سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۸:۰۷:۲۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۵در ۷:۳۵ ب.ظ تعداد بازدید: 801 بازدید کد خبر:56977 چاپ خبر

تغییر در مدیریت شبکه بهداشت و درمان پلدختر/ ناصر بابایی بار دیگر رئیس شبکه بهداشت پلدختر شد

0

طی حکمی از سوی کورش ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان، دکتر ناصر بابایی از امروز رسماً به عنوان مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان پلدختر منصوب شد و جای احمد کرموند که از خرداد ۹۳ عهده دار این مسئولیت بود را گرفت. به گزارش کشکان، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان در […]

۸۲۰۸۴۹۷۸-۷۰۷۴۴۵۳۸

طی حکمی از سوی کورش ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان، دکتر ناصر بابایی از امروز رسماً به عنوان مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان پلدختر منصوب شد و جای احمد کرموند که از خرداد ۹۳ عهده دار این مسئولیت بود را گرفت.

به گزارش کشکان، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان در آیین معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان پلدختر گفت: طرح تحول نظام سلامت، گامی برای اجرای عدالت است.

دکتر علی آسترکی افزود: طرح تحول نظام سلامت موفق ترین برنامه و شاخص ترین کار دولت تدبیر و امید در راستای منویات مقام معظم رهبری است.
وی کاهش هزینه های پرداختی، طرح نوسازی هتلینگ و ارتقا کیفیت خدمات درمانی در درمانگاه ها و بیمارستان ها را از مزایای این طرح بر شمرد.
امام جمعه پلدختر نیز در این مراسم گفت: مسوولیت ها بهترین فرصت برای خدمت رسانی به مردم و بهترین میدان برای کسب عمل خیر و صالح برای قیامت است.
حجت الاسلام محمد سوری افزود: خدمات ارزنده ای در حوزه سلامت در دولت تدبیر و امید صورت گرفته که مرهون زحمات و تلاش های خدمتگزاران عرصه سلامت می باشد.
در این مراسم دکتر ناصر بابایی به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدختر معرفی شد.
دکتر ناصر بابایی دارای ۱۵ سال سابقه خدمت و رییس ، معاون و معاونت فنی شبکه بهداشت و درمان پلدختر را در کارنامه خدمتی خود دارد.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. کاش در این تغییر و تحولهای بهداشتی واقعیت بهداشت و سلامت مردم در نظر گرفته میشد نه دادن پست و مزایا به گروهی که با سربریدن بزو گوسفند برای فلان نماینده و دربدر به دنبال فلان واسطه و فلان نماینده دویدن و فامیل فلان نماینده بودن به این پستها برسند که در اصل مسءولیتهایی بسیار مهم اند که با جان و سلامت جسم وروح کار دارند در حوضه بهداشت بسیاری ازبیماریها چنان خزنده و آرام اما گسترده حرکت میکنند که سالها بعد صدایش بلند میشود و در حوضه درمان تبحر هر لحظه ای نیاز است اما متاسفانه این سیاست بازیها سبب شده یکبار زنی در توالت زایمان کند و بار دیگر بیمارانی در خفای کامل جان دهند باعث می شوند تختی برای بستری نوزادی بیمار پیدا نشود اما بودجه ای ملیاردی هزینه سقف گلخانه ای شود که بجای گرما دادن به سیفی جات در این تابستان نه تنها بیمار را بلکه همراه بیمار را نیز پخته شده و بیماربرگرداند آری اینها تاثیر سیاست بازی بر بهداشت و درمان است جناب دوست محمدی کاش بهداشت و درمان کاری به سیاست نداشت مبنایش کارآیی بود آنگاه دلسوزان واقعی مردم برای مردم و بر اساس مدیریت نه ریاست چه کارها که نمیکردند……

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط