سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ | ۱۸:۵۸:۰۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ،‌ ۰۹:۳۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۵در ۶:۲۹ ب.ظ تعداد بازدید: 410 بازدید کد خبر:56965 چاپ خبر

لرستان کریدور منابع و منافع ولی محروم است/ طرح پایلوت اقتصاد مقاومتی لرستان را متحول می کند

0

محمد بیرانوندی:

نماینده منتخب مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح پایلوت اقتصاد مقاومتی لرستان را متحول می کند. به گزارش کشکان، محمد بیرانوندی روز دوشنبه درنشست فرهنگیان و اعضای اتاق فکر لرستان با نمایندگان مجلس شورای اسلامی این استان افزود: اتاق فکر استان مجمعی از قهرمانان فکری و اندیشه ای استان […]

photo_2016-03-21_13-08-09

نماینده منتخب مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح پایلوت اقتصاد مقاومتی لرستان را متحول می کند.

به گزارش کشکان، محمد بیرانوندی روز دوشنبه درنشست فرهنگیان و اعضای اتاق فکر لرستان با نمایندگان مجلس شورای اسلامی این استان افزود: اتاق فکر استان مجمعی از قهرمانان فکری و اندیشه ای استان است که تلاش می کنند بحران اقتصاد و اشتغال را در راس سایر امور و چالش ها کنترل کنند.
وی اظهار کرد: عمده ترین چالش و مطالبه مردم این استان عبور از بحران اشتغال و اقتصاد است.
وی بیان کرد: لرستان بهشت گمشده سرمایه گذاری است اما معضلات و چالش هایی در این استان وجود دارد که باید در راستای رفع آنها برنامه ریزی شود.
بیرانوندی با بیان اینکه بیکاری و ضعف اقتصادی باید در این استان برطرف شود گفت: همچنان افرادی در این استان به سختی نان خانواده خود را تهیه می کنند و برخی نانوایی های محلات دارای حساب دفتری و نان قرض می دهند.
نماینده منتخب خرم آباد و چگنی گفت: فاصله گرفتن از اقتصاد نفتی تفکری صحیح است اما باید برای شروع کردن مسابقه ابتدا به یک مسیر مشخص رسید.
وی اضافه کرد: لرستان در امر توسعه جا مانده است و حق دادنی را یا به این استان ندادند یا ما حق گرفتنی را نگرفتیم.
بیرانوندی بیان کرد: سال های گذشته شعار عادلانه دولت مردان توزیع عادلانه ثروت، قدرت و خدمات بود که نتیجه برای لرستان صدر جدول بیکاران کشور بود.
نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: در کل کشور یک لوله نفت می گذرد ولی در لرستان دو لوله عبور می کند و دلیلش را خوراک رسانی به دیگر استان ها بیان می کنند.
وی بیان کرد: لرستان کریدور منابع و منافع ولی محروم است و باید قبل از کاری برنامه ریزی درستی تعریف و در بازده زمانی خاصی نتیجه را بررسی کنیم.
بیرانوندی افزود: در نشست مشترک دولت و مجلس شعار برجسته رونق اقتصادی بوده است و دولت در راستای تداوم باید برنامه های اقتصادی را سامان دهد.
وی ادامه داد: دولت برای موفقیت برنامه های اقتصادی ملموس ارائه دهد و لرستان پایلوت طرح اقتصاد مقاومتی معرفی شده است.
بیرانوندی اظهار کرد: گرچه در چند طرح دولت های قبلی لرستان پیش قدم شد و نتیجه نامطلوب بود اما در این طرح با همت مدیران و مردم طرح پایلوت اقتصاد مقاومتی اتفاقی نادر را در این استان رقم خواهد زد.
وی بیان کرد: برنامه های ویژه ای در حوزه ای انرژی، دامپروری و کشاورزی در این طرح اجرا خواهد شد که قابلیت تحرک و تغییر لرستان را دارد.
بیرانوندی گفت: بحران بیکاری و اشتغال را باید در حوزه فکر و ایده تغییر داد و فرهنگ کار با توجه به اقتصاد خصوصی و توانایی های موجود باز تعریف شود.

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. عبدالرضا حیدری از کوهدشت

  درود براقای بیرانوند بزرگ پیش به سوی اقتصاد مقاومتی امیدوارم در راستایه این عرصه خوش بدرخشی

  [پاسخ]

 2. آقای بیرانوندی خدا وکیل این که گفته اید نان قرضی از نانوا خودم هیچ وقت این را در زهنم نمیتوانستم قبول کنم اما به چشم خودم دیدم واقعا تا کجا رفتیم نماینده بیدار شو نماینده بیدار شو

  [پاسخ]

 3. باز هم ان شاءالله

  [پاسخ]

 4. مهدی اسدیان بیرانوند

  بیرانوند بودن ایشان
  البته از حرف تا عمل خیلی راه است حداقل ایشان جرات داشته زبان خود را در دهان تکان داده و حرفی زدند دیگر نماینده ها چه؟
  تا زمانی که مردم به طایفه گرایی و منافع کوتاه مدت مثلا بچه ام بره سر کار فلان این حرفها رای میدهند
  تو همین محرومیت باقی خواهند ماند.
  که نتیجه آن آن خبر کیوی فروش و خودسوزی ها دختران از فقر و خودکشی و هزاران بدبختی دیگر که
  این مردم چرا در عصر قاجارییه باقی ماندن؟
  یک نگاهی به این ترک ها بیندازید. نماینده هاشون
  وقتی عزم در مردم نباشه نماینده هیچ چی نمیکنه وقتی باشه نماینده هم تلاش میکنه!
  وسلام

  [پاسخ]

 5. احسنت بر صید مخان بیرانوند

  [پاسخ]

 6. جناب آقای نماینده محترم این فرامایش ها که ازجانب رهبر ایران قبلاگفته شده است شماودیگر بزرگان استان مااشالله آن را تکرارمی کنید ازخود چه دارید برای آینده این مردم بیان کنید آنرا بگویید شماهم مثل ماها که در پائین هر مطلب چه خوب باشد وچه …کامنت می گذاریم وشروع به تعریف کردن بدون توجه که طرف چه کرده مردم دیگراز همه چیزآگاه هستند جناب بیرانوند این مردم فکر کردن با نام بیرانوند یادی از بزرگان آن طایفه مانند علیمردان خان امیراعظم اسدیان ویا مانند غلامعلی خان امیر همایون ویا شیخ علی خان امیرعشایرودیگر سرداران بزرگ آن ایل سلحشور ازخود چیزی دربقچه دارید ولی افسوس که ….امید داریم از شما خبرهای خوبی در آینده بیان شود نه طرف داری از جناح

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط