سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۷:۵۸:۰۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۵:۳۹ ب.ظ تعداد بازدید: 403 بازدید کد خبر:56796 چاپ خبر

تجلیل مدیرکل بهزیستی لرستان از پرسنل شاغل در روابط عمومی به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی

0

دکتر اسداله حیدری گفت: روابط عمومی نقش بسیار کلیدی و اساسی در هر سازمانی دارد که اگر فعال باشد موجب پویایی سازمان , و اگر فعال نباشد صدای آن را کسی نمی شنود وبه سازمانی مرده تبدیل می شود. به گزارش کشکان، ” دکتر اسداله حیدری” مدیر کل بهزیستی لرستان به مناسبت هفته ارتباطات و […]

index

دکتر اسداله حیدری گفت: روابط عمومی نقش بسیار کلیدی و اساسی در هر سازمانی دارد که اگر فعال باشد موجب پویایی سازمان , و اگر فعال نباشد صدای آن را کسی نمی شنود وبه سازمانی مرده تبدیل می شود.

به گزارش کشکان، ” دکتر اسداله حیدری” مدیر کل بهزیستی لرستان به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی ( ۲۷ اردیبهشت لغایت ۲ خرداد) با اهداء لوح و هدایایی از مسئول و کارشناسان روابط عمومی شاغل در بهزیستی لرستان تقدیر کرد.

مدیر کل بهزیستی لرستان با تبیین اهمیت و جایگاه روابط عمومی در سازمانها و نهادها گفت روابط عمومی نقش بسیار کلیدی و اساسی در هر سازمانی دارد که اگر فعال باشد موجب پویایی سازمان و اگر فعال نباشد صدای آنرا کسی نمی شنود و به سازمانی مرده تبدیل می شود.

وی در ادامه افزود: در جایی که حضور روابط عمومی کم رنگ باشد حضور سازمان هم کم رنگ است. در واقع روابط عمومی یک هنر است و اگر کسی تحصیلات عالیه روابط عمومی را داشته باشد اما هنر روابط عمومی نداشته باشد نمی تواند موفق باشد.

دکتر حیدری روابط عمومی را بعنوان سرمایه اجتماعی و مسبب اعتماد مخاطب به سازمان معرفی و گفت: روابط عمومی میراث دار این سرمایه است و اگر اعتماد و ارتباط متقابل نباشد نمیتواند رسالت خود را بجا آورد بنابراین روابط عمومی باید با خلاقیت و ظرافت از تمام فرصت ها و ظرفیت ها برای شناساندن سازمان تلاش کند.

شایان ذکر است مدیرکل بهزیستی در پایان از ” محمد جعفر نظری” مدیر روابط عمومی، بهرام نادری و رزا بیرانوند کارشناسان ستادی روابط عمومی و فریبا افتخاری و حسین محمدی کارشناسان روابط عمومی شهرستان های الیگودرز و دورود با اهداء لوح سپاس و هدایایی تقدیر کرد.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط