سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۹:۰۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۵در ۹:۱۳ ب.ظ تعداد بازدید: 650 بازدید کد خبر:56915 چاپ خبر

اسقرار مداوم تیم های سیار خون‌گیری در کوهدشت و دورود

0

مدیر کل انتقال خون لرستان خبر داد؛

مدیر کل انتقال خون لرستان از اعزام تیم های سیار خونگیری به ۲ شهرستان این استان خبر داد. به گزارش کشکان، امیر حسین تروند ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تیم های سیار خونگیری به دو شهرستان کوهدشت و دورود اعزام شدند. وی گفت: با تلاش و پیگیری های انتقال خون لرستان، همکاری دانشگاه […]

۵۷۴۵۴

مدیر کل انتقال خون لرستان از اعزام تیم های سیار خونگیری به ۲ شهرستان این استان خبر داد.

به گزارش کشکان، امیر حسین تروند ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تیم های سیار خونگیری به دو شهرستان کوهدشت و دورود اعزام شدند.

وی گفت: با تلاش و پیگیری های انتقال خون لرستان، همکاری دانشگاه علوم پزشکی لرستان در خصوص تامین پزشک معاینه و رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شهرستان در خصوص تامین فضای مناسب برای خونگیری از این پس روز های یکشنبه هر هفته از ساعت ۹ تا ۱۳ تیم سیار خونگیری انتقال خون در شهرستان کوهدشت استقرار یافته و پذیرای داوطلبان اهدای خون خواهد بود.

مدیر کل انتقال خون لرستان همچنین با اشاره به از سرگیری اعزام تیم سیار خونگیری به شهرستان دورود عنوان کرد: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و جمعیت هلال احمر اعزام تیم سیار خونگیری به شهرستان دورود از سر گرفته شد.

وی بیان داشت: با توجه به همکاری دانشگاه علوم پزشکی در تامین پزشک مورد نیاز برای معاینه داوطلبان اهدای خون و جمعیت هلال احمر دورود در تامین محل و فضای مورد نیاز خونگیری از این پس روزهای سه شنبه صبح از ساعت ۹ تا ۱۳ تیم سیار خونگیری انتقال خون در محل جمعیت هلال احمر دورود استقرار یافته و اقدام به خونگیری از داوطلبان اهدای خون خواهند کرد.

 

مرجع: مهر

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. درود برپیگیری هلال احمر کوهدشت
    کاش این همه هزینه ای که برای ساختن بیمارستان گلخانه ای در کوهدشت کردند و الان در این تابستان هرکسی که اونجا پا میذاره پخته برمیگرده و سعی کردند با یک فرار رو به جلو در جهت عدم جوابگویی به مردم اونو بهترین بیمارستان کشور!!!!!!(افسوس و صد افسوس به اینهایی که باهر ترفندی سعی در فریب مردم و عدم پاسخگویی دارند)معرفی کنند صرف ساخت این چنین مکانی میکردنند پسرم اسهال فصلی گرفته بود یک هفته تمام میگفتند تخت برا بستری ندارند بعد یک هفته بستری شد سه روز از بستریش گذشته اسهال و استفراغ هم بهش اضافه شد!!!سوال کردم چرا جواب دادند نشانه بهبودیشه!!با متخصصی در تهران تماس گرفتم گفت عفونتش تشدید شده!

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط