به کتاب های درسی و نظارت نظام مند بر فرایند توزیع کتب درسی، ثبت سفارش کتب درسی ۱۷۸هزار دانش آموز ابتدایی و […]

DSC00172

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به تمدید ثبت سفارش اینترنتی کتب درسی تا ۱۵خرداد ماه سال جاری گفت: در راستای توسعه دولت الکترونیک و به منظور تسهیل در دسترسی دانش آموزان به کتاب های درسی و نظارت نظام مند بر فرایند توزیع کتب درسی، ثبت سفارش کتب درسی ۱۷۸هزار دانش آموز ابتدایی و پیش دانشگاهی از طریق سامانه اینترنتی انجام می شود.

به گزارش کشکان، ‌دکتر گودرز کریمی فر در ادامه از شروع ثبت سفارش  کتب درسی از ابتدای خرداد ماه خبر داد و افزود: توزیع کتب درسی در مدارس از ۲۱ شهریور آغاز خواهد شد و خانواده ها با مراجعه به مدارس می توانند کتب دانش آموزان را تحویل گیرند.

وی در ادامه به استقرار پایه دهم از ابتدای سال تحصیلی آینده هم اشاره کرد و گفت: بیش از ۲۱هزار دانش آموز پایه دهم به دوره دوم متوسطه اضافه خواهند شد که تلاش می شود با توجه به جدید التالیف بودن برخی از کتب این پایه تا بازگشایی مدارس نسبت به توزیع کتب درسی اقدام شود.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان بیان داشت: کتب دوره های اول و دوم متوسطه در کتابفروشی ها توزیع می شود و کتب دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی در مدارس توزیع خواهند شد و قیمت آن ها  هم بر اساس قیمت پشت جلد محاسبه خواهد شد.

نصرت میر کارشناس توزیع کتب درسی آموزش و پرورش لرستان هم گفت: از مجموع ۱۶۷هزار دانش آموز دوره ابتدایی تا امروز بیش از ۱۰۰هزار نفر ثبت سفارش کرده اند و ثبت سفارش بقیه دانش آموزان هم در ماه آینده تکمیل خواهد شد. وی افزود: قریب به ۶هزار دانش آموز پایه پیش دانشگاهی هم در سامانه ثبت سفارش کرده اند که پس از اعلام نتایج ثبت سفارش بقیه دانش آموزان هم انجام خواهد شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط