سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۵:۲۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۵در ۶:۰۴ ق.ظ تعداد بازدید: 745 بازدید کد خبر:56900 چاپ خبر

قطعی جایگاه گاز میدان کشاورز کوهدشت و نارضایتی مردم/ توضیحات شهردار کوهدشت

0

جایگاه گاز CNG میدان کشاورز شهرستان کوهدشت مدتی طولانی است که غیرفعال است و این مسأله موجب شلوغی جایگاه گاز میدان امام حسین (ع) این شهرستان (اینجا) و نارضایتی عموم مردم شده است. برخی صاحبان وسایل نقلیه در گفتگو با کشکان علت تعطیلی این جایگاه را بدهی پیمانکار آن به شرکت گاز و متواری بودن […]

image_news_7755

جایگاه گاز CNG میدان کشاورز شهرستان کوهدشت مدتی طولانی است که غیرفعال است و این مسأله موجب شلوغی جایگاه گاز میدان امام حسین (ع) این شهرستان (اینجا) و نارضایتی عموم مردم شده است.

برخی صاحبان وسایل نقلیه در گفتگو با کشکان علت تعطیلی این جایگاه را بدهی پیمانکار آن به شرکت گاز و متواری بودن وی اعلام کردند.

علی نجات نورعلی شهردار کوهدشت در گفتگو با خبرنگار کشکان در این رابطه گفت: پیمانکار اولیه این جایگاه بدهی خود به شرکت گاز را پرداخت ننموده و متأسفانه ضمانت نامه ای که تحویل شهرداری داده جعلی بوده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر حکم جلب این پیمانکار از مرجع قضایی صادر شده و تحت تعقیب است.

مهندس نورعلی افزود: با پیگیری های صورت گرفته جایگاه گاز میدان کشاورز امروز فعال می شود و دوشنبه صبح در همین رابطه با معاون مدیرکل شرکت گاز لرستان جلسه ای خواهیم داشت.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. حقوق ماچی شد مهندس؟؟؟؟؟؟؟مردیم ازگرسنگی هاواررررررررردیگه کسی بهمون قرض نمیده .ماه چهارم هم شروع شد مردم شما چیزی بگید چه کارکنیم چهارماه بدون یک ریال دریافتی?؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 2. باسلام درشهرستان کوهدشت چه چیزی وجود داردایا این شهر شهرداری دارد ایاتوجه ای به حق وحقوق افراد می شودچرا شهرداری دررابطه بابی نظمی وخرابی این شهر هیچ کاری انجام نمی دهد

  [پاسخ]

 3. سلام .همکارگرامی حقوق واسه چیته رمضان نزدیکه ازفردا تاعید روزه بگیرید عید دوماه حقوق میگیری………..کسی نیست به این شورا وشهردار بگه واسه چی استعفا نمیدید؟؟؟چه عملکردی ؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  کوروش در :

  کارمند شهرداری محترم
  بگم که چطور استخدام شدی که حالا ردیف حقوقی نداری

  [پاسخ]

 4. زمان تصدی آقای ولیپور یک روزهم جایگاه خراب نمیشد واقعا اقتدار ومدیریتش عالیییی بود

  [پاسخ]

 5. شورای شهر چکاره اند آیا نمیبینند کف خیابانهای شهر به چه روزی افتاده انگار جاده شنی اند خیابان سید شهدا نگاه کنی به یاد زمان جنگ می افتی.شهردار هم که خودش را به خواب زده.

  [پاسخ]

  تیموری در :

  همشهری عزیزشهردارو شورای شهرسنگ تمام گذاشتندبرای انتخابات ولی الان همه درخواب کهفند.اگه درسال به اندازه روزهای انتخابات دراین شهرکاربشه تمام مشکلات شهرحل میشه

  [پاسخ]

 6. کاریکه بخاطر رضای خدا نباشد نتیجه اش همین است

  [پاسخ]

 7. یکی به داد کارکنان بدبخت شهرداری برسه این اول ساله ….بدبخت ها مشکل دارن

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط