سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۳۱:۴۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۵در ۹:۰۹ ب.ظ تعداد بازدید: 422 بازدید کد خبر:56912 چاپ خبر

افزایش اختلاس ها در لرستان/ این بار کشف اختلاس میلیاردی در خرم‌آباد

0

پس از کشف اختلاس های میلیاردی در دلفان و ازنا، جانشین فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری متهم و کشف یک فقره اختلاس میلیاردی در خرم آباد خبر داد. به گزارش کشکان، سرهنگ علی‌ احمدی‌تبار ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی خبر واصله مبنی بر اینکه فردی در یکی از ادارات و موسسات […]

۰٫۱۱۷۸۲۷۰۰۱۳۱۸۳۶۰۸۷۸_irannaz_com

پس از کشف اختلاس های میلیاردی در دلفان و ازنا، جانشین فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری متهم و کشف یک فقره اختلاس میلیاردی در خرم آباد خبر داد.

به گزارش کشکان، سرهنگ علی‌ احمدی‌تبار ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی خبر واصله مبنی بر اینکه فردی در یکی از ادارات و موسسات با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود اقدام به اختلاس کرده، با توجه به اهمیت موضوع، پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی آگاهی استان قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: با تحقیقات انجام شده صحت موضوع مشخص که با هماهنگی مقام قضایی فرد متخلف دستگیر و در بازجویی‌های فنی و ارائه اسناد و مدارک به جرم خود معترف شد.

به گفته جانشین فرمانده انتظامی لرستان متهم مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اختلاس کرده که با پرونده متشکله راهی مراجع قضایی شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط