سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۵۵:۰۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۵در ۸:۳۵ ب.ظ تعداد بازدید: 497 بازدید کد خبر:57024 چاپ خبر

۱۴۰ روستای نورآباد دارای راه مالرو هستند/ دلفان بسیار مظلوم واقع شده است

0

منتخب مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی:

منتخب مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها ۲۰ تا ۲۵ درصد این شهرستان از نعمت گاز بهره مند هستند. به گزارش کشکان، علی رستمیان در حاشیه مراسم آغاز عملیات اجرایی سد تاج امیر دلفان، اظهار کرد: شهرستان دلفان بسیار مظلوم واقع شده به عنوان نمونه در بحث گازرسانی شهرستان‌های کوهدشت، الشتر، […]

رستمیان۶

منتخب مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها ۲۰ تا ۲۵ درصد این شهرستان از نعمت گاز بهره مند هستند.

به گزارش کشکان، علی رستمیان در حاشیه مراسم آغاز عملیات اجرایی سد تاج امیر دلفان، اظهار کرد: شهرستان دلفان بسیار مظلوم واقع شده به عنوان نمونه در بحث گازرسانی شهرستان‌های کوهدشت، الشتر، نهاوند و هرسین ۹۰ درصد گازرسانی شدند، اما دلفان بین ۲۰ تا ۲۵ درصد گازرسانی شده است.

وی ادامه داد: نیاز است این مظلومیت شهرستان دلفان با درایت و تدبیر چاره‌سازی شود.

رستمیان بیان کرد: در این شهرستان ۱۴۰ روستای مالرو در منطقه های میربک جنوبی، شمالی، اتیوند جنوبی و شمالی وجود دارد که نیازمند داشتن راه دسترسی هستند.

منتخب مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم این شهرستان در ۶ ماه فصل سرد در منازل خود هستند و شغلی ندارند.

وی اضافه کرد: در بحث استخدام در این شهرستان شاهد حضور نیروهای غیر بومی هستیم و حال آنکه جوانان این شهرستان جویای کار بیکارند و نیاز است از نیروهای بومی به منظور کاهش بیکاری استفاده شود.

رستمیان بیان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان باید از این فرصتی که لرستان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی انتخاب شده استفاده لازم را ببرند.

رستمیان گفت: با توجه به شهرک صنعتی و آب‌گرم، اشتغال جوانان این شهرستان با درایت و تیزهوشی استاندار لرستان به صورت ویژه دیده شود، همچنین مسیر دمباع به سمت امامزاده بابای بزرگ نیاز است که بازسازی و بهسازی شود.

منتخب مردم سلسله و دلفان در مجلس با بیان اینکه توقع داریم که نورآباد به سمت و سویی برود که حداقل حقی که از آن ضایع شده برگردد، یادآورشد: سهم آبیاری اراضی کشاورزی این شهرستان ۵۰۰۰ هکتار بوده که تاکنون تنها ۲۰۰ هکتارآن انجام شده است.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. این نماینده دلفانه.نماینده سلسله نیست.

    [پاسخ]

  2. این آقا در ایام انتخابات با این شعار که من در طول ۴ سال نمایندگیم به اندازه ۲۰ سال روند عمران و توسعه این دو شهرستان را به جلو خواهم وارد انتخابات شد و مردم نجیب دلفان واقعا باورشان شده بود که این شعارها عملیاتی میشود به وی اعتماد کردند .

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط