سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۰:۴۷:۴۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۵در ۹:۰۴ ب.ظ تعداد بازدید: 402 بازدید کد خبر:56909 چاپ خبر

مطالبه مردم استان از نمایندگان همدلی و همگرایی است

0

منتخب مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی:

منتخب مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبه مردم لرستان از نمایندگان همدلی و همگرایی است. به گزارش کشکان به نقل از مهر، محمدرضا ملکشاهی راد شامگاه شنبه در نشست با فعالان اقتصادی لرستان در سخنانی با بیان اینکه در استان نگاه به نمایندگان مجلس مثبت نیست اظهار داشت: این […]

p2hq81100cvc

منتخب مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبه مردم لرستان از نمایندگان همدلی و همگرایی است.

به گزارش کشکان به نقل از مهر، محمدرضا ملکشاهی راد شامگاه شنبه در نشست با فعالان اقتصادی لرستان در سخنانی با بیان اینکه در استان نگاه به نمایندگان مجلس مثبت نیست اظهار داشت: این امر شاید به دلیل عملکرد نمایندگان در گذشته و یا اینکه عدم آگاهی از نوع عملکرد نمایندگان باشد.

وی با بیان اینکه با بیان اینکه بخشی از این نوع نگاه حقیت دارد و بخشی نیز به دلیل نحوه نحوه انتخاب ها بر اساس طایفه است عنوان کرد: متاسفانه طایفه ها نقش آفرینان انتخابات مجلس شورای اسلامی در لرستان هستند.

منتخب مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه جریانات سیاسی هیچ برنامه اقتصادی برای مردم ندارند افزود: جریانات سیاسی جامعه برنامه مدونی در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعیف فرهنگی و … ندارند.

ملکشاهی راد با تاکید بر لزوم حرکت نمایندگان لرستان در مسیر توسعه استان تصریح کرد: باید همه پتانسیل های نمایندگان در مسیر توسعه استان قرار گیرد و خوشبختانه نمایندگان این دوره از مجلس لرستان ویژگی های خوبی برای توسعه استان دارند.

وی با بیان اینکه تعداد زیادی از نمایندگان منتخب لرستان مدیر بوده اند و در مسیر توسعه استان مدیریت بسیار اثر بخش است گفت: نسبت به نمایندگان این دور از مجلس شورای اسلامی در قیاس با نمایندگان دور هشتم امیدوارتر هستم.

منتخب مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نمایندگان منتخب لرستان باید در تصویب قوانین مجلس تاثیر گذار باشند گفت: گره هایی در مسیر توسعه استان وجود دارد که تنها از طریق تدوین قوانین رفع می شوند.

ملکشاهی راد با تاکید بر لزوم وحدت رویه بین نمایندگان منتخب لرستان بیان داشت: علیرغم تفاوت در خط فکری و سیاسی من با نماینده منتخب دیگر مردم خرم آباد در مجلس ما بر وحدت رویه اسرار داریم.

وی با تاکید بر اینکه مطالبه مردم استان از نمایندگان نیز همدلی و همگرایی است گفت: امروز استان ما برای توسعه نیازمند به وحدت و همدلی نمایندگان است.

منتخب مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تشکیل فراکسیون زاگرس از سوی استانهای زاگرس نشین عنوان کرد: این امر می تواند در تدوین و تصویب قوانین برای استانهای زاگرس نشین در مجلس کمک فراوانی کند.

ملکشاهی راد با تاکید بر لزوم ارتباط مستقیم نمایندگان با کارگروه های تخصصی استان بیان داشت: در این راستا اتاق بازرگانی خرم آباد نقش مهمی در ایجاد این همکاری دارد.

وی از تشکیل تیم های مطالعاتی در حوزه های مختلف استان خبر داد و گفت: این امر موجب می شود که ما بتوانیم در کمیسیون های مختلف مجلس به خوبی از حق مردم و استان دفاع کنیم.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. اظهار داشت: این امر شاید به دلیل عملکرد نمایندگان در گذشته و یا اینکه عدم آگاهی از نوع عملکرد نمایندگان باشد.
    سوال: مگه خود شما هم جز همون نمایندگان گذشته نبودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چکار کردی خودت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط