سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۰:۴۸:۱۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۱۰:۱۲ ق.ظ تعداد بازدید: 646 بازدید کد خبر:56601 چاپ خبر

اعطای تسهیلات به کارکنان دولت در لرستان برای سفر هوایی به مشهد

0

استاندار لرستان گفت: دستگاه های اجرایی استان به منظور حفظ پرواز خرم آباد – مشهد مکلف به پرداخت تسهیلات سفر به کارکنان هستند. به گزارش کشکان، هوشنگ بازوند روز شنبه در جلسه توسعه پروازهای فرودگاه خرم آباد ضمن تاکید بر باقی ماندن پرواز خرم آباد- مشهد گفت: نبود مسافر باعث می شود تا پرواز خرم […]

۲۶۹۷۰

استاندار لرستان گفت: دستگاه های اجرایی استان به منظور حفظ پرواز خرم آباد – مشهد مکلف به پرداخت تسهیلات سفر به کارکنان هستند.

به گزارش کشکان، هوشنگ بازوند روز شنبه در جلسه توسعه پروازهای فرودگاه خرم آباد ضمن تاکید بر باقی ماندن پرواز خرم آباد- مشهد گفت: نبود مسافر باعث می شود تا پرواز خرم آباد به مشهد که با زحمت فراوان برقرار شده لغو گردد.
وی با تاکید بر اینکه پرواز خرم آباد – مشهد به آسانی راه اندازی نشده که به راحتی متوقف شود گفت: تمامی دستگاه های اجرایی استان با در نظر گرفتن اعتباراتی از محل ارائه خدمات رفاهی برای کارکنان خود تلاش کنند تا پرواز خرم آباد – مشهد متوقف نشود.
بازوند با اشاره به اینکه در صورت ادامه پرواز با روند مسافرگیری اندک این پرواز قطعا متوقف خواهد شد گفت: سازمان هواپیمایی کشور اجازه تداوم چنین پروازی را نخواهد داد.
استاندار لرستان با بیان اینکه بانک ها نیز در زمینه پرداخت قرض الحسنه سفر همکاری داشته باشند گفت: توسعه زیرساخت گردشگری صرفا توجه به جاده خرم آباد – بیشه نیست بلکه توسعه فرودگاه و برقراری پروازهای رفت و برگشت به نقاط مختلف کشور را نیز شامل می شود.
وی با تاکید بر مشارکت دستگاه های اجرایی مختلف در ارائه خدمات رفاهی به منظور سفر گفت: استانداری تسهیلات سفر به مشهد را برای کارکنان فراهم می کند و سهمیه ۱۵ نفری نیز برای خبرنگاران در نظر گرفته است.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری نیز در این نشست گفت: توسعه فرودگاه و ساماندهی پروازها نقش موثری در تسریع روند توسعه استان دارد.
سید سعید شاهرخی افزود:تعداد پروازهای داخلی فرودگاه خرم آباد از چهار تا پنج پرواز در هفته به ۳۰ پرواز رسیده است.
محمد اصلانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان نیز در این نشست گفت: توسعه فرودگاه خرم آباد در دولت تدبیر و امید با جدیت کم نظیری آغاز شده و یکی از اقدامات صورت گرفته در این راستا افزایش طول باند فرودگاه به اندازه ۶۰۰ متر بوده است.
وی گفت: به منظور نشست و برخواست هواپیماهای پهن پیکر علاوه بر افزایش طول باند فرودگاه استقامت باند نیز باید افزایش یابد که این کار مستلزم تعطیلی فرودگاه است.
استاندار لرستان نیز در این خصوص یاداور شد: این موضوع یعنی افزایش استقامت باند و تعطیلی فرودگاه باید در صدا و سیما با نظر سنجی مردم به نتیجه گیری برسد که با در نظر گرفتن نتیجه نظر سنجی مردم در این خصوص تصمیم گیری خواهد شد.

 

مرجع: ایرنا

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. استاندار این روزها غزل خداحافظی میخواند

  [پاسخ]

  علی در :

  آرزو بر جوانان عیب نیست

  [پاسخ]

 2. استاندار محترم اگه میشه از این وامهای خوب هم واسه جوانان و مردم بیکار در نظر بگیرید که خیلی از کارمندان ضعیف ترن . البته اگه بشه واسه همه در نظر بگیرید چون کارمندان هم زحمت می کشند اما جوانان و مردم بیکار اولی ترند .

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط