سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۰:۴۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۵در ۶:۴۱ ق.ظ تعداد بازدید: 693 بازدید کد خبر:56959 چاپ خبر

سدهای معشوره و بختیاری فعال می‌شوند/ ایجاد سد معشوره حق مردم کوهدشت است

0

‌فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص):

‌فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) گفت: کمبود نقدینگی دولت در کاهش روند پروژه‌ها تاثیر گذاشته است. به گزارش کشکان، سردار عبداللهی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: سد تاج امیر می‌تواند مشکلات آب شرب منطقه دلفان را برطرف کند. وی ادامه داد: در مراحل بعدی کشاورزی، صنعت، توسعه دامداری و علوفه در گرو تامین آب است. […]

۱۳۹۳۰۹۲۴۱۲۳۱۰۷۱۴۱۴۲۹۶۲۱۴

‌فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) گفت: کمبود نقدینگی دولت در کاهش روند پروژه‌ها تاثیر گذاشته است.

به گزارش کشکان، سردار عبداللهی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: سد تاج امیر می‌تواند مشکلات آب شرب منطقه دلفان را برطرف کند.

وی ادامه داد: در مراحل بعدی کشاورزی، صنعت، توسعه دامداری و علوفه در گرو تامین آب است.

عبداللهی اضافه کرد: در حوزه آب و راه آهن با پشتکار قرارگاه و پیگیری‌های استاندار لرستان کارها در حال انجام است تا در موعد مشخص شده به بهره‌برداری برسد.

وی گفت: سرمایه‌گذاری قرارگاه خاتم‌الانبیاء در بحث آزادراه‌هاست، اما در مابقی طرح‌ها قرارگاه از آورده خود هزینه می‌کند.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء با اشاره به اینکه در آزادراه‌ها ۴۰ درصد هزینه را قرارگاه تقبل می‌کند، افزود: امید می‌رود این پروژه‌ها در موعد تعیین شده به بهره‌برداری برسند.

وی درباره وضعیت سد معشوره گفت: در این باره با دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و مسئولین وزارت نیرو صحبت شده و ایجاد سد معشوره حق مردم کوهدشت است.

عبداللهی یادآورشد: پیگیر هستیم و سدهای معشوره و بختیاری فعال می‌شوند.

وی گفت: کمبود نقدینگی دولت در روند پروژه‌ها تاثیر داشته و چنانچه پول باشد، پروژه‌ها زودتر به انجام می‌رسند.

 

 

 

دیدگاه

 1. درود ب سردار سازندگی

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  دعاگو خواهیم بود اگر به فکر احداث این سذ باشید طیبه الله لر غیرتمند جناب عبدالهی

  [پاسخ]

 2. همه مردم کوهدشت میدانند سد معشوره حق ماست ولی همه شعار

  [پاسخ]

 3. الکی

  [پاسخ]

 4. سردار منخرت کاره بکه

  [پاسخ]

 5. روستاهای محروم شاهی وند

  حق مردم روستاهای کشکان پس کجاست سردار عزیز ، محروم ترین مردم ایران مردمان بخش شاهیوند هستند که تنها خرجی زندگی این مردم سبزی کاری که از آب کشکان بدست میاد.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  نمی دونم چرا مردم فکر میکنن سد بزنن اب کشکان قطع میشه، برادر عزیز سد به منظور کنترل سیلاب ها و جریان دایمی اب هستش، مگه میشه جلوی کشکان رو گرفت و به پایین دستش هیچی حق ابی نداد،بیاید بیشتر بیندیشیم و در کنار هم باشیم، هر فردی که اندکی اطلاعات در باره سد و سد سازی داشته باشه می دونه که تنگ گاوشمار و سد معشوره یک نعمت خدادای برای پاییت دستش حساب میشه که شامل کوهدشت، چگنی و پلدختره، یک جریان همیشگی اب برای پایین دست و درور از سیلاب های مخرب است و ابیاری زمین های کشاورزی کوهدشت، نگرانی خوزستانی ها از مهار سیلاب هایی که مخزن کرخه رو پر میکرد،حالا این سیلاب ها مخزن معشوره رو پر میکنه و در تابستان برای مردم نعمت است و مردم پلدختر و چگنی احساسی عمل نکنند و در کنار خوزستاتی ها قرار نگیرند، والله بالله معشوره به نفع تمام لرستان است، وسلام

  [پاسخ]

 6. با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمی شود

  [پاسخ]

 7. سردار عزیز قریب به ۱۰سال است هنوز . پروزه ۱۰۰کیلومتری جاده خرم اباد به کوهدشت به اتمام نرسیده آنوقت چگونه باید دلخوش به اتمام کار سد معشوره و آبیاری اراضی کشاورزی باشیم ..

  [پاسخ]

 8. باسلام،درود خدا بر سپاه چون اگه قرارگاه خاتم الأنبیاء نبود شخص وزیر نیروى تدبیروامید آقاى چیت چیان با کلید آقاى روحانى تونل هاى انحرافیشم پر میکرد شک نکنید/چون آقاى وزیر خودش خوزستانیه

  [پاسخ]

 9. دو صد گفته چون نیم کردار نیست کشکه همش

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط