سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۱:۱۵:۳۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۹:۲۲ ب.ظ تعداد بازدید: 595 بازدید کد خبر:56588 چاپ خبر

راه اندازی پایگاه اورژانس اجتماعی (۱۲۳) در شهرستان سلسله

0

مدیر کل بهزیستی لرستان به منظور بررسی مسائل و مشکلات مربوط به شهرستان سلسله با فرماندار،سرپرست و کارکنان بهزیستی این شهرستان دیدار و ضمن آشنایی با موانع و چالش ها نسبت به حل مسائل مرتبط قول مساعد داد. به گزارش کشکان، “دکتراسدالله حیدری” مدیر کل بهزیستی لرستان و جمعی از مدیران ستادی، به منظور بررسی […]

index

مدیر کل بهزیستی لرستان به منظور بررسی مسائل و مشکلات مربوط به شهرستان سلسله با فرماندار،سرپرست و کارکنان بهزیستی این شهرستان دیدار و ضمن آشنایی با موانع و چالش ها نسبت به حل مسائل مرتبط قول مساعد داد.

به گزارش کشکان، “دکتراسدالله حیدری” مدیر کل بهزیستی لرستان و جمعی از مدیران ستادی، به منظور بررسی مسائل و مشکلات مرتبط با شهرستان سلسله با فرماندار، سرپرست و کارکنان بهزیستی دیدار و از نزدیک با آنها رایزنی و گفتگو کردند.

مدیر کل بهزیستی لرستان در دیدار با “قدرت اله فلاح نژاد”فرماندار سلسله گفت: محیط ها و بافت های شهری محصول تعامل فکر و اندیشه ی نخبگی موجود در جامعه با زیر ساخت های فرهنگی،علمی،اقتصادی و اجتماعی آن جامعه است و باید پذیرفت که اگر بناست تغییری حاصل شود و حرکت مثبت و موثری صورت گیرد، ابتدا باید تغییر و دگرگونی اساسی در حوزه نظر و اندیشه پدید آید و در بین همه افراد جامعه عمومیت پیدا کند،سپس زمینه مناسب برای اجرایی و عملی شدن این آرا را فراهم کرد.

دکتر حیدری در ادامه گریزی به مسائل اجتماعی زد و افزود: وجود یک معلول در خانواده و احساس محدودیت های حرکتی و تداوم آن در فرد میتواند به تدریج ناامنی و تعارض های درونی را افزایش دهد و اگر این وضعیت پایدار بماند پیامدهایی همچون اضطراب فراگیر و افسردگی را در پی خواهد داشت که اطرافیان نیز به گونه ای معنا دار از این مسئله متاثر خواهند شد.

وی با تبیین پیچیدگی مسائل اجتماعی، بر کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی تاکید نمود و گفت: امسال پایگاه اورژانس اجتماعی(۱۲۳)در شهرستان سلسله راه اندازی می شود.

دکتر حیدری سپس در جمع کارکنان بهزیستی شهرستان سلسله حاضر و ضمن دیدار چهره به چهره با آنها، ازنزدیک با مسائل و مشکلات حوزه های مختلف آشنا که نسبت به رفع مسائل مرتبط، قول مساعد داد.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. ظاهرارکشکان ارگان مدیر کل بهزیستی شده پس دیگر مدیر کلها چی!

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط